l
verlamde jazzpianist
MM
23
All
z
n
'Ik voel het als een nederlaag dat ik dit moet meemaken'
Rick van Hek revalideert in het Centrum voor Onverklaarde Lichamelijke Klachten
maandag 11 oktober 2010
JL
07:10,07:35 The bold
and the beautiful 08:00
Tommy Teleshopping
13:25 T rauma centrum
13:55 Droomhuis in de
zon 14:55 Dierenhelden
15:20 Who's the boss?
15:55 According to Jim
16:15,16:40 The bold
and the beautiful 17:10
De grote verhuizing
08:00 RTL Nieuws
08:15 Teleshop 7Suer-
te 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
09:20 Special: Expe
ditie Groenland 09:40
RTL Z Nieuws 10:20 RTL
Autoblog 10:40 RTL Z
Nieuws 12:20 Special:
De kijker aan zet 12:40
RTL Z Nieuws 14:20 Re
gio business magazine
14:40 RTL Z Nieuws
>:30 RTLTelekids
09:30 Teleshop 8: Tel
sell 12:15 RTLTele
kids: De Schatkamer
13:15 Teleshop 8: Tel
sell 17:05 Fabeltjes
krant 17:10 Oprah Win
frey show
06:50 Disney feest
07:20 Ernst, Bobbie en
de rest 07:30 Burgers
Zoo Waarom 07:45
Ernst, Bobbie en de rest
07:55 Tommy Teleshop
ping 08:55 Ready stea
dy cook 09:55 Tommy
Teleshopping 10:55 As
tro TV 12:55 Tommy Te
leshopping 13:55 Me
disch centrum 14:25
Ready steady cook
15:30 Disney feest
16:00 Scrubs 16:25 Still
standing 16:55 Friends
17:30 Will Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters,
Beyblade, Pokemon,
Phineas Ferb, Zack
StCody, A kind of ma
gic, Matt's monsters,
Casper's griezelschool,
Monster Buster club, A
kind of magic, De Tofu's,
Zack Cody, Phineas
Ferb, Skunk fu, Shuriken
school, Totally spies, Phi
neas Ferb, American
dragon, Recess, Phine
as Ferb, Zack Cody,
Zeke Luther
o
18:10 Huizenjacht,
Woonprogramma.
18:00 The A-Team, Ac
tieserie
18:55 De politie op je
hielen!, Serie re
portages
18:05 Dr. Phil, Talkshow 18:30 Airline, Reality
18:00 Veronica's fun
niest commer
cials ever!
18:10 3rd Rock from
the sun, Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder- 19:50 De Pfaff's, Celebri- 19:00 Kinderziekenhuis, 19:30 Bondi rescue, Re- 19:10 Still standing, Co-
land tydocusoap Reality ality medy
19:20 Shownieuws 19:35 Style by jury, 19:30 Two and a half
Make-overpro- men, Comedy
gramma
20:00 Trauma centrum, 20:30 Voetbal Interna- 20:30 Bewitched, Film- 20:00 The Kardashians, 20:00 The big bang the-
Realityprogramma
20:30 De leukste ver
borgen camera-
grap van Neder
land, Amusement
tional, Voetbaltalk
show
Reality
20:30 Grey's anatomy,
Dramaserie
ory, Comedy
20:30 Lara Croft: Tomb
Raider, Avonturen-
actiefilm
21:55 Fans!, Reality
21:25 De co-assistent,
Dramaserie
22:30 Hart van Neder
land
22:45 Piets weerbericht 22:55 Met de billen
22:50 Shownieuws bloot!
