fouten SVD 33 Patrijzen boekt eerste overwinning Krabbendijke haakt aan bij bovenste ploegen Topper in vooruitzicht Luctor'88 blijft overeind in topper Goeree helpt Smerdiek aan zege op CSW maandag 11 oktober 2010 Zaterdag 16 oktober is de topper Bevelanders-ZSC'62, De nummer één tegen één van de nummers twee. De andere ach tervolgersWemeldinge en Hoedekenskerke,spelen tegen de laagvliegers Apollo'69 en Cadzand. door Tom Vennink MIDDELBURG - De voetballers van Bevelanders blijven ongeslagen in de vierde klasse A. Ze wonnen za terdag met 3-1 bij SVD. ZSC'62 vloerde Cadzand en deelt de twee de plek met Hoedekenskerke, dat gelijkspeelde tegen Arendskerke, en Wemeldinge, dat in Waarde ze gevierde. Waarde-Wemeldinge 2-4: Na twee blamages (8-0- en 9-1-neder- laag) heeft Waarde de schade te gen Wemeldinge weten te beper ken tot 2-4. De thuisploeg kon aar dig meekomen met het tempo van Wemeldinge en kwam via Corné van Liere zelfs op 1-0. We meldinge herpakte zich spoedig en overklaste Waarde. Voor rust scoorde Remy Bruijnooge twee maal en Dennis Wisse eenmaal. Jethro Jobse liet Waarde aanslui ten, maar de thuisploeg moest uit eindelijk buigen voor Wemeldin ge, dat door een derde goal van Remy Bruijnooge met 2-4 won. SVD-Bevelanders 1-3: Een verras send sterk SVD deed weinig on der voor koploper Bevelanders, maar verloor toch door drie indi viduele fouten. Frank van Halst profiteerde in de vijfde minuut van een fout en zette Bevelanders op voorsprong. Vlak na rust miste Roderick van Iwaarden een grote kans op de gelijkmaker. Aan de an dere kant was Ferdy van der Moe- re wel trefzeker: 0-2. Een fout in de defensie leidde tot de 0-3 via John Riemens. Van Iwaarden zorg de met een hakbal voor de eretref- fer van de thuisploeg. MZVC-Wolfaartsdijk 3-0: De stormloop op het doel van Wolf- aartsdijk kwam pas na een uur op gang. De ploegen bleken gelijk waardig in de eerste helft en kwa men niet tot scoren. Na de hervat ting kwam het duel tot leven en ging MZVC gestaag op weg naar de overwinning. Richard Barend- se zorgde voor de openingstreffer. Hij kreeg navolging van René Kerkhof en Jimmy Koorevaar. Apollo'69-Borssele 0-1: Midden moter Borssele had het "moeilijk met hekkensluiter Apollo. De thuisploeg legde een prima eerste helft op de mat, maar werd op slag van rust toch getroffen door een doelpunt van Stefan Boon man. De voorsprong van Borssele stond op losse schroeven in het tweede deel van de goed geleide wedstrijd. Apollo'69 speelde in een hoog tempo en dreigde de ge lijkmaker te maken. Borssele ver dedigde zijn doel echter met hand en tand en slaagde erin drie pun ten mee te nemen uit 's-Graven- polder. 's-Heer Arendskerke-Hoede- kenskerke 1-1: Het duel in het lin kerrijtje is onbeslist gebleven na een interessante eerste, maar te leurstellende tweede helft. De eer ste tien minuten waren gevuld met kansen aan beide kanten. Hoedekenskerke profiteerde als eerste uit een strafschop, die be nut werd door Jermo Stoel. Vijf minuten voor rust schoot Pieter Adema de gelijkmaker in het net. In de tweede helft gebeurde vrij wel niets. Dus gingen de ploegen met ieder een punt uit elkaar. ZSC'62-Cadzand 3-1: In de vierde minuut kwam de thuisploeg op voorsprong via Jos Erades en vlak voor rust maakte Justin Vaane de 2-0. De tweede helft kreeg een spannende wending toen Christi an Vercouteren voor Cadzand de 2-1 maakte. ZSC-invallers Don van Vliet en Belal Allashqar versterkten het verzet van ZSC. De thuisploeg hield stand en Allashqar besliste de wedstrijd in de slotfase op aange ven van Arjan Smalheer. HEINKENSZAND - De voetballers van Luctor'88 hebben gisteren de topper in de vierde klasse B gewonnen. HSC'28 werd thuis met 2-1 verslagen. Het elftal uit Heerle kwam wel na tien minuten op 0-1 door Lars Michielsen. De thuisploeg herstelde zich en kwam na een half uur op gelijke hoogte door Roy van Leeuwen (foto, boven). Hij schoot een strafschop bin nen. Kort hierna was Rutger van Rossum het eindsta tion van een mooi opgezette aanval: 2-1. Na rust gaf de degelijk spelende thuisploeg weinig kansen weg, maar het team van trainer Marcel Lourens creëerde zelf ook nauwelijks scoringsmogelijkheden meer. Bij de gasten kreeg Lars Michielsen in de 65e minuut de rode kaart. Luctor'88 is door de zege nog altijd koploper. Het ver schil