■3 2 I familieberichten woensdag 13 oktober 2010 fj} dlensenlinq.nl Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt ik ben ivat moe, maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Bedroefd, maar dankbaar, dat wij haar zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en mijn overgrootoma Stijntje de Lange-van der Ende Stien weduwe van Josias Pieter de Lange in de leeftijd van 90 jaar. Wijk bij Duurstede: Joop de Lange Sandra de Lange-de Jong Middelburg: Nicolette de Lange And ré de Visser Daphne Lilian Vlissingen: Trudie van Daele Saskia en Johnny Nils Wendy en Hans Middelburg, 11 oktober 2010 Correspondentieadres: Vlissingsemolenstraat 30 4335 GG Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 15 oktober om 16.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen wij haar samen met u herdenken. Na afloop kunt u de familie condoleren in de condoleance ruimte van het crematorium. Wij willen het het personeel van Zorgcentrum Sint Willibrord hartelijk danken voor de goede verzorging. Zo klein, zo kwetsbaar, zo van ons. Niet sterk genoeg voor een aards bestaan, maar wel uit liefde geboren en in liefde heengegaan, ons dochtertje Dewi Geboren 8-10-2010 Overleden Ronnie en Melissa de Leeuw Wijngaardstraat 26 4401 CS Yerseke Zij is begraven te Yerseke. Lieve Dewi Een klein wonder was het. Een nieuw leven had het moeten zijn. Het is je echter niet gegeven. Maar in onze gedachten zul je altijd bij ons blijven. Wim Jeremiasse Opa en Oma Jeremiasse Voor altijd gaan slapen en gelukkig nooit pijn we zullen je missen je was nog zo klein Dewi Opa en oma Murre Marcel en Helen Lars, fens Lieve Dewi Hoe werd naar je komst uitgekeken. Wat was iedereen trots.wilde je verwennen. Nu is echter gebleken, dat we je niet mogen leren kennen. We zullen je nooit vergeten. Robert en Marcia Lieve Dewi Nooit zullen wij je leren kennen. Nooit begeleiden, naast je staan. Nooit zullen wij je mogen verwennen. Voordat we dat mochten ben jij gegaan. Rust zacht lieve Dewi Oma Petra Leen Tante Linsey Yerseke, 8 oktober 2010 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere vrouw... Na een kort ziekbed is toch nog plotseling overleden mijn vrouw en maatje, onze moeder en oma Ineke van Es echtgenote van Cor Mulder Zij overleed in de leeftijd van 71 jaar. Hoek: Cor Mulder Amsterdam: Robert 's-Hertogenbosch: Marcel en Maureen Gijs, Floor 9 oktober 2010 Irisstraat 8,4542 EB Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 15 oktober om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat28-c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Ineke hield van bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geheel onverwachts is onze medecliënt Hans Noordhoek uit ons midden weggenomen. We zullen zijn positieve inbreng en enthousiasme missen. Cliënten en medewerkers AC Oosterschelde Goes, onderdeel van het GORS Hans Noordhoek Onverwachts is onze medebewoner overleden. Hans woonde nog maar een jaar bij ons'en had inmiddels zijn plek verworven. We zullen hem missen. Bewoners en medewerkers appartementencomplex De Watertoren Goes, onderdeel van het GORS Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze oud-voorzitter en bestuurslid Ango afd. Schouwen- Duiveland Hans Noordhoek Hans heeft op ons 'eiland veel betekend voor mensen met een functiebeperking. Wij wensen zijn vader en zijn familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur Ango afd. Schouwen-Duiveland Op 88 jarige leeftijd is overleden onze broer, zwager en oom JAN ROOSE Zuid-Afrika: fam. Roose-Mieras Goes: fam. Roose-de Dreu Hier ben ik veilig, hier ben ik sterk Hier ben ik heilig, dit is mijn kerk Dit is mijn haven, hier leg ik aan Hier kan ik slapen, hier moet ik staan Hier ligt mijn hart voor jou Heel verdrietig moeten wij u vertellen dat mijn man, onze vader en ons opa geheel onverwacht in zijn slaap is overleden Henk Sanderse echtgenoot van Riek Sanderse-Blok 's-Heer Arendskerke, 16 mei 1938 Amsterdam: Delft: Terheijden-, Terneuzen, 10 oktober 2010 Erik Marcel Jouel Brian Gijs Joost Roebertha Dë dienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 15 oktober om 14.00 uur in de Goede Herderkerk, Koniginnelaan 4, 4532 BR Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c, 4532 CP te Terneuzen. Achteraf heeft u gelegenheid om te condoleren in Restaurant Het Arsenaal, Nieuwstraat 29, 4531 CV te Terneuzen. Correspondentieadres tot dinsdag 19 oktober: Willem de Zwijgerlaan 8 4532 BC Terneuzen vanaf dinsdag 19 oktober: Churchilllaan 280 4532 ME Terneuzen Jouw leven moesten wij loslaten, in ons leven houden wij jou altijd vast.... Na alle fijne jaren die we met haar mochten delen, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, lieve schoonmoeder, bijzondere oma en zus Margriet Prins - Kapelle 01-03-1945 12-10-2010 Gerrit Prins José en Kenneth Lars, Sander, Justin, Lucille Agnes Jalaya Pieterneila i Geschrokken en bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze broer en zwager Henk Sanderse 1 I Spijkenisse: Kloetinge: Sas van Gent: Geerard en Joke t Sanderse - van Baren Piet t en Janny van Waarde - Sanderse Jan en Cecile Sanderse - Beghin Terneuzen, 10 oktober Correspondentieadres: Verdilaan 74, 4384 LG Vlissingen Het is mogelijk om afscheid van Margriet te nemen op maandag 18 oktober van 12.30 tot 13.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Zij die geen kaart hebben ontvangen hopen wij op deze wijze te bereiken. - Lieve Tineke, Altijd vrolijk Altijd optimistisch Zo sterk Wat hebben we veel gedeeld Veel gelachenen gehuild We missen je nu al Voor altijd in ons hart. Ad en Nel Addie Peter en Marina en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34