r I tllensentifiq.nl woensdag 13 oktober 2010 familieberichten 131 OyarJadsfj Afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken in goede gedachten ter herinnering. Bonhoeffer Diep bedroefd delen wij u mee dat mijn geliefde man en onze geliefde vader, schoonvader en opa 'flat' rustig in zijn slaap is overleden. Jacobus Corstanje Ko Goes, 14 mei 1920 f Vlissingen, 10 oktober 2010 Middelburg: S. Corstanje-Louwerse Leendert en Paula Cees en Marianne Sary Hanny Carolien en Leo kleinkinderen en achterkleinkinderen Vrijlandstraat 74 4337 EG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 16 oktober a.s. van 09.45 tot 10.15 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1Aansluitend nodigen wij u uit voor de begrafenis plechtigheid om 11.00 uur in de aula van de algemene begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze adver tentie als zodanig te beschouwen. In de vroege ochtend van zondag 10 oktober, is onverwachts overleden Marinus Dees echtgenoot van Toos de Jonge in de leeftijd van 77 jaar Oostburg: 's-Heer Arendskerke: Breskens: Toos Dees - de Jonge Joop en Annet Mireille Raoul Wim en Jolanda Björn Noa 10 oktober 2010 Melkweg 16, 4501GK Oostburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Marien op donderdag 14 oktober a.s. van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis, Pastoor van Genklaan 2 te Oostburg. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Marinus Dees 1 1 Oostburg: Waterlandkerkje: J. A. E. Bron - Dees I.A. Bron t C. M. Dees J. Dees - van Driel Neven en nichten Oostburg, 10 oktober 2010 f 1 Y' k - I jj# -vG "X - i W j If Pi JSiSgi'' V' Ff W ..x 4 ^0 f X >7- *4f W r (te I I,'- 'li "x y 1 X' Diep bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die ik van hem mocht ontvangen, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man AD DUINHOUWER - Ad de schilder - in de leeftijd van 63 jaar. Waarom moest dit zo gauw gebeuren? Joke Duinhouwer-Boeckstaens Vlissingen, 9 oktober 2010 Van de Spiegelstraat 40, 4381 VC Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Ad te nemen op vrijdag 15 oktober van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal aansluitend om 12.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat, na een moeitevolle levensavond, toch nog vrij onverwachts door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde, zeer zorgzame moeder, oma en overoma Maria van der Hart-Dek sinds 11 januari 2000 weduwe van Jan van der Hart in de leeftijd van 85 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. Kapelle: M. Oostdijk-van der Hart Jac. Oostdijk Jan en Martine, fair Huib en Helena And ré en Judith Paul Kruiningen: P. Jansen-van der Hart H. Jansen Heieen en Danny, Jelte Marijke en Arno Jacoline en Douwe Jan-Jaap Kruiningen: H. van der Hart Waarde: A. van der Hart P.L. van der Hart-de Koster Arjan en Nellie Hui bert Annemarie Goes, 12 oktober 2010 zorgcentrum Rehoboth. Correspondentieadres: Fan\. Oostdijk-van der Hart Molenwater 17 4421 BH Kapelle Onze moeder en oma is opgebaard in Rehoboth, afdeling De Zwaluw, kamer 1 Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar vrijdag 15 oktober van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 16 oktober om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertse- straatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat int naar de medewerkers van Rehoboth voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als mijn geest in mij overstelpt was, zo hebt Gij mijn pad gekend. Psalm 142:3 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn dierbare zoon en onze lieve broer en zwager Hans Jacobusse In de leeftijd van 46 jaar. Ons hart gaat uit naar Laura en naar Lars, Licke en Len, die deze moeilijke weg moeten gaan. Wij bidden hen Gods ondersteuning en genade toe. 's-Gravenpolder: W. Jacobusse K. Jacobusse-de Visser (in herinnering) s-Gravenpolder: Rien Jacobusse Hannie Jacobusse-Boone (in herinnering) 's-Gravenpolder: Ch iel Jacobusse Suzan Jacobusse-van der Maas 's-Gravenpolder: Adrie Jacobusse Christa Jacobusse-Nieuwenhuize Yerseke: Klazien Jacobusse 's-Gravenpolder: Jeanet Wisse-Jacobusse Lau Wisse 's-Gravenpolder: Wim Jacobusse Trudy Jacobusse-van der Hoeven 's-Gravenpolder: Carla Jacobusse Neven en nichten 11 oktober 2010 Geschokt en verslagen zijn we omdat door de Heere is weggenomen onze lieve en moedige schoonzoon, zwager en oom Hans Jacobusse We wensen Laura, Lars, Lieke en Len Gods troostende nabijheid toe. Meliskerke Biggekerke Biggekerke Meliskerke Meliskerke Meliskerke Meliskerke Kapelle Meliskerke Meliskerke Serooskerke Aagtekerke Meliskerke Meliskerke Nw. en St. Joosland L. Wouters (in herinnering) P. Wouters-Francke Ina en Sam Wisse Joke en Henk Cijsouw Nelleke en Ko de Korte André en Joke Wouters Piet en Willy Wouters Coby en Tonnie Spruijt Louis en Inge Wouters Marja en Jan Houterman Ria en Alex Maranus Rianne Wouters Wilma en Jos de Korte Andrea en Iman Matthijsse Michiel en Jacomien Wouters Mauri ts Wouters Neven en nichten Meliskerke, 11 oktober 2010 In haar eigen besloten wereld is, zacht en kalm, zaterdagavond mijn moeder overleden. Adriana Jacoba Lagaaij-Versluijs Jeanne In de leeftijd van 92 jaar. Bob Lagaaij Middelburg, 9 oktober 2010 Buitenrust Correspondentieadres: uitvaartverzorging de Groot-de Kam Veerseweg 36 4332 BG Middelburg De crematie heeft, in overeenstemming met haar wens, plaatsge vonden in besloten kring van naaste familie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 33