derde klasse 33 Oostkapelle heeft zijn dag niet in thuiswedstrijd tegen Internos Duel Axel gestaakt Mourad Bobouh belangrijk voor winnend Zeelandia Middelburg Zeeland Sport loopt verder uit op concurrentie „«««O wms, mama door Klaas Verspoor middelburg - De Meeuwen heeft, met nog één duel te gaan in de eer ste periode, de koppositie in de derde klasse A van het zaterdag voetbal overgenomen van Yerseke. De ploeg uit Zoutelande won met 2-0 bij Colijnsplaatse Boys, terwijl Yerseke de topper tegen DFS met 2-4-verloor. De Meeuwen heeft nu één punt voorsprong op DFS en Yerseke. VCK klopte Veere met 2-1, Domburg verloor met 3-0 bij Spui en Nieuwland ging thuis met grote cijfers onderuit tegen Hein- kenszand (2-5). In de derde klasse B ging Noad'67 langs Tholense Boys. De derby werd door Noad met 1-0 gewon nen. Krabbendijke was Seolto de baas (2-1). Het achterhoededuel tussen Smerdiek en FSV eindigde in een 3-3-gelijkspel. VCK-Veere 2-1: Erik Goudt open de namens VCK al vroeg in de wedstrijd uit een vrije trap de sco re, maar daarna was Veere dreigen der. René-Michel Gerritsen zorgde nog voor rust voor de 1-1. Na rust was VCK sterker, maar leek het duel op een gelijkspel uit te draaien. In de slotminuut werd een vlagsignaal van de Veere-grens- rechter genegeerd en vervolgens kreeg VCK in dezelfde aanval een strafschop. Jesse Vermeulen werd naar beneden gewerkt en Danny Joosse schoot de winnende treffer binnen. Colijnsplaatse Boys-De Meeu wen 0-2: In de 25e minuut maakte Colijn-speler Ricardo de Neef op ongelukkige wijze hands. Vincen- zo Lorello verzilverde de toegeken de penalty. In de 43e minuut zorgde Danny Huijbregtse al voor de beslissing, want de tweede helft kende nau welijks hoogtepunten. Spui-Domburg 3-0: Mark van Minnen kreeg namens Spui in de openingsminuut al een grote kans, maar daarna hield doelman Jeroen Bottinga Domburg tot drie keer toe van een treffer af In de 40e minuut scoorde Kevin de Roode met een lob de 1-0. Di rect na rust liet Domburg het na om de 1-1 te scoren, waarna Spui de wedstrijd naar zich toe trok. Sebastiaan Dees zorgde na een goe de aanval voor de 2-0 en via Arjan Kalisvaart werd het in de slotfase ook nog 3-0. Nieuwland-Heinkenszand 2-5: Een gehavend Nieuwland presteer de onder de maat. Heinkenszand kwam voor rust door goals van Leon Bek en Maarten Griep op 0-2. Na de hervatting bouwden de be zoekers de score rustig uit. Via Ke vin Jacobusse en twee keer Griep werd het 0-5. Pas daarna verklein de Nieuwland, door treffers van Joeri van Belzen en Francis Lange- maire, het leed nog wat. Kapelle-SKNWK 1-0 (0-0). Edwin van Damme 1-0. Yerseke-DFS 2-4 (0-0). Kevin Veer- hoek 0-1, Mariko Rouw 0-2, Pieter de Munnik 0-3, Bernie Steketee 1-3, Arjen de Koeijer 2-3, Pieter de Munnik 2-4. DERDE KLASSE B Krabbendijke - Seolto 2-1 (1-1). Pa trick de Klerk 0-1, Martin Bal 1-1, Mar tin Bal 2-1. Rillandia-Beek Vooruit 2-0 (1-0). Me- hmet Dolma 1-0, Arjan Koopmans 2-0. WHS-Klundert 0-2 (0-1). Patrick Ket ting 0-1 (e.d.), Mitchel van de Gaag 0-2. Smerdiek-FSV 3-3 (2-1). Gert-Jan Snip 1-0, Wiebe de Kok 1-1, Leroy Pors 2-1, Edwin Kooien 2-2, Leroy Pors 3-2, Mar- tijn den Hartog 3-3. Noad'67-Tholenise Boys 1-0 (1-0). Dennis Kot 1-0. Vlissingen scoort 'gelijkmaker' tegen RCS maandag 18 oktober 2010 www.pzc.nl door Tom Vennink middelburg - Oostkapelle leed za terdag zijn tweede nederlaag in de tweede klasse van het zaterdag voetbal en moet DFC nu naast zich dulden. Internos verraste in Oostkapelle met een 1-3-zege. De Noormannen-Pelikaan 1-4: Tot aan de rust stond De Noor mannen zijn mannetje. Het kwam op achterstand door een straf schop, verzilverd