wm Magdalena Priem Piet Huibregtse jÉ M 44 familieberichten zaterdag 16 oktober 2010 Hlenseniinq.nl Met diepe droefheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij U kennis dat de HEERE op Zijn tijd van onze zijde heeft weggenomen onze zeer lieve en zorgzame moeder en schoonmoeder Geertje Rijstenbil- Vroegindeweij Sinds 10 april 1986 weduwe van Jacob Adriaan Rijstenbil Geboren te Middelharnis, 22 november 1922 Overleden te Goes, 14 oktober 2010 Sterke de HEERE ons in dit zware verlies. Wouw: Anny Rijstenbil Kloetinge: Elly Hendrikse-Rijstenbil Jan Hendrikse Correspondentieadres: Oostmolenweg 49a, 4481 PK Kloetinge Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. dins dag 19 oktober van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te,'s-Gravenpolder. De rouwdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. woensdag 20 oktober om 14.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkring 2 te St. Philipsland. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats van St. Philipsland. Na de begrafenis is er in het Jeugdgebouw van de Hervormde Kerk nog gelegenheid tot condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van Ter Valcke, Speciaal van woning 413 en 412, voor hun zeer goede en liefdevolle TOP verzorging. Geen bloemen. Je was een rots in de branding En koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven Maar nu nam de wind jou mee Verdrietig maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare vriend en de vriend van onze (schoon)- moeder en oma Peter (Peet) G.P.P. Wolven Riet Snelders Brenda en George Jeffry en Marian Alex en Denise Francis en Joost Danny en Riana En kinderen Heden ontvingen wij bericht van het overlijden van ons lid: Dhr. G.P.P. Wolven Op de leeftijd van 71 jaar. Peet stond voor de club, hij hielp bij het uitvoeren van noodzakelijk onderhoud eri clubevenementen. Hij was een actief clublid waar we door alle jaren heen op konden bouwen en vertrouwen, niets was teveel gevraagd. Bestuur en leden van de Jachthaven WW "Schelde" Vlissingen, wensen Riet, zijn familie, vrienden en andere dierbaren veel sterkte en kracht bij het dragen van dit verlies. Wij willen iedereen bedanken voor de brieven, kaarten, telefoontjes en bezoeken tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Kees Westerweele Dit heeft ons enorm gesteund en geeft ons kracht en moed om zonder hem verder te gaan. Nogmaals bedankt. Thonny Westerweele-van Egeraat Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, oktober 2010 Langs deze weg wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, bedanken voor de spontane belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze lieve Adje van den Broeke - van Liere Het heeft ons erg goed gedaan en helpt ons zeker om het gemis een plaatsje te geven. Ton van den Broeke Goes, 16 oktober 2010 =a Met droefheid geven wij U kennis dat onze tante, mevr. E. Roelse-Minderhoud (moe Be) op hoge leeftijd is overleden. Westkapelle Jo en Ko de Pagter Domburg Suus en Cees Lievense Westkapelle Riet en Joos de Visser Westkapelle, 12 oktober 2010 Geschokt en verslagen zijn we door het plotseling overlijden van Arie van Velzen Wij wensen zijn familie veel sterkte. De mooiste momenten blijven een herinnering. Familie Kaplan Ebrina Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen, j van mijn vriend, onze broer en zwager Peter (Peet) G.P.P. Wolven V 20 mei 1939 j; 11 oktober 2010 Vlissingen: Berthus Wolven Koudekerke: Toon de Groot en Marianne de Lobel Kloetinge: Willy Goossens-de Groot en Wil Goossens Middelburg: Rob de Groot en Christa de Groot-van Gelderen Vlissingen: Ruud de Groot en |oke Overwijk Neven en nichten Correspondentieadres: Stationsstraat 4, 4371 BT Koudekerke Dinsdag 19 oktober zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke j Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar omstreeks 13.00 uur bij jachthaven de Schelde, Prins Hendrikweg 4 te Vlissingen. -Peet hield van bloemen- üan'üiaiutèirisi De mensen van voorbij, zij blijven met ons leven De mensen van voorbij, ze zijn met ons verweven, in liefde, in verhalen, die wij zo graag herhalen. Niet langer onder ons, dit positieve mens, altijd zo blij, ze is nu één van de mensen van voorbij Francien Malcorps - de Hulster Door de overweldigende belangstelling tijdens het afscheid van mijn vrouw, onze mama/schoonma en oma, is het niet mogelijk een ieder persoonlijk te bedanken. Bij deze onze hartelijke dank voor uw aanwezigheid, troostende woorden, handdruk, bezoekjes, telefoontjes, brieven, kaarten, emails, sms-jes, bloemen, gewoon voor het er zijn voor ons! Het doet ons heel erg goed te bemerken dat Francien voor zovelen iets betekent heeft. Karei Malcorps Suzan Malcorps Nicolien en Tony Groosman-Malcorps Robert en Tine Malcprps-de Bruycker en kleinkinderen: Maxime, Lode, Sophietje, Justin, Jason, Megan, Joey, Joyce. Sluis, Oktober 2010 Sr In verband met de begrafenis van de heer Theo de Witte zijn "Fixet 's-Gravenpolder" en "De Witte Agro" vandaag gesloten. Zonder moeder is alles anders Het heeft ons goed gedaan zoveel fijne brieven en kaarten, mooie woorden of een warme handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van Wij danken u hiervoor hartelijk. Met al onze herinneringen aan haar gaan wij nu verder. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Ovezande, oktober 2010 Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man en onze lieve vader Het is een troost te weten dan wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Coby Huibregtse - Lous Jeroen, Marco en Kelly Westkapelle, oktober 2010 Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven dat wij mochten ontvangen tijdens het ziekbed en bij het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Bram den Herder De vele blijken van belangstelling hebben wij erg gewaardeerd. Familie den Herder Familie Rombout - Cortvriendt Neven en nichten Wolphaartsdijk, oktober 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46