morres® GRANDIOOS VERNIEUWD! Spectaculaire promo's véél woonplezier Morres is spectaculair heropend ELKE ZOiMDAG OPEN Profiteer van onze spectaculairé heropeningsacties. Kom nu kijken en profiteer. Acties gelden zolang de voorraad strekt. Meer weten? Bezoek nu onze grandioos vernieuwde woonwinkel of kijk op www.mQrres.com Wonen Tijdens de vernieuwingen werd de meubelcollectie flink uitgebreid met bekende merken, zoals Topform, Montèl en Natuzzi. Zo wordt top- design betaalbaar. Ook de bestaande merkencollecties van Henders Hazel, Rivièra Maison, Musterring en Homeland zijn nog groter geworden. Maar uiteraard blijft Morres sterk inzetten op de eigen huiscollectie die een uitzonderlijk gunstige prijs- kwaliteitverhouding heeft. Zo biedt de lederafdeling - Leather Gallery - meer dan 200 soorten leder en-kleuren. Zitten Onze afdeling Wonen is zo uitgebreid dat er maar liefst 150 opstellingen zijn met zit- en eetkamermeubelen. Als dat geen ruime keuze is Zoveel keus is natuurlijk ideaal als u op zoek bent naar inspiratie voor uw woon- en/of eetkamer. U hoeft overigens niet bang te zijn dat u door de bomen het bos niet meer ziet. Onze verkopers helpen en adviseren u namelijk op maat gedurende het hele traject. Grootste woonwinkel voor IMederland én België! Industrieweg 2 4561 GH Hulst (Zeeuws-Vlaanderen) Tel.: 0114 388 388 Tel.: België: 03-766 3737 www.morres.com info@morres.nl Maar 45 minuten van Breda, 15 minuten van Antwerpen en 25 minuten van Gent. I Met een volledig vernieuwde winkel en vele nieuwe, indrukwekkende merken is Morres weer helemaal terug! Na 100 jaar staat de Zeeuws-Vlaamse gastvrijheid nog steeds hoog in het vaandel. Onze medewerkers laten u rustig in onze Winkel rondkijken en voorzien u van persoonlijk en gedegen advies wanneer u dat wenst. Met 40.000 m8 winkei zijn wij nu zelfs de grootste woonwinkel voor Nederland fin België. Het unieke aan onze formule is dat we alles onder één dak hebben. Morres biedt een grote kinderafdeling, een enorme siaapafdeling, een meubelafdelinq en daarpaast afdelingen als verlichting, kleinmeubelen. woondecoratie en zelfs wooncosmetica. Daarbij voeren we een heel brede huiseoliectie, aangevuld met veie bekende merken. Slapen Morres is na de vernieuwingen werkelijk een ultiem slaapparadijs geworden. Meer dan 100 slaapkamers en boxsprings worden aantrekkelijk en realistisch getoond. In de volledig vernieuwde siaapafdeling vindt u slaapkamers en boxsprings van tal van bekende merken, zoals Eastborn, Velda, 4You, My Box en Vilander. Kidzz De nieuwe Morres Kidzz-afdeling bestaat uit meer dan 50 baby- en juniorslaapkamers van bekende merken, zoals Bopita. Maar ook kunt u bij Morres terecht voor producten van topmerken zoals Bugaboo, Stokke en Maxi-Cosi. Verder is op deze. afdeling werkelijk alles te krijgen wat u maar nodig hebt voor uw kleine. Van basics tot speelgoed en van luiertas tot hobbelpaard. Wilt u rustig winkelen, zonder de kleintjes aan de hand? Dat kan! Uw kinderen vermaken zich prima in onze professionele en gezellige Kids Club. -\'v\ 'v - - Kamers voor wonen, slapen, baby's en kidzz. Home office Woondecoratie Béd- en Badtextiel Art Verlichting Tapijten Wooncosmetica Kleinmeubelen Koken/tafelen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 78