Z5C oz en De volleyploegen van Forza Schouwen-Duiveland beleef- BrUSe Boys ^en zater<^a§ een mo°ie dag. Zowel de mannen als de van nul af Ail Ready zorgt weer voor stunt tegen topper 36 ■yCr'M VOLLEYBAL vrouwen stapten als winnaar van het veld. Ouwerkerk wint maandag 11 oktober 2010 Het mannenteam van Forza heeft alle drie de competitiewedstrijden tot nu toe gewonnen. MIDDELBURG - De voetbalsters van Bruse Boys en ZSC'62 hebben za terdag de eerste punten van het sei zoen behaald. Bruse Boys speelde met 1-1 gelijk bij Dauwendaele. Drie punten waren er voor ZSC'62, dat OMC met 2-1 versloeg. Dauwendaele-Bruse Boys 1-1: Hoewel er een overwinning inzat, heerste er tevredenheid bij Bruse Boys met het eerste punt van het seizoen. In de eerste helft oogde de ploeg van Edwin Giljam echter laks en was strijdlust ver te zoe ken. Een penalty in de vierde mi nuut had Bruse Boys op achter stand gezet. Maar na rust streden de vrouwen voor een punt. Het be vrijdende doelpunt viel twintig mi nuten voor tijd toen Esther Fluijt een actie alleen op de Dauwendael- *se doelverdedigster afrondde. ZSC62-OMC 2-1: ZSC heeft zijn eerste overwinning binnen. Tegen OMC vloog er in de tweede mi nuut al een doelpunt in via Elène van Opstal, maar OMC bleek even eens trefzeker. De 1-1 bleef lang staan in de rommelige wedstrijd, waarin beide teams hun niveau niet haalden. In de 55e minuut verscheen Elène van Opstal wederom voor het doel van OMC en knalde 2-1 achter de doelverdedigster. De zege van ZSC kwam niet meer in gevaar in het laatste halfuur. OUWERKERK - Ouwerkerk behaalde gisteren de vierde zege op rij in de reserve vijfde klasse. Het elftal, dat op zes plaatsen afweek van de ploeg van vorige week, moest diep gaan tegen Kwadendamme 2. Na de 0-1 van Casey Okker kwam de chuisploeg terug tot 1-1. Matchwin naar werd Jakkoo Brouwer, die voor rust nog een treffer afgekeurd zag worden. Het blok van Forza heeft de aanval van Jola/Olympus weer eens lastig gemaakt. foto Izaak Verkeste door JaapJan Ritsema MIDDELBURG - Opnieuw hebben de korfballers van All Ready een hoog geklasseerd team in bedwang gehouden. Na de verrassende winst op koploper Stormvogels volgde zaterdag een 8-8-gelijkspel bij Good Luck. Zaterdag wacht het treffen met Scheldevogels. Good Luck-All Ready 8-8: Op be zoek bij de nummer twee van de ranglijst verwachtte All Ready zwa re kost voor de kiezen te krijgen. Het pakte anders uit. Niet All Rea dy maar Good Luck was lange tijd de onderliggende partij. De bezoe kers deden zichzelf tekort met dat ene punt in Middelharnis, vond coach Jan Voshart: „We hadden hier moeten winnen." De opzet om onrust te stoken in de korfzone miste zijn uitwerking niet. De eerste treffer van Good Luck tien minuten voor de rust (2-4) illustreerde de aanvallende onmacht van de thuisploeg. Diep in de tweede helft schonk één ha perend Zierikzees vak Good Luck de kans op de enige voorsprong in de wedstrijd. De ervaring van Jan-Willem van Nieuwenhuize voorkwam dat All-Ready zichzelf tekort zou doen. Een punt met een dubbel gevoel. Op voorhand zou Voshart er voor hebben getekend, achteraf had er meer in gezeten. Uiteindelijk over heerste toch de tevredenheid over het derde punt dat is binnenge haald. De eerste twee werden ver gaard op Zierikzeese bodem (te gen koploper Stormvogels). Ook al daarom heeft de formatie van Vos hart alle hoop gezet op de laatste veldronde. Dan komt Scheldevo gels op bezoek. De Bergenaren draaien bepaald niet stationair. Wil de Zierikzeese derdeklasser enig uitzicht houden op een per spectief in het tweede velddeel (vanaf eind maart 2011), is één punt een must en zouden twee punten een opsteker zijn. Scores All Ready: Jan Willem van Nieu wenhuize 3, Bram Bolle en Stefan Pee- ren 2, Esther Snoek 1. Oranje Zwart-Seolto 10-10: De Vlissingers lieten zich verleiden in het lage tempo van Oranje Zwart mee te gaan. Het kwam de afron dende scherpte niet ten goede, veel kansen bleven onbenut. Bij een 9-5-voorsprong leek er geen vuiltje aan de lucht, totdat Seolto zich liet intimideren door het pu bliek en van slag raakte. Coach Harry Kerkhof was vol ongeloof over het wangedrag. Scores Seolto: Rob Harthoorn, Daisy Verkerk en Anniek Reijnierse 2, Dennis Goedegebuur, Timme Provoost, Chris Mol en Jolanda Kerkhof 1 Nikantes-Stormvogels 3-8: Eén helft (2-4) leek Stormvogels ge bukt te gaan onder de status van koploper. Na rust kreeg het de re gie steviger in handen, maar mor ste een dozijn kansen. Omdat de Westkappelaren leunden op een solide verdediging kwam het ner gens in gevaar en consolideert de koppositie. Scores Stormvogels: Niek Peene en Arja Groenleer 2, Arjen Schoe, Kristian Gabriëlse, Frank Peene, Linda de Witte 1. Scheldevogels-Togo 11-9: Na twin tig minuten stond er 6-0 op het scorebord. „Sommige spelers had den het hoofdkussen nog bij, zo leek het", aldus Togo-coach Carlo de Waele. Na diens donderpreek in de rust leek Togo op 8-7 het tij te keren, maar kreeg na dom bal verlies de genadeklap. Scores Togo: Janneke de Wit en Mijke Tahapary 3, André Goossens, Niek Meerman en Corné van Rooijen 1. Nieuwerkerk-TOP 15-11: Door een evident gebrek aan schot kracht in één vak moest de Arne- muidse overgangsklasser peperdu re punten laten aan mededegrada tiekandidaat Nieuwerkerk. Sco ringskansen kreeg TOP genoeg, maar het kwartet gooide er in 45 minuten slechts één binnen. Scores TOP: Jeanine Marijs en Peter van Belzen 4, Anita de Ridder 2, Corné Bezemer 1. VEO-Fortis 14-11: De flair van VEO won het van een mat spe lend Fortis. Na rust (8-4) brachten de Souburgers iets meer passie en creëerden op 11-10 een kans op meer, maar bogen het hoofd na twee cruciale treffers van VEO. Scores Fortis: Remco Crucq 4, Niels Bebelaar en Jordy Sleijpen 3, Jessica de Boer 1 Tjoba-Rust Roest 17-15: Bij rust leidde de thuisploeg met 10-5. Na rust liet Tjoba de tegenstander te rugkomen tot 11-10. Daarna was Tjoba weer bij de les. Scores Tjoba: Dirk-Jan Westmaas 6, Dennis Broerse en Marcel de Dreu 4, Jo- hanneke Vleugel 2, Patrick de Bruine 1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 82