Autoschadeteam Baarends levert topkwaliteit Het B Zuidwest Nederland! trends goes OLIE DE JONGE BC O Middelburg wm deherstel van auto's, bedrijfsvoertuigen, caravans en campers. De doorlopende cursussen van Autoschadeteam vinden bij Autoschade Baarends in Goes plaats. Dat betekent dat de permanente scholing van de medewerkers van twaalf bedrijven in Zuid-West-Nederland, aangesloten bij Autoschadeteam, vanuit het centraal ge legen Goes geschiedt. „Onderzoek heeft uitgewezen dat men gemiddeld om de zeven jaar autoschade heeft. Wij proberen altijd de niet rijd- bare schade voorrang te verlenen. Zeker bij dergelijke schades is de impact soms groot. Schade is emotie. Wij hechten dan ook veel waarde aan persoonlijke aan- wordt er rechtstreeks door onze mensen dacht voor de klant. Een luisterend oor is contact opgenomen met de verzekerings belangrijk. Wat is er gebeurd? Vervolgens maatschappij", aldus Peter Gelok. Scottweg 2 Goes Tel: 0113-215567, Fax: 0113-250251 E-mail: info@baarends.nl, www.autoschadeteam.nl Bij Autoschadeteam Baarends, gevestigd op bedrijventerrein De Poel II in Goes, worden Service en Kwaliteit met een hoofdletter geschreven. Het innovatieve au- toschadeherstelbedrijf werkt voor alle merkdealers, diverse leasemaat schappijen en alle verzekerings maatschappijen, hetgeen zelfs lan delijk gezien uniek is. Baarends voorziet dan ook in topkwa liteit, mede doordat de onderneming is aangesloten bij Autoschadeteam: een samenwerkingsverband van twaalf gere nommeerde autoschadeherstelbedrijven in Zuid-West-Nederland. Autoschade team, dat dit jaar het tienjarig jubileum viert, bedient zowel de particuliere als de zakelijke markt en beschikt over een gro te vloot uitleenauto's, van klein tot groot, personen- en bedrijfswagens. Mocht men niet in de gelegenheid zijn om de auto zelf te brengen, dan haalt Autoschadeteam Baarends hem gewoon op. Het bedrijf neemt de klant alle zorgen uit handen. In geval van schade kan men di- fect naar Baarends toe komen; alles wordt door deze onderneming rechtstreeks met de verzekeringsmaatschappij afgehandeld. Innovatie Autoschadeteam loopt voorop in inno vatie. „De hele autoschadeherstelbranche is in ontwikkeling. Auto's veranderen, technieken veranderen. Wil je de klanten optimaal kunnen blijven bedienen, dan moet je mee gaan in de nieuwste ont wikkelingen. Autoschadeteam investeert dan ook fors in permanente educatie. De medewerkers zijn immer up-to-date op geleid en internationale brancheontwik kelingen worden in Nederland veelal bij ons als eerste geïntroduceerd. Autoscha deteam is bijvoorbeeld de eerste keten in Nederland die een certificaat heeft behaald voor de functie van 'Autoscha detechnicus'. Mede hierdoor kunnen we ons onderscheiden in de markt. De toe gevoegde waarde van de samenwerking in Autoschadeteam komt treffend tot uiting in onze bedrijfsvoering'aldus algemeen directeur Peter Gelok van Autoschade team Baarends te Goes. Certificering De certificering 'autoschadetechnicus' is conform de hoogste eisen van de FOCWA, de Nederlandse ver eniging van on dernemers in het carrosseriebedrijf, waar 2200 on dernemers lid van zijn. De aan gesloten bedrij ven houden zich voornamelijk be zig met het scha- In het beveiligde Business Center Middelburg aan de Klarinetweg op het bedrijventerrein De Morliere, vindt u o.a. 65 megagarages. Deze fraaie ruimten zijn ideaal voor par ticulieren en bedrijven. Met een oppervlakte van circa 36 m' en een DxBxH van circa 10 x 3,60 x 3,65 meter zijn ze ideaal als opslagruimte, magazijn, stal ling of werkplaats. De garages zijn standaard voorzien van een geïsoleerde overheaddeur, dubbele tl-armaturen, wandcontactdozen, spoelbak en een eigen elektra- en watermeter. Indien gewenst zijn de garages te koppelen. Informatie krijgt u rechtstreeks bij de ontwikkelaar:van Dam, tele foon 071 - 408 28 20 of via de mail jeroen@vandamgroep.nl. - ■Rtmpmnnm A D V O C A N Goede raad op onder meer de volgende rechtsgebieden: contractenrecht familierecht strafrecht letselschade faillissementsrecht agrarisch recht burenrecht aansprakelijkheidsrecht arbeidsrecht verzekeringsrecht incasso van geldvorderingen huurrecht bouwrecht recht m.b.t. onroerende zaken Frans den Hollanderlaan 25 - Goes Postbus 342 - 4460 AS Goes T0113 - 22 11 00 Einfo@oliedejonge.nl Wwww.oliedejonge.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 116