zeeland 119 Anrico van Hecke Mare de Haas gehandicaptensport nodig 'Geld reactor in Kop van de Noordstraat stoppen' Inbrekers slaan hun slag in Terneuzen Man lost schoten op woning Beethovenhof Expo handgemaakte poppen in bibliotheek Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto www.tmcwoonwinkels.nl Arend W. de Bokx B.V. in liquidatie Bovengenoemde rechtsper soon is ontbonden door besluit van de buitengewone algeme ne vergadering van aandeel houders d.d. 28 juli 2010 per 31 juli 2010. De rekening en verantwoording ligt ter inzage voor eenieder totdat de wette lijke termijn voor inzage ver streken is ten kantore van het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Terneuzen en ten kantore van Arend W. de Bokx Beheer B.V., te Celsiusstraat 33, 4532 KV te Terneuzen. De vereffenaar. door Eugène Verstraeten terneuzen - De provincie moet de 6,5 miljoen euro die was uitgetrok ken om de kernreactor PaUas uit Petten naar Zeeland te halen, in de Kop van de Noordstraat in Ter neuzen stoppen. Daarvoor pleit PvdA-fractievoorzitter Gijs van den Berg. Nu de provincie de hoop op de komst van de reactor heeft laten varen, wil Middelburg het geld gebruiken voor andere projecten. Van den Berg wijst erop dat de provincie eerder via een aanjaag- team alles gedaan heeft om de ont wikkeling van de Kop van de Noordstraat van de grond te tillen. Het plan ligt klaar, maar er ont breekt nog zo'n 2,5 miljoen euro om het financieel rond te krijgen. De provincie heeft altijd positief gestaan tegenover het plan, maar Gedeputeerde Staten (GS) willen geen nieuwe verplichtingen meer aangaan. Ze laten een beslissing over steun voor het plan Kop van de Noordstraat over aan het nieu we college van GS. Van den Berg: „Nu blijkt dat men dit najaar de 6,5 miljoen van de reactor een an dere bestemming wil geven, kan men in Middelburg de positieve houding tegenover het project om zetten in daden." donderdag 14 oktober 2010 Z TERNEUZEN In de nacht van maandag op dins dag is ingebroken in een winkel in de Axelsestraat. Er werd een deur geforceerd en uit de winkel wer den enkele leeslampen en scharen meegenomen. De waarde van de gestolen spullen is niet bekend. In de nacht van dinsdag op woensdag werden uit een woning in de Stijn Streuvelsstraat enkele tientallen eu ro's en een fototoestel gestolen. De waarde is onbekend. TERNEUZEN In sportcentrum Vliegende Vaart in Terneuzen werd gisteren kennisgemaakt met tal van aangepaste sporten, zoals duiken, basketbal en tennis. Dat ge beurde tijdens het evenement SportBillies voor de eerste keer in Zeeuws-Vlaanderen. foto's Mark Neelemans Vit onderzoek blijkt dat er heel weinig aanbod is van sportfaciliteiten voor 'Mensen in de leeftijd van 9 tot en met 36 jaar zijn onze doelgroep. De leef- mensen met een lichamelijke en/of visuele beperking. Dat is overigens niet tijdskloof mag immers niet te groot zijn. We hebben goede contacten met alleen een Zeeuws-Vlaams verhaal.' de verenigingen om samen meer voor gehandicapte sporters te doen.' HULST Momenteel is in de bibliotheek in Hulst een collectie handgemaakte poppen en bosfiguren te bewonde ren van Marianne van Belleghem. Zo'n 18 jaar geleden is zij met deze hobby begonnen. Ze heeft voor het maken van de poppen diverse cur sussen gevolgd. De collectie is tot en met 5 november tijdens ope ningsuren te zien in de vitrinekast van de bibliotheek aan de Sport- laan in Hulst De politie heeft dinsdagavond een 32-jarige man uit Terneuzen in zijn woning in de Eikenstraat aangehou den. De man wordt ervan verdacht rond 21.50 uur enkele schoten te hebben gelost op een woning in de Beethovenhof in Terneuzen. Hier bij werd een ruit van de woning vernield. De politie heeft de zaak in onderzoek en vraagt getuigen zich te melden. KELDERVIDEO Hoe voelt het om met 18-2 op de broek te krijgen? Bekijk de video op www.pzc.nl/zeeuwsekelder STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Bergen op Zoom Goes Koudekerke I Kruiningen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 63