door Lerry Over- gaauw, maar kwam terug via Men- no de Nooijer. In de tweede helft ging het mis voor de thuisploeg: Patrick Stijnis, Niels van Muijen en Lerry Overgrauw waren na mens Pelikaan trefzeker: 1-4. Oostkapelle-Internos 1-3: Koplo per Oostkapelle had zaterdag een slechte dag. De schade in de eerste helft bleef beperkt tot het doel punt van Rob de Waal voor Inter nos. Na rust werd het 0-2 via Pa trick van Drongelen. Enige hoop kwam er nog dankzij de goal van Maarten van Maldegem, maar Fer- di van Haperen zorgde voor een 1-3-overwinning voor Internos. SSV'65-Dinteloord 0-1: Het geluk was aan de zijde van Dinteloord. Een uur lang deden SSV en Dinte loord niets voor elkaar onder en bleef het duel doelpuntloos. Sven Damen wist uiteindelijk één van de weinig uitgespeelde kansen toch af te ronden voor Dinteloord. DFC-Arnemuiden 4-1: Aanvanke lijk speelde Arnemuiden zeker niet slechter dan DFC. De thuis ploeg was weliswaar op 1-0 geko men via Appie Güler, maar Mark van Haneghem had de gelijkmaker binnengekopt. Een domper was de 2-1 van Bas Verhoeven vlak voor rust. Appie Güler scoorde 3-1 na rust. Marinus Baas miste vervol gens een strafschop en daarmee de kans op 3-2. De wedstrijd kreeg zijn laatste doelpunt van DFC'er Aaron Perez Maria. Nieuwdorp-WC'68 6-0: Cruciaal voor het wedstrijdverloop was een rode kaart voor WC in de achtste minuut. De overtreding op Ruud la Grand leverde Nieuwdorp een strafschop op die benut werd door Niels Mulder. Tegen tien man van WC was het vervolgens een kwes tie van kansen afronden. Teun Rentmeester krulde 2-0 binnen en na rust assisteerde Niels Mulder bij doelpunten van Ruud la Grand MIDDEL8URG - Zeelandia Middel burg en HW'24 namen in de der de klasse A afstand genomen van de voornaamste concurrenten. De Middelburgers wonnen met 5-3 van de nummer vier, Alliance, ter wijl de Hulstenaren met 2-0 te sterk waren voor BSC dat tot zon dag de derde plaats op de ranglijst innam. De wedstrijd tussen Axel en Victo ria'03 werd halverwege de tweede helft gestaakt wegéns een blessure van de scheidsrechter. Axel-Victoria'03 gestaakt bij 0-0: Na een gelijkopgaande eerste helft begon de thuisploeg na rust wat sterker te worden. Echt veel doelrij- pe kansen leverde dit echter voor alsnog niet op. In de 68e minuut werd de wedstrijd gestaakt wegens een blessure van scheidsrechter Maes. HW24-BSC 2-0: In deze confron tatie tussen de nummers twee en drie van de ranglijst kwam de thuisploeg halverwege de eerste helft op voorsprong. Een verre uit trap van doelman Tim Siersema viel tussen de laatste man en de doelman van BSC, die beiden twij felden waardoor Cristoph Praet de 1-0 kon binnentikken. De beslissing viel uiteindelijk pas in de 78e minuut toen de 16-jarige Niek Luime de bal uit een voorzet van Dennis Buijs binnengleed. Kort voor tijd kwam HW'24 met tien man te staan na de tweede ge le kaart voor Tim Mechelink. en Martin Smaardijk. Het werd 5-0 via Teun Rentmeester en ten slotte 6-0 via Turan Dogan. Zwaluwe-Duiveland 2-2: Lukas Eppinga schoot Zwaluwe naar 1-0. Duiveland kende een moeilijke start in de wedstrijd, maar wist toch op gelijke hoogte te komen via Ronald Zwager. Hierna schud de Eppinga de defensie voor een tweede maal van zich af. Na de hervatting zette Duiveland alles op alles, met als gevolg de gelijkma ker van Denny le Comte. De Dui velanders moesten even later met tien man verder toen Rudi Koster rood kreeg. AZW-Serooskerke 2-2: De thuisclub kwam al in de vierde mi nuut op voorsprong toen Kana Da Rosa Bernardo uit een hoekschop raak schoot. Serooskerke nam na een moeilijke beginfase het initia tief Dat