Bi OvsrJsdsn Jaap de Bliek ITlensentlnq.nl maandag 11 oktober 2010 familieberichte; 119 Je was een man van weinig woorden Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden Een man, vader en opa waar je op kon bouwen mei een woord waarop je kon vertrouwen Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht Zo bescheiden als je hebt geleefd zo bescheiden ben je gestorven Bedroefd, maar dankbaar voor alles wal hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, zorgzame vader, lieve opa en schoonzoon David Cornelis Almekinders echtgenoot van Maria Masseilje geboren 11 december 1930 overleden 10 oktober 2010 Oostburg: Rie Almekinders-Masseilje Oostburg: David en Anita Almekinders-Verheije David en Maxime Robbert Zuidzande: Henken Marga Almekinders-Pijfferoen Mathijs Celine Schoondijke: J.S. Masseilje-Quiran 4501 HJ Oostburg, 10 oktober 2010. Mars 53 De afscheidsdienst, voorafgaande aan de crematie, waaiwoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 14 oktober 2010 om 10.30 u in het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c teTemeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid. Gelieve geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar dokter P. de Bruyckere Zij, die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een lang en liefdevol leven is overleden onze zeer geliefde zorgzame moeder, groot-overgrootmoeder en tante Pleuntje Augustijn-Kramer weduwe van Jakob Augustijn Hansweert, 16-11-1920 Vlissingen, 5-10-2010 Vlissingen: Rob Augustijn •Mattie Augustijn-Sloots Voorburg: Liesbeth Korff de Gidts-Augustijn Jan Korff de Gidts Charlotte en Pepijn Vlissingen: Jaap Augustijn Kim Augustijn-van Noort Vlissingen: Mary van de Velde-Augustijn Maarten van de Velde Vlissingen: Jaap van den Berg Melanie Janssen Vlissingen: Dirk van den Berg Angelique Posthumus Bussum: Kees en Henny Lohman Onze dank gaat uit naar een ieder die heeft meegewerkt aan de zeer liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. Ingevolge haar wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Haydnlaan 5,4384 KV Vlissingen We staan niet altijd stil bij het woordsamen Maar het is een groot gemis als "samen" uit je leven is. I Met verslagenheid geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van mijn lieve man, en onze zorgzame Jaap i I Jacobus Johannes de Bliek Jaap partner van Tineke Donze in de leeftijd van 51 jaar Breskens: J.A. Donze Breskens: Lian en Ned de Looze-Esseling Nieuwvliet: J. de Bliek-van der Wege Breskens: J.F. Donze-Plasman Fam. de Bliek Fam. Donze 4511 PM Breskens, 8 oktober 2010 Het Heem 28 Jaap is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, waar u woensdag 13 oktober van 19.00 üurtot 19.30 uur afscheid kunt nemen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden in de P.K.N. kerk aan de Dorpsstraat te Breskens op donderdag 14 oktober om 14.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Daarna nemen we in besloten kring afscheid in het Monuta crematorium te Terneuzen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze brandweercollega (aap de Bliek Hij was werkzaam voor de Veiligheidsregio Zeeland en werkte tijdens zijn piketweek als ROGS/AGS vanuit ons kantoor in Terneuzen. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde collega en vriend. Onze gedachten gaan uit naar zijn partner Tineke en naaste familie. Namens alle korpsleden wensen wij hen kracht toe om dit zware verlies te dragen. Gemeente Terneuzen, afdeling brandweer, commandant, A.J. Meijering MCDm Geschrokken hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van de heer JJ. (Jaap) de Bliek oud-commandant brandweer van de voormalige gemeente Sluis-Aardenburg oud-lid van de brandweergroep Breskens Wij herinneren hem als een bevlogen, enthousiaste en professionele vakman. Hij beschikte over een groot relati veringsvermogen en veel humor en was open en positief ingesteld. Vlak voor zijn overlijden nam de heer De Bliek nog deel aan een brandweeroefening in onze gemeente. Het is dan ook moeilijk te bevatten dat hij er niet meer is. Ons medeleven gaat uit naar Tineke, Lian, Ned en verdere familie. De gemeenteraad, het college van Burgemeester en Wethouders en de medewerkers van de gemeente Sluis, J.F. Sala, burgemeester J. Dijkstra, gemeentesecretaris mr. P.T.G. Claeijs, griffier Met droefheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van onze buurman: Wij wensen Tineke, Lian, Ned en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. De bewoners van Het Heem, Breskens Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jacobus (ohannes de Bliek Jaap was werkzaam in de functie van Officier Rampen bestrijding bij Veiligheidsregio Zeeland. Tevens vervulde hij de operationele functie van Regionaal Officier Gevaar lijke Stoffen. Wij verliezen in hem een bekwame medewerker. Wij wensen de nabestaanden heel veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Het Algemeen Bestuur van Veiligheidsregio Zeeland Verslagen staan wij stil bij het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega (aap de Bliek Wij zullen Jaap herinneren als een enthousiast en gedreven brandweerofficier in hart en nieren. Jaap had altijd een warme belangstelling voor ons. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar hen die hij achterlaat. Directie Veiligheidsregio Zeeland, Ondernemingsraad en alle medewerkers Degene die ik liefheb, heb ik verlaten om degene die ik liefhad terug te zien. Op zaterdag 9 oktober is in de leeftijd van 79 jaar toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder en oma "Vlissingen" Ans van Boven - de Haas sinds 11 februari 2007 weduwe van Pieter Paul van Boven Leusden: Juliette en Frank Zoeterwoude: Karina en Joost Nona Correspondentieadres: Pauwenhoeve 35 3831 TP Leusden Donderdag 14 oktober om 13.00 uur herdenken wij haar leven en nemen wij afscheid in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg2 te Middelburg. Aansluitend zullen wij haar om 14.00 uur begraven op de begraafplaats te Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21