Leo Fermont Leo Fermont Leo Fermont 2 o I familieberichten maandag 18 oktober 2010 (H fHens9nUnq.nl Heden ontvingen wij het bericht van het overlijden van ons lid Adrie Karelse Adrie was jaren lang adviserend lid, en zeer betrokken bij de vereniging. Wij wensen de familie veel sterkte. Het bestuur en leden van de vereniging bedrijfsvoorlichting Walcheren Lieverd. leven is als sneeuw je kunt het niet bewaren troost is, dat jij er was! Na een waardevol en intensief leven hebben wij, met veel trots en dankbaarheid, in alle rust afscheid kunnen nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Loes Sinack in de leeftijd van 67 jaar. Hulst Loes Fermont-Sinack Hulst Luc en Anne-Marie Sebastian Daniel Kloetinge Paul en Suzanne Thijs Pepijn Meike Hulst Anne-Marie en Maarten Maxim Sjoerd «P I 15 oktober 2010 I Tivoliweg 87 I 4561 HK Hulst j De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 21 oktober I om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, f Steenstraat 2 te Hulst, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aan de van der Maelstedeweg. f Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum op de begraafplaats. Dinsdag 19 oktober is ervan 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in rouwkamer 1Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar terug kijkend naar alles wat wij met hem mochten delen, namen we kennis van het overlijden van mijn broer, schoonbroer en onze oom HoekErik en Ria Fermont-Wittebroodt Mariska en Patrick Segers-Fermont Melissa, Kevin en Jordy Mario en Saskia Fermont-Sips Dylan en Taliyah Patrick en Barbara Fermont-Nijhoff Zeer bedroefd zijn wij bij het overlijden van onze dierbare vriend en gewaardeerd medelid van onze Biljartclub "De Herleving" N.T.L. We zullen hem heel erg missen. Remie, Maurice, Fred, Paul, Willy, Jan, Paul Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze goede vriend en oud voorzitter, de heer Leo Fermont Onze gedachten gaan uit naar Loes, kinderen en klein kinderen, die wij veel kracht en sterkte toewensen. Bestuur en leden van de ProbusclubOost-Zeeuwsch-Vlaanderen In onze gedachten leeft voort Joost van der Linden We wensen Chris, Karien, Martijn, Willemijne en Peter veel sterkte toe. Klundert: Mies en Rob Herinkckx-van Langeraad Frido en Nanda en kinderen Daphne en Jan en kinderen Boskoop: Lijnie (in herinnering) en Henk Baarveld-van Langeraad Han en Karin en kinderen Marieke en Klaas en kinderen Annemieke Kamperland: Josje en Kees de Koning-van Langeraad Arie en Annemijn Simon en Laurine Het is goed zo - eindelijk rust Rustig is ingeslapen mijn broer, zwager, onze oom en oudoom GabriëS Lous 4 mei 1929 Westkapelle 16 oktober 2010 Jaap Lous Leine Lous - Huibregtse Coby Huibregtse - Lous Piet Huibregtse, in herinnering Jeroen, hAarco, Kelly André Lous Do Lous - de Pagter René, Iris Wozoco, Krekepad 3, 4361 JJ Westkapelle Correspondentieadres: Zuidstraat 146, 4361 AK Westkapelle De begrafenis vindt plaats op woensdag 20 oktober om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Er is hierna gelegenheid de naaste familie te condoleren in het Hervormd Jeugdgebouw, Markt 65 in Westkapelle. Wij danken de medewerkers van de Wozoco Westkapelle en woonzorgcentrum Simnia Domburg voor de goede verzorging. Tot het eind toe liefdevol verzorgd in zorgcentrum "Ter Weel' te Goes is toch plotseling overleden mijn zus, onze schoonzus en tante Catharina Paree in de leeftijd van 91 jaar. Goes: M.M. Paree t Middelburg: M. Paree t H.E. Paree-Priem f Bovenkarspel: P. Paree f E. Paree-Laan Etten-Leur: J. Paree t A.M.C. Paree-Vollering Goes: C. de Jonge-Paree J. A. de Jonge t Lewedorp: M.P. Paree t Neven en nichten 15 oktober 2010 Correspondentieadres: Tureluurstraat 3 4332 CJ Middelburg De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 20 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Voorafgaand is er van 10.00 tot 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof te 's-Heerenhoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Jeugdhoeve'. Helpen was je leven voor iedereen stond je klaar Dank voor alles wat je hebt gegeven Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Met verbijstering en ongeloof hebben wij, totaal onverwacht, afscheid moeten nemen van mijn lieve vader en onze zorgzame schoonvader, opa en maatje Bram Pekaar sinds 30 juni 2001 weduwnaar van Hannie Burger Yerseke, '4 februari 1943 t Mallorca (Spanje), 7 oktober 2010 We zullen hem verschrikkelijk missen, Carolien en Ron van den Hamer-Pekaar Kiki Sascha Estelle Bep Adam-Cannoo Correspondentieadres: Fam. C. van den Hamer-Pekaar Duke Ellingtonstraat 51 4337 XT Middelburg Op woensdag 20 oktober a.s. om 15:00 uur zal in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg de afscheidsdienst plaatsvinden met aansluitend de begrafenis. Na afloop is er gelegenheid om gezamenlijk iets te drinken in de ontvangstkamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Verdriet om het plotselinge overlijden van onze zorgzame vriend en maatje. Bram Pekaar De herinnering blijft om watje voor ons was. Carolien, Ron en kinderen, wij wensen jullie veel sterkte met het verlies van jullie vader en opa. Bep, Anneke, Wim, Jeanine, Peter en Stefan Geschrokken en bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van mijn lieve broer, onze zwager en oom Bram Pekaar Colijnsplaat: Truida Snoep-Pekaar Piet Snoep Yerseke: Huib Murre f Corrie Murre-de Wilde neven en nichten Bedroefd zijn we door het plotseling overlijden van onze zwager Bram Pekaar Wij wensen Carolien, Ron, en de kinderen veel sterkte toe. Yerseke: Janny en Ko Pekaar-Burger Axel: Maatje en Albert Ars-Burger Breda: Wijnand en Marjan Burger-v.d. Ven Goes: Anita Burger Neven en Nichten Ontroerd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman Bram Pekaar Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe. Piet en Jannie Jaap en Annelies Piet en Els Rein en Nel Martijn en Evelien Merijn en Marjolijn Wim en Gerda en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 22