Geef gevluchte studenten een nieuwe toekomst! De Rede, je voelt je er thuis Nederland uueer mooi! Werktuigkundigen uoor onze kerncentrale Hoofdwerktuigkundigen uoor onze kern- en kolencentrale v Docent Nederlands 2egraads Docent scheikunde Docent wiskunde Nederland verromrnelt. Help ons Nederland weer mooi te maken. JobTrack.nl zaterdag 16 oktober 2010 EPZ is de grootste elektriciteitsproducent van Zeeland. Een uniek bedrijf in een bijzondere omge ving. Naast de enige kerncentrale van Nederland exploiteert EPZ een kolencentrale met biomassa- meestookinstallatie en een windpark. De kerncentrale behoort tot de wereldtop. De gereviseerde koleneenheid is met nieuwe milieutechnologie klaar voor een toppositie! Wij zijn op zoek naar: Als Werktuigkundige bedien, controleer en bewaak je de installatie en het proces. Daar horen ook de noodsystemen bij. Bovendien help je bij het opvangen van storingen. Bij onderhoudswerkzaam heden schakel je de systemen vrij en neem je ze naderhand weer in bedrijf. Je werkt natuurlijk in continudienst en krijgt een taak in het brandpreventieteam. Heb jij je opleiding Werktuigkundige in centrales A, Scheepswerktuigkundige A, MBO-AOT of gelijkwaardig succesvol afgerond? Dan zijn we op zoek naar jou! Als Hoofdwerktuigkundige ga je over de productie van elektriciteit van de centrale en alles wat daar bij komt kijken. Je voert beproevingen uit aan de installatie en bewaakt het proces. Vanuit de regelzaal bedien je op de meest veilige en efficiënte wijze de centrale. Je bent bereid een intern opleidingsprogramma te volgen en vanzelfsprekend wil je in continudienst werken. Heb jij je opleiding HBO energietechniek, HBO-AOT, Rewic B of C, Scheepswerktuigkundige B of C of gelijkwaardig succesvol afgerond? Dan zijn wij op zoek naar jou! Ben jij de (Hoofd)werktuigkundige die wij zoeken, dan bieden we je een arbeidsovereenkomst aan voor onbepaalde tijd. Ga voor de volledige functieprofielen naar www.werkenbijepz.nl. Meer informatie kun je krijgen bij EPZ's personeelsafdeling: Josanne Wouters, tel. 0113 - 356 160. Herken je jezelf? Stuur een uitgebreide reactie met CV per e-mail naar: vacatures@epz.nl of per post naar: N.V. EPZ, afdeling Personeelszaken, Postbus 130, 4380 AC Vlissingen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ZN.V. Elektriciteits-Produktiemaatschappij Zuid-Nederland Zeedijk 32, 4454 PM Borssele, Tel.: 0113 - 356 000, E-mail: info@epz.nl Het UAF helpt vluchtelingen die hun land moesten verlaten vanwege oorlog en vervolging. Op dit moment steunt het UAF 3000 vluchtelingstudenten. Maar er staan nog veel vluchtelingen op de wachtlijst. Steun het UAF met€ 1,50 per maand sms STUDENT AAN naar 4488 www.uaf.nl Studie en werk voor hoger opgeleide vluchtelingen De Stedelijke Scholengemeenschap "De Rede" is een school voor openbaar onderwijs in Terneuzen en heeft een breed onderwijsaanbod (gymnasium - atheneum - havo - vmbo - Iwoo). Door de uitgebreide begeleiding van leerlingen en vele buitenschoolse activiteiten zijn we in staat om een prettige en veilige plaats voor alle leerlingen te bieden met optimale ontplooiingskansen. De Rede is een school die zowel voor leerlingen als medewerkers open, actief en veilig is. Momenteel zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's voor de volgende vacatures: (wtf 0,28 - 0,88) Deels reguliere uren, deels vervanging in verband met ziekte. bij voorkeur Ie graads (wtf 0,64) Vervanging zwangerschaps- en bevallingsverlof met aansluitend ouderschapsverlof voor de periode december t/m juli. Voor het schooljaar 201 I -2012 is zicht op een aansluitende (vaste) aanstelling in reguliere uren, in verband met FPU van andere docent scheikunde Ie graads). graads (wtf 0,68) Vervanging in verband met ziekte. Zie onze website voor meer informatie over deze vacatures en de sollicitatieprocedure. Stedelijke Scholengemeenschap "De Rede" Postbus 375, 4530 AJ TERNEUZEN e-mail: info@derede.nl, internet: www.derede.nl Stuureen kaartje naar Vereniging Nederlands Cultuurlandschap, Antwoordnummer25oi,6s73 ZX Beek-Ubbergen of meld u aan op uiwiu.nederlandscultuurlan0schap.nl. Terneuzen ligt centraal in Zeeuws-Vlaanderen. Het gebied biedt rust, ruimte en woningen tegen aantrekkelijke prijzen. Qua werkgelegenheid biedt Zeeuws-Vlaanderen mogelijkheden voor partnerbanen. De term "files" komt niet in ons woordenboek voor. De cultuursteden Antwerpen, Gent en Brugge liggen op ca. 3 kwartier rijden. Kortom, een aantrekkelijk woon- en werkgebied. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 49