Vlissings botenhuis op 19 Reimerswaal zit in maag met nep-twitteraccount Vrachtauto valt op kraan Bent Training voor mensen met scootmobiel René Diekstra geeft lezing over werkstress Voorlichtingsdagen voor 55-plussers Politie zoekt getuigen van ruzie op straat dinsdag 12 oktober 2010 kanaal in Vlissingen is dringend aan een opknapbeurt toe. foto Ruben Oreel 1990 2010 2010. ROC Zeeland neemt het botenhuis over en knapt het op. 1953-1970. Vele Walchenaren leerden zwemmen aan de zwemschool bij het kanaal. kruiningen - Reimerswaal zit in de maag met een nep-twitterac- count. Uit naam van de gemeente worden regelmatig berichten op in ternet gezet, maar het is onbekend door wie. Op de website Twitter.com kun nen gebruikers korte berichtjes of mededelingen plaatsen. Vanuit de gemeente was er het voornemen om ook te gaan 'twitteren', maar iemand bleek al een account twit- ter.com/gem_reimerswaal te heb ben aangemaakt, werd onlangs per toeval ontdekt. De op zich correc te berichten worden echter niet vanuit de gemeente op internet ge zet, zegt woordvoerster Ida Sinke. „Het is vervelend dat we niet we ten wie erachter zit. We willen in contact komen met diegene, dan kan hij of zij het misschien blijven doen. Er is nog niet gereageerd." De berichten die worden ge plaatst, lijken van de gemeentelij ke website te komen. „Zolang het dit soort berichten zijn is het niet zo erg, maar het is wel handig om van te voren te weten wat erop wordt gezet", zegt Sinke. „Overi gens wordt ook ons logo zonder toestemming gebruikt, dat is vol gens mij strafbaar." De gemeente heeft inmiddels zelf een 'officiële' twitteraccount aangemaakt: twitter.com/reimerswaalinfo. n zwang en 2 Morgen van 10 tot 17.00 uur in Ver.geb. de Arne in ARNEMUIDEN met de MOOISTE ZWANGERSCHAPSMODE Rademacherstraat 32, Arnemuiden IN DE BLIJDE wijk 1 -418321 EL Urk Hennieen Margriet van der Meer,Tel.:06 20748959 MIDDELBURG - Tijdens de werkzaamheden aan de nieuwe N57 is gisteroch tend op de Nieuwlandseweg bij Middelburg een vrachtauto op een kraan terechtgekomen. De kiepauto was grond aan het lossen, maar daarbij bleef de klep aan de onderkant steken. Daardoor kantelde de auto en viel op de kraan die de grond over het talud aan het verdelen was. Bij het ongeluk raakte niemand gewond. De vrachtauto en de kraan raakten flink bescha digd. foto Rolf de Feijter VLISSINGEN Ouderen in Vlissingen en omstre ken kunnen vanmiddag vanaf twee uur bij zorgcentrum Ter Ree- de hun rijvaardigheid met hun scootmobiel trainen. Vanaf 14 uur zijn er drie instructeurs aanwezig die de deelnemers met hun rijvaar digheid gaan helpen. In de praktijk blijkt dat veel ouderen moeite heb ben met het rijden op een scootmo biel. De deelnemers kunnen woensdag hun nieuwe kennis in de praktijk brengen. Dan wordt er een scootmobieltocht gehouden van Vlissingen naar Zoutelande en terug. De scootmobiels vertrekken om 14.00 uur vanuit Ter Reede. MIDDELBURG René Diekstra geeft vanavond in de CSW Toorop aan de Sir Wins ton Churchilllaan in Middelburg een lezing over werkstress en burn-out. De lezing is van 20 tot 21 uur. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden via het secretariaat van Indigo Preventie op telefoonnum mer 0118-625113 of via e-mail preventie@indigozeeland.nl. De toe gang is gratis. Diekstra is psycholoog, auteur en columnist. Daarnaast is hij hoogle raar psychologie aan de Roosevelt Academy. De lezing maakt deel uit van de Landelijke Dag Psychische Gezondheid. SEROOSKERKE De Stichting Welzijn Veere houdt deze week voorlichtingsdagen voor 55-plussers. Vandaag is dat in Serooskerke. Actrice en schrijfster Mary Michon laat op een bijzonde re manier zien dat het stereotype beeld van de oudere onjuist is. Dat gebeurt van 14 tot 16 uur in De Zandput. Donderdag is de informatiemiddag in Westkapelle. In verenigingsge bouw Westkapelle Herrijst wordt vanaf 14 uur gesproken over de mentie, ouderenzorg en mantel zorg. Na de pauze toont K. Minder- houd een film over 750 jaar stads rechten van Westkapelle. VLISSINGEN De politie heeft nog veel vragen over een ruzie tussen drie beken den in Vlissingen. Die werd zon dag rond 16.00 uur uitgevochten op de hoek van de Glacisstraat en de Hobeinstraat. Een omstander wist te voorkomen dat tijdens de scher mutseling een vrouw werd meege sleurd in een auto. Hij sprong voor het voertuig. De vrouw raakte licht gewond aan haar arm. Zij liep sa men met een man op straat toen de automobiliste hen aanviel. De politie weet wie de bestuurster is, maar zoekt mensen die gezien heb ben wat er gebeurde. Zij kunnen contact opnemen via 0900-8844. N»ilg| <?C Kubbor 1970. Vlissingen krijgt een zwembad. Het gebouw aan het kanaal verliest zijn functie. De Zeevaartschool neemt het over als botenhuis. Maar ook verenigin gen zoals langeafstandzwemmers en zendamateurs maken er gebruik van.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21