22:00 Deadliest warrior, 22:30 As the world
Reportageserie turns, Soap
22:25 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
22:30 Two and a half
men, Comedy
23:20 Harry van Oranje,
23:20 TopChef, Kook-
23:20 Cold case, Detecti- 23:00 Two and a half
'Voetbalprogramma
wedstrijd
veserie men (h), Comedy
23:45 Lachen om home
23:25 Booze Britain, Rea-
video's, Amuse
lityprogramma
ment
23:55 Veronica poker:
Premier League
Poker 4, Registratie
00:40 Astro TV
00:00
Enfusion
00:20
Kinderzieken
00:10
Army wives
00:55
Children of Dune
huis (h)
01:05
Nachtprogram
01:46
Poker babes
00:56
Sneak preview
mering: San
03:00
Sneks
02:00
Meiden
dy live
05:00
Car tracks
04:30
Chat TV
04:00
Hart van Neder
05:30
Vriendinnentijd
land Show
nieuws (h)
00:55 Veronica's fun
niest commer
cials ever! (h)
01:10 Nachtprogram
mering: Lek
ker live
02:05 Poker after dark
Gaandeweg ontstaat een beeld van
zijn leven, van de binnenvetter die
in de muziek vluchtte en alles weg
drukte wat hem dwarszat. Woede,
frustratie en verdriet verwerkte hij
in stilte en lijdzaamheid. Zoals het
.verdriet om de tragische dood van
zijn geliefde en begaafde zus, met
wie hij een muzikaal duo vormde.
En woede over de manier waarop
hij op zijn werk, naar later bleek
valselijk, van oplichting werd be
schuldigd. Hij wordt nóg witheet.
„Ik wil die mensen niet tegenko
men, ik heb nog steeds de neiging
om..." Hij vertelt dat hij vlak voor
dat hij verlamd raakte, was uitge
nodigd voor een receptie van een
collega.' „Ik zat te tobben. Zou ik er
naartoe gaan? Maar mijn lichaam
heeft voor mij beslist."
NCRV Dokument - Onverklaarbaar?
Nederland 2, 23.00 uur.
00
u>
N>
O
O
K>
b
o
Kt
Kt
Ut
Rick van Hek werkt dagelijks hard aan zijn revalidatie nadat hij plotseling
en onverklaarbaar halfzijdig verlamd raakte. foto GPD/NCRV
OVERIGE
18:00 ?eeland nu 18:25 Weer
18:30 Met je kop in de wind
18:40 MiniDoc 18:45 Re-
gioNed 18:55 Zeeland in vogel
vlucht 19:00 Heme ingen
BUITENLAND
09:00 Radio 2 op één 12:00 Da
gelijkse kost 12:15 De rode lo
per 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Man bijt hond 14:00 Parklife
Africa 14:25 Thuis 14:50 King
dom 15:35 Heartbeat 16:25
Meesterchef Australië 17:10
Clips 17:25 Buren 17:50 Dage
lijkse kost 18:00 Het journaal
18:10 De rode loper 18:35
Blokken 19:00 Het journaal
19:40 Man bijt hond 20:05 Het
weer 20:10 Thuis 20:40 De
school van Lukaku 21:30 Dok
ters van morgen 22:00 De laat
ste show 22:50 Het journaal
laat 23:11 KENO-uitslagen
23:12 Het weer 23:15 Hi-de-hi!