leidde voor rust tot twee doelpunten. Een afstandsschot van Jeroen Geerse werd van rich ting veranderd en Geerse kopte op slag van rust uit een hoekschop van Nicky Holmes raak: 1-2. In de eerste minuut na rust kopte Ema nuel Pauwels de thuisclub naar MIDDELBURG - Zeeland Sport is in de vijfde klasse B dankzij een 1-0-zege bij Vosmeer wee punten uitgelopen op naaste achtervolger Nieuw Borgvliet, dat met 1-1 gelijk speelde tegen Kwadendamme. Tegen een sterk verdedigend inge steld Vosmeer creëerde Zeeland Sport voor rust slechts één doel kans. In de tweede helft nam de druk toe, maar een sterke doelman John Aarnoudse wist zijn doel lang schoon te houden. Pas tien minuten voor tijd moest hij capitu leren op de inzet van Najim Bou- santouh die met deze treffer matchwinnaar werd: 0-1. door Yorben Weststrate MIDDELBURG - De voetballers van Zeelandia Middelburg hebben gis termiddag de koppositie in de der de klasse van het zondagvoetbal behouden. Mede dankzij vier doel punten van de net getrouwde Mourad Bobouh werd Alliance over de knie gelegd: 5-3. „Ik ben heel erg blij met deze teamprestatie", zei de man van de wedstrijd Mourad Bobouh na af loop. „Ik vind het fijn dat ik zo be langrijk kan zijn voor het team." De spits van Zeelandia Middel burg scoorde er gisteren lustig op los. Na 45 minuten had de thuisclub vier goals gemaakt en de treffers kwamen alle vier van de voet van Bobouh. De eerste twee doelpunten kwa men voort uit individuele acties van de technische Abdoe Abdendi en de sterke Alberto Conde Morga- do. Bobouh fungeerde tweemaal als eindstation en stond twee keer op de goede plek. „Het voelt goed om met zoveel technische jongens om je heen te spelen", zei Bo bouh, de clubtopscorer van de Middelburgers. Alliance was in de eerste helft maar één keer gevaarlijk, maar het was wel meteen raak. Na een knap pe actie scoorde Ivo Vergouwen: 4-1. De andere twee goals van Bo bouh in de eerste helft kwamen voort uit zelf gecreëerde mogelijk heden. Bij de 3-1 werd hij neerge legd en benutte hij de strafschop en bij de 4-1 speelde hij zich goed vrij en schoot de bal langs de doel man. De tweede helft was er één met veel strijd. De warrig leidende scheidsrechter Uitterhoeve had de wedstrijd niet helemaal meer in de hand, waardoor er onnodig veel gele kaarten vielen. „Het was een erg slordige tweede helft", zei Joost de Rubber van Zeelandia Middleburg, „maar we zijn blij met de drie punten." Vlak na rust kwam Alliance enigs zins terug in de wedstrijd door de tweede goal van Vergouwen. Alli ance bleef het wel proberen, maar tot grote kansen leidde het offen sief niet. Na de rode kaart voor in valler De Ridder konden de Mid delburgers de wedstrijd rustig uit spelen. Niels Pielaat zorgde voor 5-2, waarna Wesley Smits de eind stand op 5-3 bepaalde. „Het pu bliek zal zich zeker vermaakt heb ben vanmiddag", zei een blije Bo bouh. „Er waren veel goals en veel strijd." Zeelandia Middelburg - Alliance 5-3 (4-i)- 9- Mourad Bobouh 1-0, 10. Ivo Vergouwen 1-1, 25. Mourad Abdoe Abdendi probeert zich staande te houden in de wedstrijd tegen Alli ance. foto Lex de Meester Bobouh 2-1, 41. Mourad Bo- bouh(strafschop) 3-1, 45. Mourad Bobouh 4-1, 52. Ivo Vergouwen 4-2, 86. Niels Pielaat 5-2, 90. We sley Smits 5-3. Scheidsrechter: L. Uitterhoeve (Hoedekenskerke). Ro de kaart: Bert de Ridder (Alliance) Gele kaart: Steven Seedo, Jurriaan Petterson, Mourad Bobouh, Mike But en Kevin Krieger (allen Zeelan- dia-Middelburg) Robert van Chaam, Robin van Oorschot, Bert de Ridder en Suat Yakut (allen Alli ance). Aantal toeschouwers: 300.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 83