Elizabeth Roelse-Minderhoud Henk Sanderse 28 I familieberichten donderdag 14 oktober 2010 fH (Ilensenlifiq.nl [)yyj*|pr|PfJ Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend delen wij u mede dat, geheel onverwacht, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze liefhebbende moeder, groot- en overgrootmoeder De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Psalm 1218 Omringd door allen die haar lief waren hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoon moeder en oma. Wij zijn oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft. Janna Frederika Leijnse-Gornelisse fannie Sinds 28 maart 2009 weduwe van Co Leijnse in de leeftijd van 76 jaar. Den Dolder: Jan en Mieneke Leijnse-Coppoolse Oost-Souburg: Karin en Gauke Wijmenga-Leijnse Ovezande: Marieke en Arno Groenlo: fosseline en Gijs Purmerend: Joke en Jeffry van der Elst-Leijnse Jonathan Joël Jedidja Jesse Middelburg: Mieke en Sico Poortvliet-Leijnse Cecilia en Dylan Zimry Middelburg 12 oktober 2010 Correspondentieadres: Meiveld 30,4388 MB Oost-Souburg Wij willen onze dank uitspreken aan dr. Kerkhofs en de medewerkers van het Hospice te Middelburg voor de goede zorgen. Moeder is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, Middelburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdagmiddag 16 oktober tussen 17.00 - 18.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 19 oktober om 12.30 uur in kerkcentrum "De Hoeksteen", Roozenburglaan 22 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats cian de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Hoeksteen". Veilig in Jezus armen Na een ernstige ziekte is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante Jannie Leijnse-Cornelisse Wij zijn verdrietig om liaar heengaan, zij was de spil van de familie. Wat zullen wij haar missen. Riek Janse en David Janse in liefdevolle herinnering Corrie en Johan Korsman Hannie en Jaap de Smit Kees en Doortje Comelisse neven en nichten Wanneer of je vreugde of je smart groot wordt, wordt de wereld klein. Kahlil Gibran Wij hebben met droefheid kennis genomen van het plotse overlijden van onze oud medewerker Marinus Bal Op het St. Willibordcollege was Rinus jarenlang als medewerker facilitaire dienst een zeer herkenbare persoon voor leerkrachten en leerlingen en ook na zijn pensionering bleef hij zich voor de school inzetten. Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en familie van Rinus veel sterkte en Gods zegen toe in deze moeilijke tijden. Namens bestuur, directie en medewerkers Ostrea Lyceum drs. Jos Brand rector Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze goede en niet te vergeten zwager en oom Ad van Bronswijk echtgenoot van Ina Sturm in de leeftijd van 67 jaar. Frans Sturm Rina Sturm-Wattel Tonnie Sturm Ella Sturm-Coppoolse neven en nichten Vrouwenpolder, 11 oktober 2010 Adriana Maria Leendertse echtgenote van Johannes de Witte in de leeftijd van 84 jaar. Oost-Souburg: Veenendaal: Koudekerke: Koudekerke: J. de Witte Lenny en Bert Annet en Martin Marijke en Meije Riet en Bram Baukje en Harm Gijs Art Geert en Myrna Jos en Hennie Bastiaan en Sharon Raphael Eline Joost l Oost-Souburg, 13 oktober 2010 Dongestraat 1 4388 VJ Gelegenheid tot afscheidnemen op vrijdag 15 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 16 oktober om 10.30 uur in de Michaëlskerk, aan het Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zal om ongeveer 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gemeenschapscentrum "deCouburg", Duinstraat 4a te Koudekerke. Na het overlijden van mijn grote liefde Nellie Rijnten-Marijs op 28 februari 2004, welk verlies ik nooit heb kunnen verwerken, ben ik vandaag overleden. Jan Rijnten 8 augustus 1920 f 12 oktober 2010 Corre spondenti eadres Nachtegaalstraat 12 4335 CG Middelburg Ik ben thuis, alwaar er gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 16 oktober a.s. van 16.00 tot 17.00 uur in Meestoof 29, 4331 VD te Middelburg. Mijn lichaam zal worden bijgezet in ons gezamenlijke graf op de algemene begraafplaats te Middelburg. Dit gebeuren zal in besloten kring plaatsvinden. Dood is de geboorte van mooie herinneringen. Dinsdag 12 oktober 2010 is overleden onze lieve broer, zwager en oom Gerrit Jan Rijnten weduwnaar van Pietemella Marijs sinds 28 februari 2004 In de leeftijd van 90 jaar. Rie de Bree-Rijnten Krijn de Bree f Dinie Mesu-Rijnten Han Mesu neven en nichten Aan mijn huisarts en alle medewerkers van Thuiszorg Zorg- stroom ben ik veel dank Verschuldigd voor de jarenlange zorg aan mij en voorheen aan mijn vrouw verleend. Jan Rijnten Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker en collega Marien Dees Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en naaste familie. Wij wensen hen heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers van Beeke Transport B.V. We hebben jou niet echt verloren Daarvoor gaf je ons teveel Wat je zei blijven we horen Van wat we zijn ben je een deel Co 't Hart Op 100-jarige leeftijd is rustig ingeslapen onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Stefanus Willem Roelse sinds 27 februari 1997 10 augustus 1910 112 oktober 2010 Jan Roelse Adriana Roelse-van Rooijen (in herinnering) Betty en Jos, Sebastiaan en Linda, Dennis en Lianne, Robbie Huib en Jolanda, Michelle Jakobus Roelse Tanny Roelse-Meerman Wim en Madeleine, Marlies Marian en Hans, Lisa, Devi, Leon Lisette en Wilco, Britt, Birk Brigitte en Danny, Cayden, Declan Moeder is thuis opgebaard, Noordstraat 2 in Westkapelle. Als u haarwilt bezoeken kunt u contact opnemen met de familie. We nemen afscheid op maandag 18 oktober om 13.00 uur in het Jeugdgebouw aan de Markt in Westkapelle. De voorganger is ds. G.M. van der Linden. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats in Westkapelle. Na afloop is er in het Jeugdgebouw gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar de heer en mevrouw Van Eede, en de medewerkers en vrijwilligers van Zorgstroom en het Gasthuis voor de liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Betty Dekker-Roelse Markt 100 4361 AG Westkapelle Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn lieve zuster en onze tante Elizabeth Roelse-Minderhoud Piet Minderhoud Suus en Johan Klaassen Cathrien en Jaap Roelse Elly en Klaas Wortel Westkapelle, 12 oktober 2010 Onverwachts is overleden onze schoonzuster en tante Elizabeth Roelse-Minderhoud P. Cijsouw M. J. Cijsouw-Roelse Suzan en Bram Roose Rina en Piet de Rijke Jaap en Betsie Cijsouw Bedroefd maar dankbaar voor de jarenlange samenwerking nemen wij afscheid van ons oud-lid en Lieutenant Gouverneur Henk is binnen Kiwanis Zeeuws Vlaanderen een voorbeeld geweest van ons motto "We Build" Onze gedachten gaan uit naar Riek, kinderen en kleinkinderen Terneuzen Bestuur en leden Kiwanis club Zeeuws Vlaanderen Quo vadis? Voorgoed vertrokken. Ver van ons vandaan. De vader van mijn (klein) kinderen: Niels en Jeroen Cor van Dun Henriëtte Wondergem Gilles Vlieger S.D. Wondergem-Boogaard Middelburg, 11 oktober 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46