Bevelanders profiteert van Stavenisse verliest dik Colijn voetbalt na rust als herboren Slotoffensief Internos verrast SSV'65 32 U De voetballers van Bevelanders staan na de zesde speelronde drie punten los van de nummers twee Hoedekenskerke, ZSC'62 en Wemeldinge. maandag 11 oktober 2010 MIDDELBURG - Stavenisse verloor za terdag in de vierde klasse B met liefst 10-1 van DVO'6o. Kruiningen ging met 3-0 onderuit bij koploper Halsteren: Vosmeer won met 4-1 bij BW'63. BW'63-Vosmeer 1-4: Nordin Benjilali zorgde voor de 0-1. Via Mourad Gucun kwam BW op 1-1. Hassan El Helw bracht Vosmeer nog voor rust opnieuw aan de lei ding. El Helw tekende in de tweede helft ook voor de 1-3. Uit een straf schop bepaalde Rachid Bouhouda- ne de eindstand op 1-4. Stavenisse-DVO'6o 1-10: Bij rust keek Stavenisse door goals van Mar- tijn van Steen (hattrick) en Johan Karsten al tegen een 0-4-achter- stand aan. Via Karsten (2x), Robin Simons en Van Steen werd het 0-8. Jos van der Jagt deed daarna na mens Stavenisse wat terug. Hij schoot een vrije trap in de kruising. Door doelpunten van Mike Bode lier en opnieuw Simons trakteerde DVO'6o Stavenisse op een neder laag met dubbele cijfers. Halsteren-Kruiningen 3-0: Halste ren kwam na een kwartier via Yan- nick Jansen op 1-0. Miquel Phanda tilde de stand nog voor rust naar 2-0. Kruiningen-speler Jeff Herwig werd na twee keer geel uit het veld gestuurd. Na rust stroopte Kruinin gen de mouwen op, maar de zo ge wenste aansluitingstreffer bleef uit. Tien minuten voor tijd maakte Dennis van de Avert de 3-0. SPS-WIK'57 4-0: Ramon Voshol zorgde al snel voor de 1-0. Hij scoor de daarna ook uit een strafschop. \'a voorbereidend werk van Ap van de Belt en Michel Lisscveld maakte Jan-l'ieter Bevelander er 3-0 van. In de vijftigste minuut kop te Voshol de 4-0 binnen. Zierikzee-Chrislandia 8-0: Frank van der Helm 1 -0 en 4-0, Lars Holm 2-0, 5-0 en 7-0, Jaouad Fertoute 3-0, Mar- tijn van Grunsven 6-0 en 8-0. Kogelvangers-Mevo 7-0: Daan Oud hof 1-0 en 6-0, Willem Vermeiden 2 0 cn 3-0, Nicky Messer 4-0, Jobert de Rooij 5-0, Jacco Wesdorp 7-0. Vrederust-Brouwershaven 2-5: Pieter Kuipers 0-1, Nicolai Vos 0-2, Roy Spin hoven 1-2, Mark Suijkerbuijk 2-2, Pa trick Berrevoets 2-3, 2-4 en 2-5. VIERDE KLASSE A door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Yerseke boekte in de derde klasse A een 3-1-overwin- ning op VCK en blijft daardoor al leen koploper. Colijnsplaatse Boys pakte in Veere voor de eerste keer in dit seizoen de drie punten: 2-4. Kapelle ging met dezelfde cijfers onderuit bij Domburg. Heinkens- zand toonde veerkracht bij DFS, maar verloor wel met 4-3. Veere-Colijnsplaatse Boys 2-4: Het was een wedstrijd met twee gezichten. Voor rust was Veere sterker. Robin de Rijke opende de score en via René-Michel Gerrit sen werd het 2-0. Vlak voor rust schoot Jermo Sandee Colijnsplaat se Boys naar de 2-1. Na rust voet balde Colijn als herboren. Michiel van der Weele hielp Colijn aan de 2-2 en na een solo scoorde Sandee de 2-3. Een kwartier voor tijd be sliste Sandee met zijn derde treffer de wedstrijd. Yerseke-VCK 3-1: VCK begon sterk en kreeg in de eerste minuut al een kans op de 0-1. Die viel pas in de 23e minuut via