Neeltje Dekker Mabel de Ridder (H (TlensenLinq.nl dinsdag 19 oktober 2010 familieberichten 129 De liefde is lankmoedig, de liefde is goedertieren, zij is niet afgunstig, de liefde praalt niet, zij is niet opgeblazen. 1 Kor. 13,4 Na een jaar van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen, is nu toch over leden mijn zeer geliefde en zorgzame schat, mijn lieve onvergetelijke moederen geweldige "schoonmoeder" Mabel Regina Elvire de Ridder-Hoevenaar in de leeftijd van 49 jaar. Ko Myron en Marisa Onze dank gaat uit naar dr. Legemate te Vlissingen en prof. M. Peeters en zijn staf van het UZA te Antwerpen. Vlissingen, 17 oktober 2010 Kreekrug 27, 4386 GR Vlissingen Mabel is thuis. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 21 oktober van 1 9.00 tot 20.00 uur. Op vrijdag 22 oktober zal de Dankdienst om 1 2.30 uur worden gehouden in het gebouw van de Adventskerk P.G. Shalom, Kerklaan 19 te West-Souburg. Aansluitend zullen we haar om 14.30 uur begraven op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er de mogelijkheid tot informeel condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd kerk gebouw. Wanneer u bloemen wilt geven, dan graag 1 witte bloem en kom zoals u bent. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nadat er aanvankelijk nog hoop was, heeft God op 49-jarige leeftijd tot zich genomen, onze trouwe en liefdevolle zuster en gemeente lid Mabel Regina Elvire de Ridder-Hoevenaar De liefde is lankmoedig, de liefde is goedertieren, zij is niet afgunstig, de liefde praalt niet, zij is niet opgeblazen. 1 Kor. 13,4 Pinkstergemeente 'Shalom' e.o. Oost-Souburg Zaterdag 16 oktober is onverwachts in Zierikzee overleden GON VENBROEK Mooie vrouw, we houden van je Jan van der Ven Annet Neijenhuis Lotte Anne van der Ven Andreas Gorski Fred en Ella Venbroek Stefan Gerrit van der Ven Correspondentie: Oude Haven 46,4301 CL Zierikzee Gon ligt in het theehuis van haar vroegere woonhuis te Zierikzee. Bezoek is mogelijk op woensdag 20 oktober van 14-16 en van 19-21 uur. Adres: theehuis Karsteil 21 in Zierikzee. De crematie vindt plaats op donderdag 21 oktober om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Ik ben zo moe, wil naar mijn Hemelse Vader toe. Verdrietig, maar ook dankbaar dat ze zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma weduwe van Jan Lampers Nieuwdorp 31 augustus 1922 t Vlissingen 18 oktober 2010 Oostkapelle: Anneke Kramer Dietmar Kramer haar kleinkinderen: Marjolein Susanne en Marcel Correspondentieadres: Poolsterstraat 7 4356 BV Oostkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 21 oktober van 16.00 tot 16.30 uur in het uitvaartcentrum van "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden vrijdag 22 oktober om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg. Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij bedanken het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum "Scheldelióf voor de goede verzorging. Uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zuster en tante Neeltje Lampers-Dekker Uit aller naam: Familie Dekker In liefde gedenken wij onze zorgzame dochter, zus, schoonzus en tante Mabel J.M.C. Hoevenaar E.E.R. Hoevenaar-Deug Raymond, Ine, Max, Lara Dag lieve Mabel wat hebben we gelachen en wat zullen we je missen... Oom Rudolf en tante Fauzya Naomi en Sjak, Zowie, Djoszuwa Jaël en Joost, Narobie, Amiko, Zapura Jeremy en Jessica Spr. 18:10 Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze lieve vriendin en tante Mabel de Ridder-Hoevenaar André, Jolène en Roman, Sabine en Rico, Isabelle Oost-Souburg, 17 oktober 2010 Een bijzondere vrouw, die zich met veel enthousiasme heeft ingezet voor ons bedrijf, is niet meer. Lieve Mabel, wij hebben je doorzettingsvermogen en moed enorm bewonderd en bedanken je voor de lieve vriendschap die wij van je mochten ontvangen. Voor ons bén en blijf je méér dan een collega. Wij wensen Ko en Myron en verdere familie de kracht toe, dit zware verlies te dragen. Medewerkers Trion Adviesgroep Ad Carien van 't Westende, Ron van den Brink, Philia Jansen en Jennifer Bahadoer Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Franciscus Petrus Rijk Frans geboren 5 oktober 1924 - overleden 15 oktober 2010 Middelburg Canada Canada K.Villée-Rijk C.Rijk-Smit J.C. Braam-Rijk A. Braam Neven en nichten Banjaardstraat 2, 4456 BR Lewedorp Correspondentieadres: Donkerstraat 74, 4463 VW Goes De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 21 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden om 11.30 uur op het R.K. kerkhof aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is het van 09.30 tot 10.00 uur mogelijk om afscheid van hem te nemen in het mortuarium van Zorgcentrum "De Kraayert", Deltastraat 2 te Lewedorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Café Pension "De Goede Verwachting", Burg. Vermetstraat 2 te Lewedorp. \mmm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31