best trots op zichzelf Truzements koor 'Niet met de kinderen gooien in het zwembad' Kijkdag fietsen werken, zouden de mensen pas beseffen wat we doen' maandag 18 oktober 2010 TERNEUZEN - De politie houdt woensdag een fietsenkijkdag in Terneuzen. Mensen die hun fiets kwijt zijn, kunnen komen kijken of hij toevallig is gevonden. De fiet sen zijn 's ochtends tussen 10.00 en 12.00 uur en 's middags tussen 14.00 en 16.00 uur te bezichtigen bij Navimar aan de Schependijk. Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst het gewicht moest worden geraden. Poppelaars: „Achthonderd kilo." Geworstel met een shirt tijdens de slotestafette. foto Chris Platteeuw door Wilma Valk OOSTBURG - „Niet met de kinderen gooien!", klonk het zaterdagmid dag regelmatig door de luidspreker in het overdekte zwembad De Een hoorn in Oostburg. Vooral tijdens de ludieke afsluiting van het schoolzwemkampioenschap. „De spanning is de kinderen van het gezicht af te lezen," constateer den Jans Keijmel en Frans Verplan- ke van de organiserende vereni ging Scheldestroom uit Breskens. „Vooral de jongsten zijn heel fana tiek." Frans is als hoofdtrainer van Schel destroom ook verantwoordelijk voor nieuwe leden: „Ze moeten eerst proefzwemmen. Onze zwem mers moeten veilig en goed kun nen zwemmen. Dan zie ik wel eens het verschil tussen een in Bel gië of Nederland behaald diploma. Sommigen kunnen maar net bo ven water blijven en zeker geen rechte lijn zwemmen." Zaterdag keek Frans wel eens de andere kant op: „Nu zien we de meest onverwachte dingen, moe ten ze schoolslag, dan doen ze rug- crawl of iets anders. Net zag ik nog iemand een hele baan onder water zwemmen. Maar ze hebben er ple zier in." De kale grijze muren van het zwembad waren voorzien van vro lijke spandoeken met veel- HUP-HUP en HOP-HOP erop. Kinderen, die aan de beurt waren voor een wedstrijd werden luid keels aangemoedigd. Het lawaai was oorverdovend. Topper was de afsluiting, een lu dieke estafette. De zwemmertjes moesten na iedere baan van een veel te groot hemd wisselen. De ouders mochten een handje toeste ken en bij de wissels werden heel bijzondere technieken toegepast. En wie waren natuurlijk het fana tiekst? De ouders. Sommige kinde ren werden letterlijk door de ouders weer in het water gelan ceerd. „Het zijn geen projectielen", klonk het dan weer door de luid spreker. Maar het verhoogde wel de pret. Winnaar van de wisselbeker van de stad Sluis werd ploeg A van Op Dreef uit Aardenburg. Zij wonnen ook de estafette. MEEST CELEZEN 1. Gewonden ongeluk Terneuzen 2. Commotie over pitbulls 3. Zware schade door brand ZEEUWSE KELDER Weten wat zich afspeelde in de lage re regionen van het voetbal? www.pzc.nl/blog/zeeuwsekelder STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl De eerste cd was voor Ton, Diana en Petra van Oosten, foto Chris Platteeuw Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto Gebiedsgerichte Aanpak West Zeeuwsch-Vlaanderen G G A West ZceuwsckVlcutmiertn De Gebiedscommissie Natuurlijk Vitaaj vergadert op woensdag 20 oktober vanaf 19.30 uur in het kantoorgebouw van het Projectbureau Zwakke Schakels, Veerhaven 5 te Breskens. U bent van harte weHfonp deze vergadering bij te wonen. De onderwerpen die aan bod komen: Rijksinpassingsplan/Mer Zwin, vooroverleg: Voortgangsrapportage: Werkwijze Gebiedscommissie; Concept werkbegroting 2011; Concept vergaderschema 2011 De vergaderstukken zijn te raadplegen op onze website en liggen ter inzage bij het klantencontactcentrum van de gemeente Sluis, Nieuwstraat 22 te Oostburg en in de openbare bibliotheken te Breskens en Oostburg. Aan het begin van de vergadering heeft u de mogelijkheid kort uw mening te geven over de onderwerpen die aan de orde komen. U dient zich hiervoor van tevoren aan te melden bij het secretariaat. Kijk voor meer informatie op www.gebiedsgerichteaanpak.nl alleen de rattenvanger en de landmeter hun verhaal. Ook het Tollend materieel' was uitgestald, foto's Peter Nicolai ALCEMEHB Kinderen vermaakten zich tijdens de open dag met waterverf. Zoals Dinge- na de Feijter uit Axel en haar broertje Barend.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 43