ii De badkamer heeft de laatste jaren steeds meer de status gekregen van een kuuroord- aan-huis. Zelfs in een doorsnee rijtjeswoning staat inmiddels een bubbelbad. Wellness op de vierkant meter dus. Luxe en grappige gadgets maken de verwennerij compleet. Een overzicht. Boenen en bruinen lil m Lezen in Net als in het schuim de film Zeep en soap Schrob tot je schoon bent Met de Sunshower vang je twee vliegen in één klap: én je komt schoon onder de douche vandaan, én je hebt meteen een gezond kleurtje. De Sunshower is een zonne bank met ingebouwde uv- en infraroodlampen, die geïnstal leerd wordt in de douche. Een ingebouwde timer zorgt voor een maximale bruinings- tijd van tien minutenJDe in frarood lampen hebben een helende werking op spieren en gewrichten en stimuleren de bloedsomloop. De ontwerpers - de Delftse ingenieurs Oscar Meijer en Merijn Wegdam - hebben met het product inmiddels di verse prijzén in de wacht ge sleept. Het apparaat is een voudig te installeren, ook in een bestaande douche of eventueel boven een bad kuip. Prijs vanaf 3.000 euro. www.simshower.ni Prak Lekker vanuit bad je favorie te soap volgen. Of die So- pranos-box zien die al zo lang op de plank ligt. Er zijn inmiddels verschillen de badkamertv's op de markt, sommige met dvd- speler. Allemaal waterdicht en condensproof, evenals de afstandsbediening. Nieuwste gadget voor in de natte ruimte: de spiegeltele- visie. Staat dit lcd-scherm uit, dan is het een gewone spiegel. Prijzen variëren, maar er is al een badka mer tv vanaf 999 euro. www.badkamertelevi- sie.nl www.badtv.nl w'ww.splaslivisïon.ol Welke halsbrekende toeren je ook uithaalt; er zijn altijd plekjes op je rug waar je nét niet bij kunt. Als er dan ook geen behulpzame partner in de buurt is, biedt een wand- borstel uitkomst. Dat is een royaal uitgevallen borstel met massageharen. Voorzien van zuignappen om hem aan de wand te bevestigen. Ook vast te zetten op de tegelvloer, voor een weldadige voetmas sage. Prijs: 24,95 euro. www.postordershop.nl Uit een Belgisch onderzoek onder zo'n 4.000 mensen kwam naar voren dat 56 pro cent van de ondervraagden wel eens in bad leest. Vooral vrouwen lezen graag tussen de bubbels, meer dan 34 pro cent doet dat zelfs wekelijks. Mannen vinden lezen in bad maar niks; 70 procent van de heren zegt dat dan ook zel den of nooit te doen. Ook in leesvoer verschillen de sek sen. Mannen pakken in de badkuip het liefst de krant, terwijl vrouwen een goed boek prefereren. Handig is dan een leesplankje, bijvoor beeld de Bamboo Bathtub Caddy. Met eveneens een uit sparing voor een glaasje wijn. Prijs: 49,95 euro. www.foesttMngs.ni Stalen zenuwen? Voorzie je badkamer van douchegordijn Bloody. Alsof er zich een bloederig drama a la de film Psycho van Hitchcock heeft voltrokken. 'Met realistische bloedvlekken', zegt de leve rancier ter aanbeveling. De ij zingwekkende violen die de filmscène domineren, moet je er zelfbij fantaseren. De Blood Bath-mat (badmat met bloedvlekken in vorm van voetstappen) maakt het griezelplaatje af. Prijs: 14,95 euro (douchegordijn), 18,95 euro (badmat). www.idtragadgets.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 82