harten van het publiek tot hun essentie eeland 117 Met stip het beste verzekeringspakket. in teken van The Sound of Music Lex Veldhuis pokerwinnaar Dutch Open voor evenzo wisselende publieke belangstelling deze manier maar op een bepaal de manier ook krachtiger." Multi-instrumentalist Arnulf Lind ner vergezelt Nova bij de concer ten. Hij gebruikt onder meer pia no, cello en gewone en lap steel-gi- taar. Daarnaast zingt hij. „Waar schijnlijk kan hij op alles spelen wat je hem in handen geeft." Nova's optredens bevat naast stuk ken uit haar inmiddels omvangrij ke repertoire ook nieuwe, nog uit te brengen, nummers. Ze houdt re kening met haar publiek en vroeg zelfs via Twitter naar verzoeknum mers voor de huidige tournee. „Ik maakte één setlijst en die bevat liedjes van al mijn albums waar van ik weet dat ze favorieten zijn. Gebruikelijk is dat ik daarnaast wat verzoeken heb uit de stad waar ik speel. Die voeg ik toe aan de setlijst." De nieuwe nummers zijn opgeno men maar het afmixen moet nog plaatsvinden. Ergens volgend jaar komt het nieuwe album uit. Het is een cd met haar volledige band. „Het heeft een in vervoering bren gende, nostalgische sfeer." Nova heeft ook een extraatje in petto. Ze laat elk optreden in de huidige tournee opnemen. Deze opnames zijn vervolgens te koop via haar site. „Al de volgende dag is de download beschikbaar. Ieder optreden biedt een eigen energie en er is iedere avond aan aantal verschillende nummers te horen. Ik denk dat het een aardig souve nir voor het publiek is om een con certopname van hoge kwaliteit van de show die ze bezochten, te kunnen krijgen." Heather Nova, morgenavond in Stadsschouwburg Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. ke. Het publiek is zelf de ster en kan luidkeels meezingen met klas siekers zoals Do-Re-Mi, Edelweiss en Climb every mountain. Elke be zoeker ontvangt ook een 'pretpak- ket': een tasje met allerlei attribu ten die men kan gebruiken tijdens de film. Bezoekers worden tevens uitgeno digd om verkleed, als een van de personages uit The Sound of Music, naar de Vlissingse bioscoop te kom, dus bijvoorbeeld als non, ka pitein, barones of uitgedost in Le- derhosen of Dirndl. Meer informatie is te vinden op www.meezingbioscoop.nl. Dat vinden niet alleen onze klanten maar blijkt ook uit onafhankelijk consumentenonderzoek. maandag 18 oktober 2010 door Annemarie Zevenbergen VLISSINGEN - De uit Vlissingen af komstige pokerspeler Lex Veldhuis (26) heeft zaterdag het Dutch Open gewonnen. De inmiddels in Rotterdam woonachtige Veldhuis versloeg zijn vriend Sybe Smit, die eveneens uit Vlissingen komt. Het prestigieuze toernooi in het Holland Casino in Rotterdam had een deelname van 200 spelers. Veldhuis won niet alleen geldprijs van de 55.000 euro die bij de eer ste plaats hoorde, maar tevens een plaats in de Master Classic of Po ker die in november in Amster dam plaats vindt. De Dutch Open begon vrijdag en liep door tot zaterdagavond laat. Veldhuis is de opvolger van Steven Razab die vorig jaar in Rotterdam kampioen werd. Veldhuis kan zich met deze overwinning Nederlands kampioen poker noemen. De oud-Vlissinger is professioneel pokeraar en speelt wereldwijd. Zo deed hij afgelopen jaar mee aan het grootste pokerevenement ter wereld, The World Series of Poker in Las Vegas. Hij staat daar als Lex 'Raszi' Veldhuis' op de lijst van deelnemers. Volgens zijn vader, Wim Veldhuis, was Lex de eerste niet-Europeaan die daar vorig jaar de 'final table' haalde. „Hij zat toen bij de laatste acht of zo en dat heeft zijn naamsbekendheid veel goéd gedaan. Lex is een gedreven pokerspeler. Hij wil de beste zijn. Ik zie hem via internet wel eens 18 partijen tegelijk spelen. Hij is een razendsnelle denker. Na zijn VWO ging hij aan de Erasmusuniversi- teit studeren, maar die ruilde hij al snel in voor de pokerwereld." Video op PZC.nl nieuw? Het zijn er al 1798 www.pzc.nl/video The Gents profiteerde van een volle kerk waardoor de akoestiek opvallend goed was. vals," concludeerde een kenner. De instrumentale werken (Simp son en Hume) werden mooi ver tolkt door luitist en gambist. Een veelbelovend ensemble dat nog wel moet leren verstaanbare uitleg te verstrekken en minder lacherig over te komen. Hoogtepunt werd zaterdagavond het optreden van The Gents. Opvallend was dat in de overvolle kerk de akoestiek goed was. De balans in dit koor is uitstekend en na de mooi zuiver gezongen Lamentations van Tallis vormden de liederen van Poulenc, twee blokken van 4 liederen rond de figuren van Antonius van Pa dua en Franciscus van Assisi, een absoluut hoogtepunt. Door de schitterende klankvorming en hel dere en goede afwerking van de medeklinkers, was het genieten ge blazen. Uitzonderlijk klonk het Im mortal Bach van Nystedt. Het koor ging in een kring rond het pu bliek staan en bracht met dit mo derne werk een eerbetoon aan de foto Peter Nicolai grootste componist ooit. Voor mij waren de close harmony liederen van Sting en de Beatles overbodig, maar het publiek dacht daar duide lijk anders over. Na elk lied werd geklapt en hierdoor werden twee toegiften afgedwongen. „Nog even ritmisch meeklappen en roffelen, lekker hoor, wat een koor." Bij ZLM zijn uw bezittingen goed en voordelig verzekerd.* Wie meerdere verzekeringen bij ZLM afsluit, krijgt zelfs 8% korting op de premie. Dat is één van de redenen waarom onze klanten zo tevreden zijn. Meer weten over de voordelen van ZLM? Kijk op zlm.nl of neem contact op met uw ZLM adviseur. u tevreden, wij tevreden verzekeringen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 19