Faasse Fermont BEDRIJFSHUISVESTING Wijngaardstraat' 53, Goes Telefoon OU3- 250 555 bog@faasse-fermont.nl www.faasse-ferm@nt.ril Voor ons complete aanbod van panden in de binnenstad ga naar www.faasse-fermont.nl Voor een professionele verzekering van uw bedrijfsonroerend goed kunt u terecht bij Faasse Fermont Hypotheken en Verzekeringen. Info: 0113-233745 Faasse Fermont Bedrijfshuisvesting is dé specialist voor winkelpanden, kantoorruimten en overige bedrijfsruimten in de binnenstad. wt'piW&r'-; NVM INFORMEER NAAR UW AANBIEDING OP MAAT Groene Weidje 47, Goes In het centrum von Goes midden in het winkelgebied maar toch altijd, met de auto bereikbaar, bieden wij de uitgelezen mogelijkheid voor winkeliers aan om extra magazijn te huren. De begane grond is 50 m2 en is voorzien van elektra. De ruimte heeft een houten verdie pingsvloer van 45 m2. Hier kunnen lichtere zaken worden opgeslagen. Aanvaarding in overleg. Huurprijs 450 per maand Hulster Nieuwlandweg 1, Hulst Aan één van de uitvalswegen van het centrum'van-Hulst bieden wij WEGENS BEDRIJFSVERPLAATSING op een prominente A-locatie gelegen pand, hetgeen voor veel doeleinden geschikt is. De royale entree; is v.v. fraai afgewerkte balie. Direct naast de balie is centrale spreekkamer en achter de balie is een werkruimte voor 3 a 4 werkplaatsen. Daarnaast is er een aparte kantoorruimte/ spreekkamer. Voorls een pantry, toilet en droge kelder. Op de verdieping is 1 open kantoorruimte v.v. voldoen de daglicht en bereikbaar met fraaie trap. Het buitenterrein is geschikt voor 5 parkeerplaatsen. Huurprijs 13.200 per jaar Wijngaardstraat 53, Goes In het centrum van Goes bieden wij een I karakteristieke kantoorpand met een achter- 1 I terrein geschikt voor 6 parkeerplaatsen op I een perceel van totaal 263 m2. De bega- ne grond heeft een opp. van ca 142 m2 I en beschikt over spreekkamers, kantoor ruimten, receptie, keuken en 2 toiletten. De ruime kelder is bereikbaar met een vaste I trap en uitermate geschikt voor opslag of archief. De le verd. van het kantoor is ca I 90*m2 groot. De zolder is eveneens bereik baar met een vaste trap en biedt circa 47 I m2 ruimte voor opslag of archief. Huurprijs 42.000 per jaar Nieuwe Kerkgang 1-21, Middelburg In Middelburg bieden wij een unieke ruimte op een unieke locatie.welke geschikt is voor horeca of winkel. Het is gelegen in het complex "onder de toren" in het monumentale cen trum Hef pand biedt circa 226 m2 BVO bestaande uit meerdere niveau verschillen. Er is een glazen pui met zicht op dé binnenplaats welke wordt gedeeld met enkele winkels en ruimte biedt voor bijvoorbeeld terras. Huurprijs 125 per m2 iVSBBBBl in business Stationspark 28, Goes I Een; fraai kantoorpand met eigen par- I keerterrein op één van de beste loca- I ties van Goes, zowel geheej I zijrwmevereiste voorzieningen aanwe- I zig. Het pand bestaat uit: 3 bouwlagen I met een totaal van 2296 m2 BVO en I eigen parkeerplaatsen. 's Heer Hendrikskinderendijk, Goes Op een uitstekende locatie aan de rand van Goes, bieden wij in het fraaie pand "lie de France" de bega ne grond aan, met een oppervlakte van ca. 272 m2 BVO. De zichtlocafie is perfect en de ontsluiting richting de snelweg ligt direct voor het pand, waardoor de bereikbaarheid optimaal is. De kantoorverdieping is voorzien van o.mklimaatcontrole,dafabekabe- ling, vloerbedekking, zonwering, pan try en toiletgroep.Bij deze ruimte zijn parkeerplaatsen inbegrepen. Huurprijs €135 per m2 Businesscenter Marques weg, Goes Op de hoek van de Marquesweg en de doorgaande weg door de Poel II, de Nansenbaan, is een zeer representatief bedrijfsgebouw Businesscenter gerealiseerd. Dit gebouw bestaat uit commerciële bedrijfsruimten die zeer flexibel indeeibaar zijn en ruime gebruiksmogelijkheden kennen. Er zijn ruimten beschikbaar vanaf 165 m2 tof 1.920 m2 met eigen elektrische overheciddeur. In iedere ruimte is een verdiepingsvloer te realiseren. Doordat hef pand rondom