met Meto is drie punten. foto Izaak Verkeste door Jos van Belzen VLISSINGEN - Patrijzen en Robur draaien mee onderin de vierde klasse A van het zondagvoetbal. Pa trijzen boekte gisteren wel de eerste overwinning van het sei zoen. Robur leed de tweede neder- laag. Patrijzen-Clinge 1-2: In een gelijk- opgaande en harde wedstrijd kwam de thuisploeg al na negen minuten op voorsprong via Edwin Capëllo. Hij benutte een straf schop. Na een half uur kwam Clin- ge langszij via Peter Drumont: 1-1 bij rust. In de tweede helft ver zuimde Pascal Zoeteweij uit een dot van een kans de thuisploeg op nieuw op voorsprong te brengen. Hierdoor kon Peter Drumont in blessuretijd vanaf de strafschop stip Clinge de overwinning bezor gen: 1-2. Patrijzen verloor Sander Sallet na een rode kaart en zag Arjen Ver burg en Nick van Craenenbroeck geblesseerd uitvallen. Walcheren-Robur 6-2: De Vlissin- gers profiteerden optimaal van de kwetsbaarheid bij Robur achterin en leidden halverwege verdiend met 5-1. Boban Martinovic, Mitch van Dijk (2x), Paul Bunnik (straf schop) en Mark van der Eijk wa ren trefzeker voor Walcheren, ter wijl Ouassim Hamoudi bij een 3-0-stand tegenscoorde. Kort na rust maakte Wouter van Belzen het halve dozijn treffers voor Walcheren vol, maar blijk baar had de ploeg hiermee zijn kruit verschoten. In de slotfase deed Dennis Katsman nog wat te rug namens de bezoekers. door Tom Vennink MIDDELBURG - Krabbendijk heeft de aansluiting met de bovenste ploegen in de derde klasse B ge maakt door de derby tegen Rillan- dia met 2-1 te winnen. Tholense Boys werd verrassend overrom peld werd door WHS: 2-4. Krabbendijke-Rillandia 2-1: Het duel was spannend en sportief en werd pas tien minuten voor tijd beslist in het voordeel van de thuis ploeg. Door een eigen doelpunt van Krabbendijke-speler Rens Jan sen beschikte Rillandia na een half uur over de beste papieren. In de verlenging van de eerste helft zorg de Danny Weber voor de gelijkma ker. De thuisploeg speelde in de tweede helft sterker dan Rillandia en ging daarom verdiend met de overwinning van het veld. Een uit haal van Weber in de tachtigste mi nuut zorgde voor de beslissing. Tholense Boys-WHS 2-4: Een strijdlustig WHS dwong respect af in het uitduel met titelkandidaat Tholense Boys. De thuisploeg was aanvankelijk sterker en kwam op 1-0 via Joey Deurloo. Na tien mi nuten nam WHS het heft in han den. Felheid en overtuiging sier den de WHS-spelers. Arvin de Witte zorgde voor de gèlijkmaker en na rust scoorden Patrick van Schetsen, Robin van Dijke en Mat- thijs Bruynzeel op rij. In de slotfa se kwam Tholense Boys nog op 2-4 door een strafschop van ]oey Deurloo. Voor de mannen uit Sint Anna- land was het de eerste seizoensze ge- SVG-Smerdiek 4-1: Smerdiek dui kelt naar onderen in de competi tie. De voetballers uit Sint Maar tensdijk hadden geen kans in Til In de derby tussen Tholense Boys en WHS delfde de thuisploeg het onder spit: 2-4. foto Leo Adriaansen burg, hoewel ze wel op voor sprong kwamen via Erik van Haaf- ten. Daarna overheerste SVG. Tom Franken scoorde drie keer, Pierre van den Berg eenmaal. Beek Vooruit-Noad'67 1-5: Noad haalde het beste in zich naar bo ven en versloeg Beek Vooruit on- omstootbaar met 1-5. Al voor rust leek het gedaan toen Remi van Herk en Lars Steijn de score naar 0-2 tilden. Voor Beek Vooruit trof Arno Gabriels doel na rust, maar de thuisploeg stond al snel weer onder druk. Voor Noad scoorden Arjan Moerland,Lars Steijn en Frank den Engelsman in de twee de helft. SINT-MAARTENSDIJK - Na drie verlo ren duels hebben de voetbalsters van eersteklasser Smerdiek zater dag orde op zaken gesteld. Ze won nen met 3-2 van CSW. Smerdiek-CSW: In de beginfase straften de bezoeksters uit Wilnis een fout in de defensie van Smer diek af: 0-1. Smerdiek zat echter goed in de wedstrijd en bereikte een hoog niveau. Het evenwicht in de score keerde terug na een prachtig afstandsschot van Marie ke Goeree. Na rust kwam de thuisploeg ver diend op voorsprong via een kop bal van Angelique Hage. CSW kwam op 2-2 door een uithaal van grote afstand, maar Smerdiekse uit blinkster Marieke Goeree haalde de zege alsnog binnen. Oostkapelle-RCL 2-0: Mindy Hingst en Annelien van Hecke de wedstrijd scoorden in de tweede helft.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 97