20 I familieberichten maandag 11 oktober 2010 (J) lllensenynq.nl Heel zijn leven was gericht naar liefde, zorg en plicht. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa en ouwe opa Pieter Stoffel Louwerse sinds 20 april 2008 weduwnaar van Elizabeth Catharina Cevaal in de leeftijd van 86 jaar. Kamperland: Joke en Ben Biondina-Louwerse Esther en Joep Rosali en Job Fabiënne Carolien en Hajo Grijpskerke: Ada en Paul Cevaal-Louwerse Loes en Wouter Annemarie Evelien en Jorco Veere: Rietje Louwerse en Jan Fagel Marcel en Nathalie Simnia Domburg, 9 oktober 2010 Correspondentieadres Veerweg 18A 14493 AS Kamperland De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 14 oktober a.s. om 13.00 uur in de Dorpskerk te Oostkapelle. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in "de Moerbei", Dorpsstraat 52. j Wanneer u geen kaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Op 86 jarige leeftijd heeft de Heere uit onze familie weg genomen, onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Stoffel Louwerse weduwnaar van E.C. Cevaal Gapinge: A.M. Janse-Louwerse Oostkapelle: S.P. Louwerse H. Louwerse-Simonse Neven en nichten In liefde gedenken wij hen die ons voorgingen. Heden overleed mijn zwager en onze oom P.S. Louwerse J.J. Cevaal (in herinnering) N.J. Cevaal-Koclde Js. Cevaal (in herinnering) S.P. Cevaal-Allaard (inherinnering). Neven en nichten Geschrokken en verslagen heeft het ZWINKOOR kennis genomen van het plotseling overlijden van Richard Mundy In de korte tijd dat hij in het koor zat, hebben we hem leren kennen als een goede zanger en een geliefd koorlid. We wensen zijn vrouw Otti en familie heel veel sterkte om dit grote verlies te kunnen verwerken. Wij zullen hem missen. Bestuur, dirigent en alleleden van 't Zwinkoor Sluis Cadzand 't Scheep ke onder Jezus' hoede, met de kruisvlag hoog in top, neemt als arke der verlossing allen die in nood zijn op. Al slaat de zee ook hoog en hol en zweept de storm ons voort, wij hebben 's Vaders Zoon aan boord, en 't veilig strand voor oog. Hierbij geven wij u kennis dat volledig onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en trotse oma Esther Versluis - Schot Echtgenote van Abraham Gilles Versluis In de leeftijd van 77 jaar. De herinneringen aan mijn liefdevolle echtgenote, onze moeder en oma nemen wij voor altijd in ons mee. Zierikzee: Bram Versluis Bouillac (Fr): Gilles Versluis en Ella Arensman Servaes Jides 8 oktober 2010 Sas 2 4301 NL Zierikzee De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 13 oktober om 13.00 uur in de Gasthuiskerk, Flavenplein 17 te Zierikzee (parkeren en ingang Hoge Molenstraat). Waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het kerkcentrum van bovengenoemde kerk. Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van mijn schoonzuster en onze tante. Esther Versluis - Schot Corrie Schot - de Regt Huib Schot in herinnering en kinderen Zierikzee, 8 oktober 2010 Plotseling is overleden onze schoonzus en tante Esther Versluis-Schot Namens de familie Versluis Kamperland, 8 oktober 2010 Enige en algemene kennisgeving Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heen gegaan onze lieve broei-, zwager en oom Johan Cornelis de Vos geboren 21 maart 1935 te Zierikzee overleden 9 oktober 2010 te Hansweert Uit aller naam: Familie de Vos Correspondentieadres: Dhr. F.J. de Vos Rollandhof 55 4301 KH Zierikzee De crematieplechtigheid wordt woensdag 13 oktober om 14.00 uur gehouden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Maria Oord te Hansweert voor de goede en liefdevolle verzorging. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij- voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat onverwacht is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Adriaan Wijkhuijs Adri in de leeftijd van 8.3 jaar. Biggekerke: Maatje Wijkhuijs-Koets Middelburg: Johan Biggekerke: Robbie en Ellen Sjoerd en Julia Ramona en Kevin Biggekerke: Frank en Joke Niels en Vivian Nadici en Vincenzo Kerkplein 19 4373 AA Biggekerke, 8 oktober 2010 Mijn man is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen dinsdag 12 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 13 oktober om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze broer, zwager en oom Adri Wijkhuijs Biggekerke: Anneke Huibregtse-Wijkhuijs Piet Huibregtse Piet Wijkhuijs in herinnering Ina Wijkhuijs-van Sighem Wim Jacobse Ad Koets Hanneke Koets-Klaaijsen Neven en nichten Biggekerke, 8 oktober 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 22