rliimlnk Getrouwd in New York Karei Geldof Annemarie Viergever Mare Tomas en Annet Walhout Ovs/Jsilan O (Ilens0nllnq.nl zaterdag 16 oktober 2010 familieberichten 143 mSsm Jesse James Shadow Raven Yvon de Kam Jo Dekker Alexander de Groot Ellen de Groot-Kortenbout Tiro Op vrijdag 22 oktober 2010 hopen wij elkaar het ja-woord te geven om 14.00 uur in het stadhuis van Veere. Daarna willen wij God danken en zijn zegen vragen over ons huwelijk. Deze dienst zal plaats vinden in de Dorpskerk te Oostkapelle om 15.00 uur. Van 17.00 tot 18.30 uur is er gelegendheid tot feliciteren in Grand Cafe AnnöNu. Wij gaan wonen op Wijkhuisweg 3a, 4356 RC Oostkapelle. Wij gaan trouwen op woensdag 20-10-2010 Wilt u ons feliciteren dan bent u van harte welkom op onze receptie van 20:00 uur tot 23:00 uur in het Hampshire hotel in Terneuzen, Churchilllaan 700,4532 JB Terneuzen Ons adres blijft: Diepenbrockstraat 34 4536 GX Terneuzen Kadotip El Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, Als je mensen ziet, maar ze niet meer kent, Als je blijft strijden om bij ons te leven, Dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Rustig is van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Brasser-Reijnierse Biggekerke 28 juli 1917 Vlissingen 15 oktober 2010 Weduwe van Janis Brasser Oost-Souburg: Bart Brasser Ria Brasser-Feniuk Koudekerke: Marja Vermeulen-Brasser Leo Vermeulen Klein- en achterkleinkinderen Wij bedanken alle medewerkers van verpleeghuis Ter Reedewoning 3 voor de liefdevolle verzorging Correspondentieadres: Biggekerksestraat 25 4371 EW Koudekerke De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 20 oktober om 14.00 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Max Hoogesteger op de leeftijd van 75 jaar. C. Houtekamer-Hoogesteger A. Hoogesteger-Steutel J. van Noorden T.Waterman-van Noorden W. Waterman Neven en nichten 13 oktober 2010 I see skies of blue, and clouds of white The bright blessed day, the dark sacred night: And I think to myself...what a wonderfull world. Omringd door allen die haar lief waren, is na een moedig gedragen ziekte, van ons heengegaan Maria Christina van Iersel-Van Batenburg Marij A Utrecht, 5 maart 1947 t Middelburg, 14 oktober 2010 Frans van lei sel Maatje van: Moeder en schoonmoeder van: Emmie en Peter Verhulst Anneke van lersel Allerliefste oma van: 4334 CK Middelburg Olmenlaan 10 Ilana Anna Elvina Noé Lau Fenna De uitvaartdienst en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Bedroefd delen wij U mede dat van ons is weggenomen Marij van lersel Moeder van onze schoondochter Emmie, schoonmoeder van onze zoon Peter. We zullen haar vriendschap zeer missen. J. Verhulst A.J, Verhulst-van Rooijen 14 oktober 2010 - In plaats van kaarten. - Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4 vers 3 (Nieuwe Berijming) Bedroefd geven wij u kennis van het nog plotseling overlijden van mijn lieve man en onze vader Adriaan Gideon Karelse echtgenoot van Marieke van der Maas Biggekerke, 7 oktober 1931 t Vlissingen, 14 oktober 2010 M. Karelse-van der Maas Pieter-Marijn en Angelique Marina en Rudy V Willy Jorinke Fam. Karelse Perduinsweg? 4371 SC Koudekerke De dienst van Woord en Gebed, die geleid zal worden door Ds. C. Bijman, wordt gehouden in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg op dinsdag 19 oktober a.S. om 11.00 uur. Voorafgaand aan de rouwdienst is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van 10.00 tot 10.45 uur in de kerk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. In plaats van bloemen graag een gift voor Stichting Hulphond, banknr. 3831. Geen bezoek aan huis. Bedroefd zijn we door het overlijden van onze oudste broer, zwager en oom Adrie Karelse We hopen dat Marieke en de kinderen de kracht mogen ontvangen om dit verlies te kunnen verwerken. Koudekerke Gideon en Senuan Karelse-Sommaneedetsaku Zeewolde Rinus en Lenie Karelse-Abrahamse Ad en Hotske Netty en René Ellen en Sjaak Baarland Riet en Kees (t) Sinke-Karelse Koudekerke Ko en Jo Karelse-Geschiere Arjen en Marijke Anja en Johan Nelleke en Henri Suzan en Kees Achterneven en -nichten Koudekerke, 14 oktober 2010 Toch nog onverwacht is, na een periode van ziekte overleden onze (oud)-buurman Adrie Karelse We wensen Marieke en de kinderen veel sterkte toe. Leuntje Dekker Riek Francke Koos Francke Theunis en Koos Janse Adwin Dekker en Liesbeth Kooy }an en Wilma Francke Jan en Marianne Francke Leo en Jomien van Eenennaam en de buurkinderen In verband met het overlijden van onze moeder en schoon moeder Janna Frederika Leijnse-Cornelisse Jannie Zijn onze winkels in de Geere Passage te Middelburg, dinsdag 19 oktober gesloten. Lampenier Middelburg In petto Lifestyle ZiZo Mieke en Sico Poortvliet-Leijnse en medewerkers ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Tot ons groot verdriet is overleden Joost van der Linden oktober 1973 - oktober 2010 lieve Joost we zullen je nooit vergeten Colijnsplaat: Chris en Karien van der Linden- van Langeraad Wageningen: Marti jn Eindhoven: Willemijne en Peter De crematie zal in besloten kring plaats vinden correspondentieadres: Kruisstraat 30 4486 AT Colijnsplaat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 45