23:45 Dagelijkse kost 23:55
Man bijt hond
07:10 Piet Piraats voorleesver
halen uit de griezelgrot 07:20
De kleine zeemeermin 07:45
Sally Bollywood 08:00 Samson
en Cert 08:25 Pat Stan 08:30
Ketnet on ice 08:40 Drie vrien
den en Jerry 08:50 De week van
Karrewiet 08:58 CANVAS
09:00 Herfstbeelden 12:00
KETNET 15:30 Symfollies 15:35
Uki 15:45 Dobus 15:55 Kaatje
en haar vriendjes 16:05 Bol en
Smik 16:15 Angelina ballerina
16:30 Samson en Gert 16:55
Piet Piraats voorleesverhalen uit
de griezelgrot 17:05 De kleine
zeemeermin 17:30 De boer op
17:40 Ketnet on ice 17:50 Ami-
ka 18:05 Karrewiet 18:15 Ami-
ka 18:30 De pretshow 18:50
W817 19:05 Twisted Whiskers
19:15 Ketnet on ice 19:20 Kar
rewiet 19:30 H2019:54 CAN
VAS 20:00 Terzake 20:40 Zon
de van de zendtijd 21:10
Belpop 22:05 Tijl Van Limburg
23:00 Reyers laat 23:45 Rege-
nesis
07:00 Breakfast 10:15 Heir
hunters 11:00 Homes under
the hammer 11:55 BBC News
12:00 To buy or not to buy
12:30 Cash in the attic 13:15
Bargain hunt 14:00 BBC News
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Commonwealth Games
2010 18:00 Commonwealth
Games report 19:00 BBC News
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 20:00 The One
show 20:30 Saints and scroung
ers 20:57 Nieuws en regionaal
nieuws 21:00 EastEnders 21:30
Panorama 22:00 Spooks 23:00
BBC News 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht 23:35
Ask Rhod Gilbert
07:00 The Pingu show 07:10
Yoko! Jakamoto! Toto! 07:15
Bob the builder 07:25 Pingu
07:30 Guess with Jess 07:40
Postman Pat 08:00 Arthur
08:15 League of super evil
08:25 NewsroundJ)8:30 Dead
ly 60 09:00 Mission: 2110
09:30 LazyTown 09:50 Buzz
and tell 10:00 Commonwealth
Games 201013:00 The daily
politics 13:30 Commonwealth
Games 201015:15 Flog it!
16:00 Richard Hammond's
blast lab: The experiments
16:05 Copycats 16:35 OOglies
16:50 Shaun the sheep 16:55
Sam and Mark's guide to dodg
ing disaster 17:00 Hotel Trub-
ble 17:30 Blue Peter 17:55
Deadly 60 bite size 18:05
Newsround 18:15 Escape to
the country 19:00 Eggheads
19:30 Strictly come dancing: It
takes two 20:00 Common
wealth Games 2010: Games to
day 21:00 University challenge
21:30 Masterchef: The profes
sionals 22:00 Horizon 23:00
Genius with Dave Gorman
23:30 Newsnight
saom
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:15 Melodien der Berge
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-
Buffet 13:00 ARD-Mittagsma-
gazin 14:00 Tagesschau 14:10
Rote Rosen 15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Papageien,
Palmen Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene
Liebe 18:25 Marienhof 18:50
GroKstadtrevier 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Erlebnis Erde: Die Siidsee
- Trauminseln 21:00 Meinc
letzte Hoffnung - Chefarzte der
Charité 21:45 Report Mainz
22:15 Tagesthemen 22:43 Das
Wetter im Ersten 22:45 Beck-
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Lena - Liebe meines Lebens
11:15 Reich und Schön 12:00
Tagesschau 12:15 drehscheibe
Deutschland 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Kü-
chenschlacht 15:00 heute
15:05 Topfgeldjager 16:00 heu
te - in Europa 16:15 Lena - Lie-
