jou! YERB Leve(n) de variatie! 1e of 2e Autotechnicus met ervaring (m/v) SHE Manager Olie Gasindustrie Laborant Teamplayer die van aanpakken weet B0VA6 Rejvant zoeken Autobedrijf Kun jij bij ons aarden? Werkgevers Plaats snel je CV op JobTrack.nl meer info? www.oktoberkennismoond.nl Oktober Kennismaand van 1 t/m 31 oktober door heel Nederland In verband met voortgaande groei is Orcem op zoek naar: Noordweg 355 OCmITI IIZ 4333 KB Middelburg ^s"i^ w info autobedriifschmitz.nl www.autobedriifschmitz.nl Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar een gemotiveerde U bent in staat om zelfstandig te werken en op de hoogte van de modernste technieken Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u richten aan Dhr. D.G. Schmitz inl. 0118-629742 of 06-50930284 Orcem B. V. is onderdeel van het snel groeiende Ierse bedrijf Ecocem Materials Ltd. en heeft vestigingen in Ierland, Frankrijk en Nederland. Vanuit een uiterst moderne productielocatie te Moerdijk wordt de Benelux markt voorzien van EC02cem. Orcem's ECOpem is een C02-neutraal cement en verbetert de milieubalans van beton en verhoogt de duurzaamheid ervan. Voor meer (technische) informatie kunt u kijken op www.orcem.nl. Functie Als laborant voer je onder verantwoording van het Hoofd Laboratorium fysische analyses uit, beoordeel je analyseresultaten en voer je onderzoeken uit in het kader van research- of ontwikkelingsprogramma's. Samen met je collega's van het team zorg je ervoor dat de diverse onderzoeksresulta ten steeds tijdig beschikbaar zijn zodat de kwaliteit van EC02cem constant is gewaar borgd en voldaan wordt aan de gestelde certificeringeisen. Je hebt een flexibele instelling en weet van aanpakken. Het profiel: MBO opleiding (bouwkunde, weg- en waterbouwkunde of laboratoriumtechniek) Opleiding betonlaborant of gelijkwaardige ervaring is een pre Bereidheid om verdere opleidingen te volgen Nauwkeurig kunnen werken Kennis van Excel en Word Kennis van de Engelse taal Wat biedt Orcem? Werken bij een gezond en internationaal bedrijf Ontwikkelingsmogelijkheden bij een snel groeiend bedrijf Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerd? Reageer dan binnen 10 dagen en richt uw sollicitatiebrief CV aan: Orcem B.V. t.a.v. dhr. T. Kapitein. Postbus 6067, 4780 LX Moerdijk. E-mailen kan ook naar t.kapitein@orcem.nl Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met Hoofd Laboratorium dhr. T. Kapitein tel: +31 (0)168 382324. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is nietgewenst. Revant Revalidatiecentrum Breda zoekt zo spoedig mogelijk een Ergotherapeut m/v 32 uur per week Meer weten? Lees de uitgebreide informatie over deze en andere vacatures op onze website: WWW,r@vao1Lr!lt De kracht tot ontwikkeling Brabantlaan 1,4817 JW Breda. t. 076 579 79 00 OJobTrack.nl 't Betere werk! Maximaal 80.000 inclusief bonus - Vlissingen/Zwijndrecht Bedrijf Heerema Fabrication Group, als onder deel van de gerenommeerde Heerema Groep, werkt met zo'n i.ioo deskundige en uitermate toegewijde medewerkers aan ontwerp, bouw en installatie van hoogwaardige, omvangrijke en unieke productieplatformen en andere grote staalconstructies voor de olie- gasindustrie. Vanuit onder andere de werven in Nederland, Engeland en Polen, staan veiligheid, vakmanschap en ultieme gedrevenheid hoog op de agenda. Funtie Er is momenteel ruimte voor een daadkrachtige en proactieve SHE Manager. Zowel te Vlissingen als te Zwijndrecht. Compromisloos en vanuit een onwrikbaar kwaliteits- en veiligheidsgedachtengoed staat de divisie QA/SHE dag en nacht paraat om het veiligheidsbewustzijn verder uit te bouwen in combinatie met het initiëren en uitvoeren van grootscheepse optimalisatieslagen. Uiteindelijk allemaal ten behoeve van trouwe cliënten die wereldwijd actief zijn binnen de offshore branche. De SHE Manager heeft de eer de Recruitment Solutions Interim Solutions scepter te zwaaien over een groep vastberaden, loyale en trotse medewerkers. Daarnaast is deze verantwoordelijke rol door drenkt van elementen als het aansturen van onderaannemers/ FABRICATION contractors, leiden van audits, opstellen en borgen van werkmethodes/(veiligheids)procedures, ongevalonderzoeken en preventie activiteiten. Je rapporteert aan de Manager QA/SHE. Profiel HBO werk- en denknivehu (HVK) aan gevuld met relevante ervaring in een industriële omgeving. Voor deze verantwoordelijke spil functie ben je uiteraard ook in staat om mensen te motiveren en invloed uit te oefenen. Daarnaast oplossingsgericht, mensgericht en standvastig. Gezien de internationale setting is Engelse taal vaardigheid eveneens een vereiste. Interesse? Reageer via www.yer.nl (zoek op referentie nummer 4450500) of neem contact op met consultant (Eindhoven): Guido Klaassen, mobiel: 06 - 55 38 40 24. The Netherlands Belgium Germany Spain USA www.yer.com Storm binnen in de wereld van Wetenschap Technologie Wil jij achter de schermen van wetenschap en technologie kijken? Kom dan naar de Oktober Kennismaand. Ziekenhuizen, universiteiten, sci ence centra, (onderzoeks)instellingen, laboratoria, sterrenwachten en bedrijven door heel Nederland openen dan hun deuren. Je kunt deelnemen aan honderden, veelal gratis, activiteiten. Alles rondom het thema van dit jaar: Leve(n) de variatie!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 89