Catharina Stuurwold - van Egmond telfjOfEmi Bedroefd en verslagen geven wij u kennis dat op het aller onverwachts uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa, zoon, broer, zwager en oom Arie van Velzen in de leeftijd van 55 jaar. Anja Beenakker Denny van Velzen en Chantal Arends Davy Beenakker Maikel van der Veeken Samantha van der Veeken en Michael Hoefmans Jaco, Jason W.A. van Velzen-van Dongen Sjaan en Adri de Wee-van Velzen Arjan, Erwin 12 oktober 2010 Nieuwe Kerkstraat 19 4401 BH Yerseke De afscheidsdienst wordt vrijdag 15 oktober om 14.00 uur gehouden in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verbijstering vernamen wij het plotseling overlijden van onze neef Arie van Velzen Haamstede: M.J. van Dongen W. van Dongen-de Jonge Yerseke: A.N. van der Endt-van Dongen A.C. vanderEndt Neven en nichten Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze neef Arie van Velzen Yerseke: Piet en Els van der Endt Patrick en Jolanda Nicole en Jarno, Noa Aagtekerke: Conny en John Geelen Robin Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van de levenspartner van onze zus Anja Arie van Velzen We wensen Anja en de familie veel sterkte toe in dit verlies. Uit aller naam: Familie Beekakker Yerseke, 12 oktober 2010 Geschokt zijn we door het plotseling overlijden van Arie van Velzen Wij wensen zijn familie veel sterkte. De mooiste momenten blijven een herinnering. Toon en Lydia Zoeteweij Rinus van de Plasse en Wil Heeren Jan van de Plasse Leslie Huige Nico Nieuwenhuize Thijs Remijn en Trinh Verslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriend en buurman Arie van Velzen Ons medeleven gaat uit naar Anja en familie, die wij veel sterkte en kracht toewensen. Rens en Chantal Rajesh en Cenzel Come en Marlieke Angela Geheel onverwachts moeten wij afscheid nemen van onze onvergetelijke vriend Henk Sanderse Wij wensen Riek, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte. Cees en Nelly van de Vrie 'De Heer is mijn Herder' Psalm 23 Vertrouwend op haar Heer is onze dierbare moeder, oma en overgrootmoeder overleden 11 Hillegom, 23 mei 1921 t Zwolle, 11 oktober 2010 echtgenote van Jan Dirk Stuurwold (t 23 juli 1997) Zwolle Cocky Boogerd-Stuurwold Kees Booger.d Vlissingen Joop Stuurwold Caroline Stuurwold-Vermeer Heeg Anje Kuik-Stuurwold Wouter Kuik Meliskerke Dick Stuurwold (t 9 januari 2010) Ineke Stuurwold-Pols Gaastmeer Jan Dirk Stuurwold Iris Stuurwold-de Bruijn Eindhoven Luc Stuurwold Hannie Stuurwold-van Lier Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Wipstrikkerallee 121, 8023 DX Zwolle De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op zaterdag 16 oktober om 13.30 uur in de Maranathakerk aan de Bovendwarsweg 2c te 't Harde,, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Gemeentelijke begraafplaats aan de Bovenweg 41 te 't Harde. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.00 tot 13.30 uur gelegenheid tot condoleren. Met droefheid delen wij u mee dat, na een langdurige ernstige ziekte, is overleden mijn geliefde zorgzame man en mijn lieve papa Mattheus Aarnout de Witte - Theo - in de leeftijd van 43 jaar. Ans de Witte-de Visser Marith 12 oktober 2010 Provincialeweg 1 4431 NA 's-Gravenpolder De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 16 oktober om 11.00 uür in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de rouwdienst is er van 10.00 tot 10.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geen toespraken. Onze dank gaat uit naar dokter W.J. Kronenberg,^personeel van RST zorgverlening en Hospice "Het Clarahofje" voor de begeleiding en verzorging. Bedroefd geven wij u kennis dat door de HEERE uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Mattheus Aarnout de Witte -Theo- in de leeftijd van 43 jaar. We wensen Ans en Marith veel sterkte en Gods nabijheid top. Serooskerke (W): Arnemuiden: Oostkapelle: Middelburg: Arnemuiden: Serooskerke (W): Serooskerke (W): Serooskerke (W): B. de Visser P.W. de Visser-Huybregtse Andre en Lia de Visser Anja en Jan de Kam Sjaak en Rianne de Visser Cees en Marisca de Visser Eline en Rene Kemeling Corina de Visser Bart de Visser Neven en nichten Na een leven dat gekenmerkt werd door zorg en ziekte heeft de HEERE van ons weggenomen mijn geliefde zoon, onze lieve broer, zwager en oom Mattheus Aarnout de Witte -Theo- in de leeftijd van 43 jaar. Ons hart gaat uit naar Ans en Marith die deze moeilijke wegmoeten gaan. C. de Witte-Walhout Aart en Digna de Witte-Korstanje Carla en Sjaak van der Maas-de Witte Neven en nichten 's-Gravenpolder, 12 oktober 2010 Met droefheid geven wij u kennis dat na een langdurige ernstige ziekte is overleden onze directeur Theo de Witte in de leeftijd van 43 jaar. De Heere heilige deze roepstem aan onze harten. Directie en personeel, De Witte Agro Fixet 's-Gravenpolder 12 oktober 2010 Spoorstraat 1 en 51 4431 NK 's-Gravenpolder In verband met de begrafenis van de heer Theo de Witte zijn "Fixet 's-Gravenpolder" en "De Witte Agro" op zaterdag 16 oktober de gehele dag gesloten. De Heere heeft uit onze vriendenkring weggenomen Theo de Witte liefhebbende man van Ans en zorgzame papa van Marith Wij bidden Ans en Marith en beide families Gods kracht en hulp toe. We zullen er altijd voor jullie zijn. Leen en Ellen van der Maas Pim Mare en Kathy de Goffau Jeannerie, Niek, Carmen Peter en Liesbeth Minnaard André, Jan, Irene 's-Gravenpolder, 12 oktober 2010 Maandag 11 oktober is onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Rens van Zegveld ondanks zijn ziekte toch nog plotseling gestorven. Hij heeft slechts 51 jaar mogen worden. Rens was een serieuze, zéér collegiale en hulpvaardige collega met een warme belangstelling voor anderen. In onze vestiging te Kapelle, waar hij sinds 2006 werkzaam was, zullen wij zijn aanwezigheid inissen. Wij wensen zijn vrouw Wies alle sterkte toe om dit plotselinge verlies te kunnen dragen. Rens zal in onze herinnering een speciale plek blijven innemen. Management en medewerkers, Sligro Retail DC Kapelle Serooskerke (W), 12 oktober 2010 14-10-2001 14-10-2010 Kees Het is alweer negen jaar geleden, dat je niet meer bij me bent. Maar in mijn gedachten, zal je altijd blijven. Hannie dag en nacht bereikbaar 0118 413 417 !anJ3ishoeckstraat 620. 4382 XW Vlissinqen infoiauzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31