be meines Lebens 17:00 heute
- Wetter 17:15 hallo deutsch
land 17:45 Leute heute 18:00
SOKO 5113 19:00 heute 19:20
Wetter 19:25 WISO 20:15 So-
lange du schliefst 21:45 heute-
journal 22:12 Wetter 22:15
Fear - Wenn Liebe Angst macht
23:45 heute nacht
07:30 Alles was zahlt 08:00 Un-
ter uns 08:30 Gute Zeiten,
schlechte Zeiten 09:00 Punkt 9
09:30 Mitten im Leben! 11:30
Unsere erste gemeinsame
Wohnung 12:00 Punkt 12 - Das
RTL-Mittagsjournal 14:00 Mit
ten im Leben! 15:00 Verdachts-
falle"16:00 Familien im Brenn-
punkt 17:00 Die Schulermittler
17:30 Unter uns 18:00 Explosiv
- Das Magazln 18:30 Exclusiv-
Das Star-Magazin 18:45 RTL
Aktuell 19:03 RTL Aktuell - Das
Wetter 19:05 Alles was zahlt
19:40 Gute Zeiten, schlechte
Zeiten 20:15 Werwird Millio-
nar? 21:15 Rachs Restau-
rantschule 22:15 EXTRA - Das
RTL-Magazin 23:30 30 Minuten
Deutschland
ons of crocodile river 19:10
Dogs 101: Bloodhound, York
shire terrier, Great dane, Shih
tzu, Rhodesian ridgeback 20:05
Into the pride: Breakthrough
21:00 Your worst animal night
mares: Deadly strike/Lethal
trap 21:55 Animal cops Hou
ston: Appaloosa mare 22:50 Li
ons of crocodile river 23:45 Un
tamed uncut: Leopard attack
06:35 Dora the explorer 07:00
Mr Bean the animated series
07:25 Spongebob Squarepants
07:50 Fairly odd parents 08:15
Fanboy Chum chum 08:30 Ni
hao kai Ian 08:55 Dora the ex
plorer 09:40 Wonder pets
10:05 Dirk Scheele 10:15 Pirn
Pom 10:20 Roary de Racewa
gen 10:30 Go Diego Go! 10:55
Bruno en de bananenclub
11:05 Little kingdom 11:10
Umizoomiz 11:35 Pieter Post
11:50 Rupert Bear 12:00 Shaun
het schaap 12:05 Ned's Declas
sified 12:30 Big time rush 12:54
De klas uit! 13:00 Adventures
of Jimmy Neutron 13:50 My life
as a teenage robot 14:35 Chalk-
zone 15:05 Invisible network of
kids 15:25 Mr Bean the anima
ted series 15:50 De klas uit!
15:55 True Jackson 16:20 Best
friends forever 16:40 Fanboy
Chum chum 16:45 Johnny test
17:10 Ned's Declassified 17:35
Spongebob Squarepants 18:00
The penguins from Madagascar
18:25 Mr Bean the animated
series 18:50 Het Huis Anubis
19:20 Gefopt 19:35 Drake
Josh 20:00 Zender uit de ether
WM
09:30 10 X 10:30 TMF hits
13:00 TMF Superchart 15:00
serveert 15:30 Your chart
16:30 Kijk dit nou live 17:30
Gamekings 18:20 TMF hits
20:00 Your chart 21:00 TMF
Pure 22:00 Boxed 22:25
Sascha's streetchallenge 22:50
10X23:50 Beach battle
07:20 Dirty jobs: Turkey insem-
inator 08:15 Heartland thun
der: The final lap 09:10 Ameri
can chopper: I, Robot bike (2)
10:05 Overhaulin': Family
truckster 11:05 How do they
do it?: Airbus/Fire engines/
Ketchup 11:35 How do they do
it?: Crash helmets/Rubber/
Wave piercing 12:05 Ultimate
survival: Alabama 13:05
World's toughest tribes: Trawl-
ermen 14:05 Nextworld: Fu
ture superhuman 15:05 Swamp
loggers: Rising waters 16:05
Chop shop: Dallaglio's muscle
car (2) 17:05 Street customs
2008:2007 Maybach 18:05
Mythbusters: Helium football
19:05 Survivorman: Arctic
20:05 The Gadget Show 20:35
Extreme engineering: Port of
Rotterdam 21:35 Deadliest
catch: When hell freezes over
22:35 Real emergency calls:
Fight against nature 23:00
Grand designs
07:00 Air crash investigation:
Desperate dive 08:00 The dog
