mm WÊKÊÊk OygfJadsJfj v:.;h ■■H Oma Corrie 28 i familieberichten dinsdag 19 oktober 2010 0 fllcnscnlinq.nl Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Joost van der Linden (stief)zoon van onze docent Karien van der Linden-Langeraad We wensen Karien en haar familie alle kracht en steun toe bij het verwerken van dit verdriet. Namens het management, de medewerkers en deelnemers van het Onderwijscluster Zorg, ROC Zeeland Drs. A.M.H. Verhage-Hermens MPM, Directeur Onderwijscluster Zorg Goes, oktober 2010 Intens bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte is overleden mijn lieve zorgzame vrouw en onze moeder Sara van der Graaff-van de Gruiter Saar A 30 januari 1943 f 17 oktober 2010 Arnemuiden: Cas van der Graaff Dora Klaas Onze dank gaat int naar de artsen Wielenga en Kerkhofs en naar het verplegend personeel van afdeling Oost 4 van het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis Vlissingen. Ooststraat 15 4341 GD Arnemuiden De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden D.V. vrijdag 22 oktober om 11.15 uur in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Arnemuiden. Deze dienst zal geleid worden door de weleerwaarde heer Ds. D. Jongeneel. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.45 tot 11.10 uur gelegenheid tot afscheid nemen in zaal "Rehoboth", achter voornoemde kerk. De begrafenis zal om 12.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Zij die geen rouwbrief ontvangen hebbengelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vol bewondering hoe zij haar ziekte heeft gedragen, hebben wij met verdriet afscheid moeten nemen van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Saar van der Graaff-van de Gruiter Karei en Dien van de Gruiter fannie en Geerard Marcel, Sas en Gaia Linda, Arjan en Milou Hans Arnemuiden, 17 oktober 2010 Lieve Saar Altijd vrolijk en optimistisch, Wij zullen je missen. Cas, Dora en Klaas veel sterkte gewenst.' Flip en Marja Met verdriet geven wij kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze zus en schoonzus Jantje Bos - Onrust Exloo, 6 april 1934 Bergen op Zoom, 17 oktober 2010 Gerrit Bos Theo en Elsje Rietje en Jan Luuk en Martha Alice en Hermann f Harmke en Henk Smallegangesbuurt 51, 4461 AT Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 20 oktober van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De crematieplechtigheid is op donderdag 21 oktober om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. - geen bezoek aan huis- Met droefheid geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom, de heer Piet Dees (Delfzijl) in de leeftijd van 82 jaar. Veenendaal: Oostdijk: Middelburg: Waarde: Krabbendijke: Waarde: Zwijndrecht: H. Dees-Pijl J.J. Visser-Dees L. Visser A. Dees M. Dees-Grootjans J.C. Westveer-Dees M.C. Westveer M. Traas-Dees F. Traas J.A. van Houte-Dees M.J. van Houte A. Rijnhout-Dees J.L. Rijnhout Neven en nichten 18 oktober 2010 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn lieve schoonzuster en onze tante Maatje Huibregtse-Jongepier Wat blijft zijn de mooie herinneringen. M. Jongepier-Faasse en kinderen Westkapelle, 16 oktober 2010 Verdrietig, maar vervuld van mooie herinneringen delen wij u mede dat, na een veelbewogen leven van ons is heengegaan onze moeder, oma en overgrootmoeder Klazina Huige - Driedijk in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Nico en Judy Jenny en Bill John en Maria Nell en Evert Wil en Roel Klein- en achterkleinkinderen Goes, 17 oktober 2010 Correspondentieadres: Langeweegje 7 4434 NC Kwadendamme E. johnhuige@planet.nl Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 22 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van Zorgcentrum "Ter Weel", locatie Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. De Eucharistieviering vindt plaats op zaterdag 23 oktober om 10.30 uur in de RK Parochie Maria Magdalena, Singelstraat 1 te Goes. De crematieplechtigheid is aansluitend om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Tijdens onze fietsvakantie op Mallorca demarreerde Bram op 7 oktober met een onnavolgbare actie. Met vereende kracht en professionele hulp was Bram niet meer in te halen, hij was weg en bleef weg. Ik wens zijn dochter, schoonzoon, kleinkinderen, zijn vriendin en de familie Pekaar veel sterkte met het verlies van Bram. Zijn fietsmaatje Chris Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met ontsteltenis kennisgenomen van het plotseling overlijden van de heer A.J. (Bram) Pekaar in de leeftijd van 67 jaar. Bram was van 1 november 1970 tot aan zijn pensionering op 1 februari 2008 werkzaam bij de dienst Gemeente werken, later de dienst Stadsontwikkeling in diverse civieltechnische functies. Gedurende deze lange periode heeft hij een belangrijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van de gemeente. Wij wensen zijn partner, dochter, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg Mr. J.M. Schouwenaar, burgemeester Mr. A. van den Brink, secretaris Op vrijdag 8 oktober 2010 kregen we hel droevige bericht dat onze oud-collega en vriend Bram Pekaar tijdens een fietsvakantie in Mallorca is overleden. Bram was door zijn gedegen kennis en ervaring voor veel collega's een aanspreekpunt op zijn vakgebied. Maar bovenal hebben we Bram gekend als een meelevend en sociaal persoon. Wij wensen Bep, Carolien, Ron, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe voor de komende tijd. Collega's en oud-collega's van het ingenieursbureau van de gemeente Middelburg De herinnering blijft. Na een jarenlange vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare vriendin Saar Arnemuiden: janny Schroevers Vlissingen: Corrie en Kees van Belzen Nw- en Sint Joosland: Crina Baas Cas, Dora en Klaas wensen wij sterkte. Arnemuiden, 17 oktober 2010 Na een voltooid leven is zachtjes van ons weggegaan onze lieve oma en overgroot Rust Zacht. Henry, Mariejoke, Stanley en Debby Mike en Miriam Joyce, Stephan, Britt en Mitch

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30