Erik Goudt. Yerseke kwam daarna beter in de wedstrijd. De achttienjarige debu tant Jimmy Martens werd onder uit gewerkt in het strafschopge bied en Frank Bakker zorgde voor de 1-1. Martens maakte daarna zelf de 2-1. Na rust begon VCK opnieuw sterk, maar een counterend Yerse ke kwam in de 61e minuut via Ber- nie Steketee aan de bevrijdende derde treffer. DFS-Heinkenszand 4-3: Pieter de Munnik maakte al na drie minu ten de 1-0 en Rens Baas tekende voor de 1-1. Bas Hogenstein maak te er 2-1 van en in de 42e minuut kopte Baas de 2-2 binnen. In de 62e minuut scoorde Anco van der Linde de 3-2. Acht minuten later kregen de bezoekers, na hands van Huib Nortier, een strafschop. Maar ten Griep schoot zijn ploeg voor de derde keer langszij. Invaller Do- nadoni Warrenaar zorgde namens DFS de winnende treffer. Domburg-Kapelle 4-2: Domburg liet Kapelle komen en counterde naar hartelust. Al na vier minuten opende Sander Willemse de score. Daarna werd een tweede Dom- burgse treffer afgekeurd wegens buitenspel. In de 42e minuut schoot Romano Meerman Kapelle uit een vrije trap naar de 1-1. Via Chiel Maranus (schot op de paal) was Domburg nog voor rust dicht bij een voorsprong. In de 49e minuut kwam die er via Willemse, na een counter, alsnog. Uit een vrije trap van Martijn Min derhout kopte Chiel Maranus zijn eerste seizoenstreffer binnen. Wil lemse zorgde voor 4-1 en in blessu retijd scoorde Job van de Vrie nog tegen. SKNWK-Nieuwland 0-3: Corné van Belzen 0-1, Jozias van Belzen 0-2, André Goedhart 0-3. De Meeuwen-Spui 1-0: Vincenzo Lo- rello 1-0. door Tom Venmink MIDDELBURG - Terwijl zater- dago-tweedeklasser Nieuwdorp zijn tweede zege boekte, verspeel de SSV'65 op knullige wijze twee punten. Nieuwdorp-Zwaluwe 3-1: De thuisploeg kwam in de tiende mi nuut op voorsprong via Ruud la Grand. Tot de rust lag het niveau van beide ploegen laag. Zwalu- we-speler Joey Konings kreeg de grootste kans van de eerste helft, maar faalde. Na rust scoorde Ja- nick van As en bekroonde Martin Smaardijk zijn rentree na blessure leed met een goal: 3-0. In de extra tijd pikte Zwaluwe een doelpunt mee via Joey Konings. Internos-SSV'65 3-3: SSV'65 heeft een ruime voorsprong uit handen gegeven waardoor het team slechts met één punt afdroop naar Goes. In de eerste helft rondde Ur- vin van Flekelen een aanval over de rechterflank af en kopte Salim Sandee de 0-2 binnen. Tim Brands bracht Internos terug in de wed strijd, maar een fraai schot van Christiaan Boon deed het verschil weer oplopen. De klus leek ge klaard, ware het niet dat Rob de Waal en Patrick van Drongelen het slotoffensief van Internos ver zilverden met twee doelpunten. Pelikaan-Oostkapelle 1-2: Wouter Ver duin 0-1, Arjen Pattenier 0-2, Jeffrey Cornfield 1-2. Serooskerke-De NoonmiaBiBTieo 2-3: Mark Minderhoud 0-1, Alex Jobse 1-1, Niels Domincus 1-2, Nicky Holmes 2-2, Menno de Nooijer 2-3 (strafschop). VVC'68-Amiemuideini 1-1: Marc van Haneghem 0-1, Danny Withagen 1-1. Duiveland-AZVV 4-1: Ronald Zwager 1-0, 2-0 en 4-1, Barry Steenpoorte 3-0, Kana da Rosa Bernardo 3-1. Waarde-voetbalier Corné van Liere (wit shirt) pikt de bal op en maakt vervolgens de 1-0. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 96