Beurs Contacta.nl zit helemaal vol contacta Contacta.nl 2010: 12.500 bezoekers in 3 dagen! De 'frisse' wind die beursor- ganisator LMG reclame multimedia door dé netwerk- beurs van Zuidwest-Nederland en Vlaanderen laat waaien, is door de exposanten met open ar men ontvangen. Contacta.nl 2010 die plaatsvindt van 2 t/m 4 november in de Zeelandhallen in Goes, is dan ook VOL! door Loes van der Hoeven GOES - "LMG gelooft in het realise ren van resultaat. Daarom hebben wij de exploitatie van Contacta.nl voor de komende drie jaar overgenomen van Libétna. Onze andere aanpak van onder meer de sales, marketing en facilitaire dien sten heeft geleid tot een sterk en veel zijdig beursprogramma dat voor elke doelgroep een positief resultaat zal op leveren". Directeur/eigenaar Perry Kentin van LMG is daarvan over tuigd. "Hoewel de beursvloer vol is, hebben wij nog wel mogelijkheden voor spe cial advertising. Door middel van bij voorbeeld vlaggen of spandoeken langs de aanrijroute en affiches op wanden en ramen kunnen exposan ten zich natuurlijk ook laten zien aan de verwachte 12.500 bezoekers. Van zelfsprekend staat LMG open voor an- Perry Kentin. Foto: Marijke Folkertsma Flinke tijdsbesparing en hon derdduizenden autokilometers Contacta.nl 2010 is VOL! Nog mogelijkheden tot special advertising LMG gelooft in het realiseren van resultaat Beursprogramma met inspire rende seminars door BN-ers 'Duurzaam Ondernemen in Techniek' in de schijnwerpers op het Thema Podium in de techniekhal Ontmoet toptalent op de Banenmarkt Laat u verleiden op het Plein CONTACTA Exclusief Kom tot succesvolle business deals tijdens uw Limo Lunch Jort Kelder. dere promotionele ideeën van geïnte resseerden." Beursprogramma Op dinsdag 2 november is de beurs geopend van 18.00 - 22.00 uur. De officiële opening voor exposanten, re laties en genodigden vindt daaraan voorafgaand plaats. Woensdag 3 november begint met de Banenmarkt, waar bedrijven tussen 10.00 en 14.00 uur toptalent kunnen ontmoeten. Van 14.00 - 22.00 uur is de beurs open. Die middag verzorgen twee toptalenten inspirerende seminars: 15.00 uur 'De wil om te winnen' door oud-topschaatser Hein Vergeer 19.00 uur 'Fighting for succes' door ex-profboxer Arnold Vanderlyde Op de laatste beursdag donderdag 4 november is Contacta.nl eveneens ge opend van 14.00 - 22.00 uur. Om 15.00 uur verzorgt Jort Kelder het seminar 'Ondernemerschap'. Alle seminars vinden plaats in een van de zalen van Fitland. Programma Thema. Podium In de Techniekhal exposeren bedrij ven en instellingen, die affiniteit heb ben met het beursthema van dit jaar 'Duurzaam Ondernemen in Tech niek'. Het thema zal op een treffende en educatieve wijze onder de aan dacht worden gebracht, onder meer op Thema Podium. Deze sessies zorgen voor diepgang en interactie en geven daarmee een extra Foto: O of Verschuren LMG laat het niet enkel bij woorden over duurzaamheid. Een grote boom, symbool voor groei, leven en ont plooiing, zal het beursplein sieren. Voor slechts 15 euro kunt u uw be drijfsgegevens daarin ophangen en op kwaliteitsimpuls aan de beurs. Tevens zal over de gehele beursvloer als een blauwgroene draad een zevental duur zame techniekprojecten worden ten toongesteld. Het (voorlopige) programma op het Thema Podium in de Techniekhal is als volgt: 2 november: 18.00 - 19.00 uur Cradle2Cradle door Ah rend 19.00 - 20.00 uur De Milieubarome ter door Stichting Stimular 20.00 - 21.00 uur Het nieuwe den ken door BioBase Europe 3 november: 16.00 - 17.00 uur Innovatiesessie An ders denken door Imtech 19.00 - 20.00 uur Recyclen van afval door Van Gansewinkel 20.00 - 21.00 uur Hoe eenvoudig is MVO door De Grote Verleiding 4 november: Diverse presentaties Duurzame samen werking met het bedrijfsleven door ROC Zeeland 16.00 - 17.00 uur De duurzame be drijfscultuur door Unilever 19.00 - 20.00 uur Houtkachels C02 neutraal door UnicA 20.00 - 21.00 uur Cradle2Cradle in vloerbedekking door Desso die manier uw boodschap en organisa tie zichtbaar maken. De opbrengst do neert LMG aan duurzame boomplant- projecten. Banenmarkt Op de banenmarkt op woensdagoch tend 3 november, kunnen exposan ten kennismaken met toptalent uit de regio. Dit evenement is een prima ge legenheid voor hun P&'O functiona rissen om matches tot stand te breng en met studenten en werkzoekenden, te meer omdat de HZ en hét ROC er competentietesten verzorgen. 'Bij ons op de beurs' Perry Kentin: "Wie kent hem niet, de ietwat provocerende Jort Kelder, die de boel opstookt en ongezouten zijn mening geeft over tal van zaken. Dat zal hij op 4 november ongetwij feld ook doen op de beursvloer van Contacta.nl. Die middag verzorgt hij tevens een se minar over ondernemerschap in een van de zalen van Fitland. Zijn staat van dienst en unieke persoonlijkheid garanderen een evenement dat de on dernemersgeest. van de deelnemers on getwijfeld zal doen prikkelen. Grijp deze bijzondere kans dus Bij ons op de beurs!" Limo Lunch Helemaal in de stijl van Jort Kelder is het Plein CONTACTA Exclusief voor trendy ondernemers. Deze pri meur van Contacta.nl is het podium voor presentaties in het topsegment van bijvoorbeeld luxe horloges, kle ding en lederwaren, mooie whisky's, interieurs, boten tot een vliegtuig. Bezoekers en standhouders die er even met hun klanten tussenuit wil len om face to face zaken met elkaar te bespreken, kunnen op de beurs een rit boeken met een limousine. Ter wijl de chauffeur hen rondrijdt kun nen zijn passagiers onder het genot van een hapje en een drankje wellicht tot een succesvolle deal komen en dus tot RESULTAAT! Dat is immers waar Contacta.nl voor staat. www.contacta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 102