whisperer: Tenacious B 09:00
Hunter hunted: The silent stalk
er 10:00 Megastructures:
Dubai mega mall 11:00 Megas
tructures: Dubai's Palm Island
12:00 The dog whisperer: Lotus
blossoms 13:00 Megafactories:
Tanks 14:00 American nazis
15:00 Air crash investigation:
Desperate dive 16:00 Hunter
hunted: Shadow stalkers 17:00
Megastructures: Dubai mega
mall 18:00 Megastructures:
Dubai's Palm Island 19:00 The
dog whisperer: Tenacious B
20:00 Is it real?: Life on Mars
20:30 Carice van Houten in
Caribisch Nederland 21:00
Locked up abroad: Bangkok un
derworld 22:00 Ku Klux Klan
23:00 Locked up abroad: Bang
kok underworld
07:15 The planet's funniest ani-
mais 07:40 Groomer has it
Welcome to the neighborhood
08:35 In too deep: Madagascar
09:00 Stranger among bears:
Bitten 09:25 Stranger among
bears: Down the barrel of a gun
09:55 Monkey life 10:20
SSPCA: On the wildside 10:50
Animal precinct: An angel on
their Shoulder 11:45 E-vets:
The interns - Thriving under
pressure 12:10 Pet rescue
12:40 Animal cops Houston:
Appaloosa mare 13:35 Wildlife
SOS 14:00 RSPCA: Have you
got what it takes? 14:30 Dogs
101Westie, Irish Setter, Do-
berman, Miniature Pinscher,
Whippet 15:25 Project puppy
16:20 The planet's funniest ani
mals 17:15 The pack 18:10 Li-
11:00 Top 11 at 11 12:00 UK
chart 13:00 Monster hits 14:00
Brand new chart 15:00 Made
15:55 My super sweet 16
16:20 MTV at the movies 16:45
My life as Liz 17:15 The hills
17:40 The city 18:05 Teen
mom 19:25 Room raiders
20:15 Brooke knows best
20:45 Jessica Simpson's: The
price of beauty 21:10 Cribs
21:35 Pimp my ride 22:00 Jer
sey shore 22:55 Bully beatdown
23:20 Jackass 23:45 Nitro cir-
08:30 Afrique presse 09:00
Flash 09:05 Al dente 09:30
Coté maison 10:00 Flash 10:05
En pays de... 10:30 Plus belle la
vie 11:00 Francois en série
11:30 Nec plus ultra 12:00
Flash 12:05 Lepicerie 12:30
Musulmans de France 13:30
Belgisch nieuws 14:05 La carte
au trésor 16:00 Nieuws 16:30
Questions pour un champion
17:00 Le point 18:00 Nieuws
18:20 L'invité 18:30 Le journal
de l'éco 18:35 René 20:15
L'autre émoi: Aïssa Maïga 20:30
Frans nieuws 21:00 Foot! 21:50
360° - GEO 22:45 La Polynesie
vue du ciel: Envolée sauvage
aux Marquises 23:00 Nieuws
23:10 Zwitsers nieuws 23:35
Afrikaans nieuws 23:50 TGV
08:30 Motorsports weekend
08:45 Paardensport 10:00
Voetbal: EK 2012 kwalificatie
12:15 Euro 2012 All Access
13:15 Tennis 14:30 Wielrennen
15:45 Voetbal: EK 2012 kwalifi
catie 18:00 Euro 2012 All Ac
cess 19:00 Euro 2012 Flash
19:15 Eurogoals one to one
19:30 Voetbal: EK 2012 kwalifi
catie 20:45 Clash time 20:50
WATTS 21:00 This week on
World wrestling entertainment
21:30 Pro wrestling: Vintage
collection 22:25 Clash time
22:30 Voetbal: EK 2012 kwalifi
catie
10:00 World report 10:30
World view 11:00 Larry King
live 12:00 World report 12:30
World sport 13:00 World re
port 13:30 African voices 14:00
World report 15:00 World
business today 16:00 Interna
tional desk 17:00 The brief
17:30 World sport 18:00 Prism
18:30 African voices 19:00 In
ternational desk 20:00 Quest
means business 21:00 World
one 22:00 Connect the world
with Becky Anderson 23:00
BackStory 23:30 World sport