w J 28 I familieberichten dinsdag 12 oktober 2010 f'H (lenseniiftq.nl Over leden /ie zet Ik kan niet meer Ik ben moe van deze lange reis. Al wat ik vraag is een rustige slaap en dromen van hen die ik liefheb. Toen ben je zomaar ingeslapen, stil en discreet, j - f alsof je niemand wilde storen. Je knikte nog één keer en wij vonden het goed. Bedroefd geven wij u kennis dat is overleden onze lieve zorgzame vader en opa Marinus Baï - Rinus - weduwnaar van Maria Barbara Bal-van Gestel in de leeftijd van 78 jaar. 's-Heer Hendrikskinderen: Arno en Lilian Bal-Visser Roy Elise en Rens Goes: Peter en Patricia Bal-Huissoon Wij willen het verzorgend personeel van 'St. Maarten in de Groe' en van het Admiraal de Ruyter ziekenhuis te Goes hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. 10 oktober 2010 Correspondentieadres: Buys Ballotstraat 14462 AM Goes Donderdag 14 oktober is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8 b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal aansluitend om 10.30 uur worden gehouden in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de aula op de begraafplaats gelegenheid tot condoleren. Wanneer u. geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van de vader van onze schoonzoon Peter en de schoonvader van onze dochter Patricia Rinus rust zacht. Rinus Bal Jaap en Nelly Huissoon-van der Loo I.v.m. bovenstaand overlijden is onze zaak HU1SSOON SPORT a.s. donderdag de hele dag gesloten De liefde van Flans was nautiek. Rustig en onveiwacht is overleden mijn zoon, broer, zwager en onze oom Johannes Anthonie Noordhoek - Hans - Delft, 17 oktober 1946 Goes, 9 oktober 2010 Wat was je bijzonder. Zierikzee: P.C. Noordhoek Rotterdam: Anja Vaandrager-Noordhoek Piet Vaandrager Lianne ferremy Patricia Correspondentieadres: Eendrachtstraat 28 4301 VL Zierikzee Hans is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 14 oktober van 10.30 tot 10.50 uur in de aula van het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna om 11.00 uur de crematieplechtigheid zal plaats vinden. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleance en samen zijn in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Geen bezoek aan huis. Verdrietig, maar ook dankbaar dat hem verder lijden bespaard j is gebleven geven wij u kennis van het overlijden van onze I lieve man, vader en opa 1 i Marinus Balmakers Vlissingen, 24 - 10 - 1935 Oost - Souburg: Oost-Souburg, 11 -10 - 2010 Ro Balmakers - Aerssens Marga en Robert Joey Robin Erwin Dongestraat 49 4388 VK Oost-Souburg Gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren op woensdag 13 jj oktober van 16.00 tot 17.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden Opa, onze vaste supporter, langs de lijn stil genietend. Alleen als we nu kijken zul jij er niet meer zijn dag Lieve Opa. Joery Robin Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment en toen ging het niet meer. iÜÉk Zz/ was als een rots in de branding. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in "Ter Weel" te Goes is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma Dina Magdalena Ferdinandusse-Boogert sinds 26 mei 1997 weduwe van Hubrecht Ferdinandusse in de leeftijd van 91 jaar. Portugal: W.E. van Westreenen-Ferdinandusse A. van Westreenen Knokke: E.D. van der Zalm-Ferdinandusse H.J. van der Zalm Ramses en Ewelina Ellis en Richard Goes, 9 oktober 2010 Zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres: Boulevard Bankert 52A 4382 AC Vlissingen De afscheidsdienst, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt donderdag 14 oktober om 13.30 uur gehouden in kerkelijk centrum De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Vooraf is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve oudste zuster, schoonzuster en tante Dina Magdalena Ferdinandusse-Boogert P. Boogert H. Boogert-Hoogesteger P. Koster-Boogert Neven en nichten Afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken in goede gedachten ter herinnering. Bonhoeffer Diep bedroefd delen wij u mee dat mijn geliefde man en onze geliefde vader, schoonvader en opa 'flat' rustig in zijn slaap is overleden. Jacobus Corstanje Ko Goes, 14 mei 1920 f Vlissingen, 10 oktober 2010 Middelburg: S. Corstanje-Louwerse Leendert en Paula Cees en Marianne Sary Hanny Carolien en Leo kleinkinderen en achterkleinkinderen Vrijlandstraat 74 4337 EG Middelburg Wij nodigen u uit voor de begrafenisplechtigheid op zaterdag 16 oktober a.s. om 11.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Je vader blijft je vader, zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen, omdat je van hem houdt. Maar eens komt de dag, dat je hem moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. De huus Fantastische opa! Je verhalen, je humor en je oliebollen. We zullen je erg missen. Edwin, Mandy, Chris, Suzanne, Iris, Rob, Yvonne, Jeroen, Eveline, Rutger, Freek, Thijs, Sofïe, Matteo, Thom, Quinten, Teun Na een kort hevig ziekbed hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen, van onze lieve zus, schoonzus en tante Janny van Overloop echtgenote van Jo Veld in de leeftijd van 61 jaar. Kapelle: Willy en Kees Hirdes-van Overloop Gerard en Rianne, Niels, Freek en Anne-Wil Wilco en Mireille, Marieke en Geert Middelburg: Gerard en Anneke van Overloop-van den Berg Jackolien en Hans Wilbert en Marielle Reek, 9 oktober 2010 We zijn geschokt door het plotseling overlijden van Esther Versluis Echtgenote van onze Havenmeester Bram Versluis. We wensen hem en de familie veel sterkte. Bestuur en medewerkers van Stichting Museumhaven Zeeland, Zierikzee Met droefheid namen we kennis van het overlijden van onze trouwe medespeler Adri Wïjkhuijs We wensen Maatje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Koersballers en Biljarters Dorpshuis Biggekerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30