Monuta f Colofon jMfedomini ik heb geen uitvaart verzekering 81 WÊH Ineke de Plaa-Eekman Ad Mathilda Wisse Voor betaalbare kwalitÊt 0 ITIensenLinq.nl zaterdag 16 oktober 2010 btbwkW 145 De belangstelling en vele blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder Henny Kakebeeke-Openeer zijn ons tot grote steun. Kruiningen, oktober 2010 Ko Kakebeeke Peter en Johan Erik Dankbetuiging Voor uw blijken van medeleven, kaarten, telefoontjes en bloemen die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Piet Neve willen wij onze oprechte dank betuigen. Het is fijn te weten dat velen van hem hielden en waardeerden. St. Jansteen, oktober 2010 fam.Neve Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve vader en (over) opa Gerard Pekaar Het was overweldigend om te ervaren dat zoveel mensen met ons meeleefden en dat wij niet de enige zijn die hem zullen missen.. Daarvoor onze hartelijke dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, oktober 2010 Uw medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man en mijn lieve, onvergetelijke vader Wilhelm Cornells Westveer hebben ons bijzonder goed gedaan. Graag zouden wij u persoonlijk bedanken, maar dat is niet mogelijk. Daarom langs deze weg onze hartelijke dank. Jannie Westveer-Tissink Marco Wijkhuijs Middelburg, oktober 2010 ÊÊ&W&ÊÈÊËl - In Memoriam - In stilte De jaren die verstrijken in stilte, als een vogel in zijn vlucht. Het leven hier op aarde is maar even; het is een korte, diepe zucht. Nu is het twee jaar weer geleden datje kaarsje werd gedoofd. Je leven was voorbij op aarde: als je dit geweten had, je had het niet geloofd. Het is nu wachten op nieuw licht, een nieuwe dag, een schone morgen. Dat wij elkaar weer zullen zien, als in een droom, van aangezicht tot aangezicht. In stilte samen heel misschien als in een nachtelijke droom. Nu is het stil, heel stil onder de steen. Rust nu maar verder voort, zonder mij alleen. Soms, midden in de nacht, hoor ik je stem ook al ben je er niet meer. Maar wat ik hoor, het is je geest; dat komt omdat wij jaren samen zijn geweest. Zo ga ik verder, dolend en dwalend in de tijd; in stilte en in eenzaamheid. je Leo wie verzorgt mijn uitvaart? Ook als u niet of ergens anders verzekerd bent, regelen wij uw uitvaart zoals u dat wilt. Bij Monuta De Voorzorg in Vlissingen en Monuta Goes zijn we er als u ons nodig heeft. bel 0118 41 27 60 Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Vlissingen bei 0113-21 63 63 Monuta Goes Fluitekruidstraat 8, Goes www.monuta.nl bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl i Uitvaartverzorging Tel. 0113-259966 www.uitvaartwisse.nl Overledenenzorg Tel. 0113-217060 www.overledenenzorg.net De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Sn Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 47