Een winnaar rr 361 spc Zoektocht van topklasser Hoek naar een spits is al in volle gang Zeeuws Vlaanderen PZC Uniek aanbod: originele, gelimiteerde ets ABONNEE VOORDEEL Orginele gelimiteerde ets Maak kans op een extra prijs! zaterdag 16 oktober 2010 door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Na vijf nederlagen op rij wil Hoek vandaag de negatieve spiraal doorbreken. Dankzij de een voudige zege op VC Vlissingen (0-4) in de tussenronde van de dis trictsbeker is het vertrouwen wat toegenomen, maar de opponent van vandaag zal van een ander kali ber zijn dan de zondag-eersteklas ser. Het uit Rijssen afkomstige Ex- celsior'31 staat maar vier plekken hoger dan Hoek, maar won afgelo pen zaterdag wel overtuigend van SC Genemuiden (4-1). „Excelsior'31 is een sterke ploeg", weet Gaby Demanet. „Maar wij moeten niet denken dat iedere ploeg beter is dan Hoek. Zaterdag speelden we tegen Flevo Boys een prima wedstrijd, maar verzuim den we opnieuw de kansen te ver zilveren. We verloren met 1-0, ter wijl dat opnieuw niet nodig was." In Emmeloord ging de aandacht na afloop vooral uit naar Nick de Jong. De aanvaller kwam na ruim een uur spelen als invaller binnen de lijnen, stond vlak voor tijd aan de basis van de tegentreffer en werd prompt weer gewisseld door Demanet. Tegen Vlissingen bleef De Jong woensdagavond negentig minuten op de bank. Demanet: „We hebben er maan dag over gesproken. Nick zit op dit moment in een moeilijke fase. Daarom steken wij nu veel energie ss sa® saMasn7' Minste spelers Hoek heeft van alle clubs de minste spelers gebruikt in de topklasse. Trainer Gaby Demanet heeft in negen wedstrijden tot nu toe slechts zestien spelers ingezet. aantal spelers club(s) 16 Hoek en Rijnsburgse Boys 17 IJssëlmeervogels, Sparta Nijkerk, Spakenburg, ARC 18 Barendrecht, CSV Apeldoorn, Capelle, Excelsior'31 19 Katwijk, Flevo Boys 20 HHC Hardenberg, SC Genemuiden, Hakemase Boys 21 FC Lisse in die jongen en willen we hem helpen. Hij steekt niet in zijn beste vorm, maar misschien heeft hij de lat wel te hoog gelegd. Ik ben er van overtuigd dat het goed komt met Nick en dat we nog plezier aan hem gaan beleven." Net als De Jong kwam ook Hoes sein Bouzambou woensdag niet in 1 De ets is gemaakt door kunstenaar MarkJurriens en laat een aan tal bekende en markante gebouwen in Zeeuws Vlaanderen zien. De ets is zeer fijn van lijnvoering waardoor de klein ste details nog zichtbaar zijn. Deze ets is de zesde en laatste in een serie van 6. Elke maand komt een nieuwe ets uit, met markante gebouwen in de plaat sen/streken: Tholen, Zierikzee, Veere, Middelburg, Zeeuws Vlaanderen en Vlissingen. Van iedere ets zijn slechts 500 genummerde exemplaren beschik baar. Voor deze actie geldt het nummer van de ets tevens als lotnummer. Het formaat inclusief passe partout is 11 cm x 28 cm. Eén abonnee wint met zijn ets/lotnummer een bronzen beeld t.w.v. €179,- Met de winnaar wordt contact opgenomen. Zo profiteren abonnees De ets is verkrijgbaar in een passé partout en kost slechts 29,95*. De ets is ook ingelijst te koop voor 39,95*. Stuur bijgaande bon, volledig ingevuld naar Galerie Bellas Artes, Heuvelsweg 2, 4321 TG Kerkwerve of ga naarwww.pzc.nl/abonneevoordeel en vul het formulier in. De levertijd is ongeveer 2 a 3 weken. Wees er snel bij, want op op! Exclusief verzendkosten. www.pzc.nl/abonneevoordeel Ja, ik bestel de ets van Zeeuws Vlaanderen ingelijst 39,95* aantal niet ingelijst a 29,95* aantal NaamU M V