Colofon zoeken-^ vinden «-reageren Overig übfkhiïu Corné Vader JTIensen .nl Familieberichte? CU Htensenlinq.nl maandag 18 oktober 2010 familieberichten 121 Na een voltooid leven is zachtjes van ons weggegaan onze lieve moeder en oma Johanna Maria Geertruida Temminck-van Arnhem Annie sinds 1994 weduwe van Jan Temminck in de leeftijd van 84 jaar. Anapolis-GO, Brasil: Bert Temminck-Da Cruz Tereza Da Cruz-Temminck Lucas Da Cruz-Temminck Hélida Morais-Bispo 16 oktober 2010 Roelshoekweg 12,4413 NG Krabbendijke Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 19 oktober tussen 19.00 en 19.30 uur in het mortuarium van zorg centrum Ter Weel', ingang via Nieulandestraat te Krabbendijke. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met verslagenheid hebben wij vernomen dat op 14 oktober is overleden ons gewaardeerd erelid Peter Wolven Wij wensen zijn vriendin en familie veel sterkte toe. Namens bestuur en leden boksvereniging DOS Vlissingen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Marij van Iersel Marij werkte sinds 2002 bij Zorgstroom en haar rechtsvoor- gangers als personeelsadviseur. We zullen haar positieve inzet missen. Ons medeleven gaat uit naar haar man, kinderen en klein kinderen. Raad van Bestuur en collega's van Zorgstroom Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze betrokken en gedreven collega Marij van Iersel Wij wensen Frans, de (klein)kinderen en alle verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Collega's afdeling HRM Zorgstroom Brenda, Corine, Cynthia, Ellen. Ineke, Janneke, [eltina, Joke, Petra, Rene, Rianne, Ali, Annemarie, Ilse, Irma, Karin, Kirsten, Myra, Saskia, Suset, Sylvia, Annie, Ina, Marietje, Suzan, Vera Stetven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls-zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Heden overleed zacht en kalm onze tante Clementine Marie Tock-Nijs weduwe van Johannes Franciscus Tock Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Neven en nichten Wij zijn het verplegend personeel van De Blaauwe Hoevedankbaar voor hun goede zorgen. 14 oktober 2010 Blaauwe Hofke 61Hulst Correspondentieadres: Koningstraat 2, 9170 De Klinge U kunt afscheid nemen van tante in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 18 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 19 oktober om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de crematie in stilte volgt. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Als een goed kapitein Zijn route uitgezet Zijn koers gevaren En Toen het te zwaar werd Met zijn schip ten onder gegaan Om zo voor eeuwig In de zee op te gaan. Zo kort na het overlijden van zijn kleinzoon Serge is na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Albert Zijlstra echtgenoot van Pieternella Jacoba Bouwman 'N Beetje, Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje En alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je Het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt: "ik ben wat moe" Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Albert en Sophie Esmee, Andrew Lamy Kevin Naomi Tygo Hoogkerk, 6 november 1933 t Philippine, 15 oktober 2010 Philippine: P.J. Zijlstra - Bouwman Breskens: Koos en Erna Serge t en Ellen, Luuk, Manon Monica en Ronald, Jarno, Renske Cadzand: Ids en Suus Alexandra en Andre, Finn Joyce V en Daniël Philippine: Conja en Daan Dennie en Renate, Jenefer, Damïan Gertjan en Suzan, Damïen Amsterdam: Jolanda t Oostburg: Albert en Sophie Esmee en Andrew Lamy Kevin Naomi Tygo Philippine: Esther en Ronnie Caitlin Aisha Behouden vaart. Stern 20 4553 CM Philippine Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 20 oktober van 13.00 tot 13.45 uur in uitvaartcentrum Monuta, Bellamystraat 28c, Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het laatste beetje is nu op, veel had je te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. 5 weken na het overlijden van onze neef Serge, hebben we nu ook afscheid moeten nemen van onze lieve Opa en Overgroot-opa Rust zacht. Serge f en Ellen, Luuk, Manon Alexandra en André, Finn Dennie en Renate. Damian. Jennifer Monica en Ronald. Jamo, Renske Joyce R? en Daniel Gert-Jan en Suzanne, Damiën Esmee en Andrew Lamy Kevin Naomi Caitlin Tygo Aisha li Begrafenisverzorging Tarweakker 23, 4341 MD Arnemuiden Tel. 0118 - 60 25 00 Tevens levering en onderhoud van gedenkstenen en grafbeplanting. Vraag me niet te Vergeten Het liefste Wat ik heb bezeten Ruim 61 jaar de spil van mijn bestaan Vraag me niet dal te vergeten en gewoon weer door te gaan Je allerliefste Nel Altijd stond je voor ons klaar voor ons en voor een ander Al die herrineringen Verzachten onze smart voorgoed uit ons midden voor altijd in ons hart Ronnie Esther Caitlin Aisha Ik zeg je nu gedag maar ooit zie ik je weer Onthoud ik houd van jou" en kijk vol liefde op ons neer Koos en Erna Dat jij zo dichtbij ons kon zijn maakte alles minder zwart Echt sterven zul je voor ons nooit omdat je voortleeft in ons hart Daan en Conja Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl Alle overlijdensberichten op internet branden van een kaarsje in de condoleanceregisters doorsluizen naar Twitter. Facebook. Hyves, enz. mail een familiebericht Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 23