is bestraaf, is iedere individuele ruimte zeer goed bereikbaar en is er voldoen de parkeergelegenheid. Huurprijs vanaf 35 per m2 Rangéerstraat 17, 's Gravenpolder Op een goed bereikbare locatie, op bedrijventerrein 's Gravenpolder III, I bieden wij deze bedrijfsunïf geschikt I voor meerdere doeleinden. De ruimte 1 heeft een totale vloeropp. van ca. I 2 80 m2 op een perceel van 821 m2, I Het buitenterrein is geschikt voor par- I keren en is omheinden is afsluitbaar I dmv een openslaand hek. Zowel aan I voor- als achterzijde is een overhead- I deur aanwezig. De entreeruimte beschikt óver een receptieruimte, een I kantoorruimte en toilet en keuken. Vraagprijs 219.000 k.k. Stationspark 29, Goes I Op dit zeer goed bereikbare kan-, I forengebied aan de rand 'van het I centrum biedenwij een representatief I en modern kantoorpandOp de I tweede verdieping zijn kantoorruimtes I beschikbaar van resp. circa 197 m2 I en circa 258 m2 BVO. Eventueel zijn I deze te combineren tot een groot I geheel. De inrichting is zee luxe te I noemen. Er zijn eigen parkeerplaatsen I behorend bij de kantoren en in de nabijheid is voldoende gratis parkeer- I gelegenheid. Huurprijs vanaf 125,- per m2 Stadspoort, Goes Op een toplocatie, in het centrum van Goes op steenworp afstand van het NS station, staaf Business Center De Stadspoort. Het kantoorpand bestaat uit 5 verdiepingen waarvan we momenteel WEGENS BEDRIJFSVERPLAATSING een kantoorruimte op de begane grond met een totale opp. van 31 8 m2 aan bieden. Het geheel bestaat uit een entree, 2 spreekkamers en een ruime kan toortuin waar men eveneens toiletgroepen en pantry vindt. De afwerking van dit kantoorpand is luxe. Bij deze kantoorruimte horen parkeerplaatsen in de ondergrondse parkeergarage. Huurprijs op aanvraag Koningstraat 9, Goes In het stadscentrum van Goes op steenworp afstand van de Grote j Markt en de ouae^s gele^ I 40 m2. Er is een totale pui van 16,5 m. Het object valt onder beschermd stadsgezicht. Wijngaardstraat 41, Goes I In het centrum van Goes bieden wij dit I kantoorpand met karakteristieke voor- I gevel. De totale oppervlakte bedraagt I circa 85 m2. De ruime hoofdentree is I tevens de entree voor de woning op I de verdieping welke is te bereiken via I klapdeuren. Een afsluitbare biedt toe gang tot de verschillende kantoorruim ten van circa 35 m2, spreekkamer van I circa 10 m2 en een algemene ruimte I van circa 5 m2. Tevens een pantry en I een toiletruimte aanwezig. Huurprijs 895 p rnnd I Koopprijs 127.500 k.k Scottweg 4 Stanieyweg 5, Goes I Op een goed bereikbare locatie I bieden wij bedrijfsruimte geschikt I voor diverse doeleinden. Het totaal is 10.576 m2 en bestaat uit 3 I afzonderlijke bedrijfsruimten, v.v, I overheaddeuren, toiletgroepen en Igasheafers. Ook is er een kantoor I en kantine met pantry. Het terrein is I volledig omheind en afsluitbaar door I schuifpoorten. Tevens een flink stuk I onbebouwd terrein geschikt voor par- I keren, opslag of uitbreiding. Prijs op aanvraag. Westsingel 90A, Goes I Op een uitstekende locatie, aan de I rand van het centrum en aan één van I de belangrijkste uitvalswegen van I Goes bieden wij een unieke kantoor- I ruimte van. circa 99 m2 BVO. Deze I zeer sfeervolle ruimte is verdeeld over I twee ruimtes, elk circa 49 m2 groot en is eventueel uit te breiden tot een totaal I van circa 137 m2. Voorzieningen zijn I CV, pantry/ toiletgroep, vloerbedek- 1 king. Er zijn meerdere parkeerplaatsen beschikbaar op eigen terrein. Huurprijzen 75 per m2 Huurprijs 15.300 per jaar Plesmanpark II, Goes Op de goed zichtbare locatie aan een van de belangrijkste uitvalswe gen van Goes wordt de laatste hand gelegd aan dit fraaie bedrijfsver zamelgebouw. Het zal bestaan uit meerdere bedrijfsunrts, bestemd voor bedrijfsdoeleinden met een afmeting vanaf circa .230 m2. De units kunnen eenvoudig worden gecombineerd tot een groter geheel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 130