kabel voor plannen Yerseke 15% 19 KORTING! Betonfabriek vecht saneringsplan aan Nu met Stand-up comedy in café Wemeldïnge Meidendag met film, hapjes en pyjamasfeer De Vriendschap houdt dansavond Expositie Veerman in De Jeugdhoeve LAMELPARKET inbraak bij Rillandse Spar-supermarkt woensdag 13 oktober 2010 Als het aan het Reimerswaalse college ligt, heeft het huidige dorpshuis De Zaete in Yerseke zijn langste tijd gehad. foto's Izaak Verkeste WEMELDINGE Eetcafé De Optimist op het Sluitpla- teau van Wemeldinge heeft vrijdag drie cabaretiers te gast. Ze verzor gen een show van ongeveer ander half uur. De drie zijn improviseur Bas Bir- ker, stand-up comedian Hank en headliner Roel C. Verburg, eerder te zien op Lowlands en momenteel op toernee met Javier Guzman. De show begint om 21.30 uur. Toe gang is gratis. Vooraf is een speciaal comedydi- ner mogelijk. KAPELLE Op zaterdag 23 oktober vindt in jon gerencentrum Trinnety een mei dendag plaats: samen lekkere hap jes maken en daarna met andere meiden een film kijken op een groot scherm in pyjamasfeer. De meidendag is van 14.00 tot 22.00 uur en kost 6,50 euro, inclusief eten en drinken. Meiden tussen de 11 en de 15 jaar kunnen zich vóór 18 oktober aanmelden via trinnety@kapelle.nl. Vermeld daar bij naam, adres, leeftijd, telefoon nummer en evt. een filmtip. GOES Dansclub De Vriendschap houdt za terdag 16 oktober een dansavond in wijkgebouw De Spinne aan de Jo seph Lunslaan in Goes. Onder het genot van een hapje en een drankje kunnen onder meer de foxtrot, rumba, Engelse Wals en cha cha worden gedanst. Ook is er een bingo in twee rondes. De dansvond begint om 20.00 uur. De zaal is een half uur eerder al open. Deelname kost vijf euro. 'S-HEERENHOEK Schilderes Berny Veerman uit Wolphaartsdijk exposeert haar werk tot december in dorpshuis De Jeugdhoeve in 's-Heerenhoek. Het bestaat uit elementen uit de na tuur, vooral bloemen en planten. De tentoonstelling kan bezocht worden op maandag, dinsdag en donderdag tot en met zaterdag, steeds van 14.00 tot 17.00 uur. in de drie beste kleuren: - geborsteld naturel geolied - gerookt wit geolied - gerookt grijs geolied Ook goed geschikt voor op vloerverwarming! HBHBBhméi Goes Marconistraat 13 (0113) 22 41 03 www.tmcwoonwinkels.nl door Jan van Ommen DEN HAAG - Betonfabriek Haring man hoopt dat de Raad van State een dikke streep haalt door het sa neringsplan voor het havenindus trieterrein in Goes. Goes wil in het gebied de bodem saneren om woningbouw moge lijk te maken. Haringman heeft echter geen zin om te verkassen. Om die reden heeft het betonwa- renbedrijf al bezwaar aangetekend tegen het bestemmingsplan Goese Schans, waar de Raad van State binnen afzienbare tijd uitspraak over doet. Maar ook tegen het zo genoemde raamsaneringsplan heeft Haringman grote bezwaren. Met dat plan wil projectontwikke laar de Goese Schans BV het oude industrieterrein saneren en ge schikt maken voor woningbouw. Haringman heeft allerlei techni sche en juridische bezwaren, en hoopt dat de Raad van State het sa neringsplan vernietigt. Dat zou in ieder geval tot uitstel van de sane ring leiden en wat Haringman be treft tot afstel. De Raad van State gaat de komende weken uitzoeken of het aneringsplan door de wette lijke beugel kan. Overigens is de Goese Schans al begonnen met het schoonmaken van de bodem in het noorden van het terrein. RILLAND - Bij de Spar-supermarkt in Rilland is in de nacht van maan dag op dinsdag ingebroken. De toe gang werd geforceerd en er wer den sigraretten gestolen. Volgens eigenaar Carlo de Neve was het een gerichte kraak. „Ze wisten pre cies wat ze wilden hebben en waar het lag." Hij is blij dat de die ven er geen grote puinhoop van hebben gemaakt. „Maar het blijft: vervelend, het is de week van de veiligheid en bij ons wordt inge broken", zegt De Neve met gevoel voor ironie. Er wordt nu video-be waking geïnstalleerd. De politie heeft gisteren onderzoek gedaan, de supermarkt was gewoon open.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 51