ABONNEE VOORDEEL Doe mee en ontvang een gratis kaartje op Greetz.nl Schrijf u nu gratis in op www.pzc.nl/winweken lib Abonnee Win Wek Het is weer zo ver! Na het enorme succes van vorig jaar willen we u graag opnieuw uitnodigen voor de Abonnee Win Weken; een uniek prijzenfestival dat uw krant speciaal voor haar trouwe abonnees organiseert. U kunt zich gratis inschrijven en dingt hierdoor maar liefst 5 keer mee naar mooie prijzen tijdens de weektrekkingen. Daarnaast maakt u ook nog eens kans op één van de fantastische prijzen tijdens de eindtrekking met als een droomvakantie t.w.v. €7.500! Nieuwsgierig? Meedoen is heel eenvoudig. U schrijft zich slechts éénmalig in via www.pzc.nl/winweken en dingt dan maar liefst 5 keer mee naar prijzen tijdens de weektrekkingen. Bovendien maakt u ook nog kans op één van de superprijzen tijdens de eindtrekking. Wanneer? De weektrekkingen van de Abonnee Win Weken vinden plaats in november en december. De eindtrekking vindt plaats op zaterdag 15 januari 2011. Prijswinnaars van de eerste, tweede en derde prijzen vindt u elke zaterdag na de trekking in uw krant en alle prijs winnaars staan de dag voor publicatie op www.pzc.nl/winweken. Als u zich inschrijft vóór 7 november doet u mee met alle trekkingen. Wat? Wekelijks maakt u kans op prachtige prijzen; van stedentrips tot home cinema sets en van navigatiesystemen tot sauna arrangementen. En natuurlijk de superhoofdprijs: een droomreis t.w.v. 7.500! Voor een overzicht van alle week- en superprijzen kunt u kijken op www.pzc.nl/winweken. Wie? De Abonnee Win Weken zijn exclusief voor trouwe abonnees, daar doen wij graag iets extra's voor. Proefabonnees kunnen daarom niet deelnemen aan deze actie. Hoe? Schrijf u nu gratis en eenvoudig in via www.pzc.nl/winweken. Hier vindt u ook de voorwaarden en meer informatie over deze actie. Voorwaarden U dient op het moment van de trekking een doorlopend abonnement te hebben bij de PZC. Alle trekkingen vinden plaats onder toezicht van een notaris en worden gepubliceerd op de actiewebsite. Prijswinnaars ontvangen persoonlijk bericht. Medewerkers van Koninklijke Wegener NV zijn uitgesloten van deelname. Kijk voor de volledige voorwaarden op www.pzc.nl/winweken 'tz Corendon PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 26