Geboortedatum E-mail Ik machtig Galerie Bellas Artes het bedrag éénmalig automa tisch af te schrijven van: Rekeningnummer Handtekening Stuur de bon volledig ingevuld naar: Galerie Bellas Artes, Heuvelsweg 2, 4321 TG Kerkwerve actie. „Ik wilde hem graag speel tijd geven, want Hoessein is heel goed bezig", aldus Demanet. „Tij dens de rust had ik twee keer ge wisseld en in de tweede helft vond ik dat Jeroen van den Broeke het moeilijk had. Ik heb Brecht Delbeke ingebracht en daarmee was ik door mijn wissels heen." De Jong en Bouzambou zijn bei den aanvallers, maar toch wil Hoek in januari graag nog een spits aan de selectie toevoegen. De ploeg scoorde deze competitie pas zes keer en is mede daardoor op de veertiende plek terug te vin den. De nummers veertien, vijf tien en zestien degraderen recht streeks uit de topklasse, de num mer dertien krijgt via de nacompe- titie een herkansing om lijfsbe houd veilig te stellen. Hoek wil zich koste wat kost hand haven en daarom is de zoektocht naar een nieuwe spits nu al in vol le gang. Er wordt in België geke ken, maar woensdag waren Dema net en zijn assistent Ruud Pen- nings na afloop van het duel in Vlissingen ook in gesprek met Lio nel Lord. De aanvaller vertrok de ze zomer bij Eendracht Aalst, zou naar Vlissingen gaan, maar kon geen overschrijving meer krijgen. Vanaf januari kan Lord, die deze week bij RCS meetrainde, aan de slag bij een nieuwe club. De kans is dus aanwezig dat hij vanaf janua ri het shirt van Hoek draagt. ssssmsmssssBasBs mmmmsmm&mmmmutm VLISSINGEN-RCS Khalid El Hattach greep vorig seizoen met R( promotie naar de hoofdklasse. Vanavond (20. hij met VC Vlissingen tegenover zijn oude cli Khalid El Hattach (rechts) wordt in het bekerduel met Hoek gestuit door Sven vat door Barry van der Hooft VLISSINGEN - Voordat hij vorig sei zoen met RCS aan de nacompeti- tie begon, had Khalid el Hattach zijn besluit al genomen. „Mensen denken dat ik voor het geld naar VC Vlissingen ben gegaan", weet hij. „Dat klopt niet. Ik was als jeugdspeler bij die club een betere voetballer geworden en wilde graag terug. Ook omdat Vlissingen op papier een beter elftal zou krij gen dan RCS. Ik ben een winnaar en wil zo hoog mogelijk voetbal len. Daarom ging ik terug naar Vlis singen." Een maand of vijf later maakt de twintigjarige El Hattach zich op voor de beladen Walcherse derby. Een rustige aanloop heeft hij niet gekend met zijn club, want VC Vlissingen heeft een paar bewogen maanden achter zich liggen. „Het leek deze zomer fout af te lopen", zegt El Hattach. „Maar zelf heb ik altijd wel vertrouwen gehad in een goede afloop." De voorbereiding op het seizoen viel wel grotendeels in het water bij zijn nieuwe club. Merkt hij daar nu nog iets van? „Nee, eigen lijk niet. Ik was best fit, omdat ik nog een week met Charleroi Mar- chienne heb meegetraind. Ze za ten op trainingskamp in Westka- pelle en Youssif Hamzaoui, de voorzitter van Zeelandia Middel burg, is mede-eigenaar van die club. Thomas van den Houten speelt daar nu ook. Na die week heb ik ook nog een paar keer bij Zeelandia Middelburg getraind. Daar voetballen veel vrienden van me." Eén van die vrienden is, zoals hij het noemt, zijn 'grote oom' Salim Ben Sellam, die slechts twee jaar ouder is. „Salim is de jongere broer van mijn moeder en heeft me eigenlijk leren voetballen. Ik beschouw hem als mijn broer. We spelen samen in de zaal bij Groene

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 168