Lieve Opa radio's, üIIIMvufiiinM e; Appie den Doelder Jacques Reyerse Jo van Stevendaal 40 I familieberichten zaterdag 9 oktober 2010 (JJ (Hensenl1nq.nl Midden in 't leven nog zoveel Ie geven. Idee en plannen te over, in één keer voorbij. Jo, voor ons was je een kei enig in je soort, wij zetten ons teven in jouw nagedachtenis voort. Hij zat nog vol plannen voorjaren, maar het heeft niet zo mogen zijn. Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Joseph Petrus van Stevendaal -Jo- Boschkapelle, 5-9-1949 Axel, 7-10-2010 AxelWilja van Stevendaal-van Straten HulstFrancisca en Frank Jelle, Merel Terneuzen Gilbert en Brigitte Noah Terneuzen Joyce en Mario Suleika, Syivana, Sharona, Jayvano, Joëlle AxelAndré en Petra Merijn Oost-SouburgNatasja Dierick Boutsstraat 10 4571 MB Axel De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 12 oktober om 14.00 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel, waarna de begrafenis volgt op de R.K. begraafplaats te Boschkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Dorpscentrum Vogelwaarde', Populierenstraat 41 te Vogelwaarde. Maandag 11 oktober is er van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Nooit meer op de trampoline springen, Nooit meer samen leuke dingen, Nooit meer in de speeltuin spelen, Nooit meer door onze haren strelen Nooit meer een knuffel, we zijn soms nog klein, Nooit meer een zorgzame opa zijn, Nooit meer opa's wafels eten, Opa, we zullen je nooit vergeten We gaan je missen! Suleika, Syivana, Sharona, Jelle, Jayvano, Merel, Joëlle, Noah, Merijn Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze broer en oom. Pierre t en Roos Tonny en Nètty Theo en Annelies Gerard en Ida Fia en Jaspert Paula en Eddie Johnny en Grietje Marij t Beppie en Jo Tine Neven en nichten Dag lieve Jo. We zullen je missen! Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze collega Jo van Stevendaal Wij betreuren dit grote verlies en wensen de familie veel sterkte en moed toe. Collega's Van Der Peijl Techniek Terneuzen b.v. AD Axel AD Oostburg Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zuster Adriana Jongepier weduwe van Jacob Verhage Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen troost van de Heere in dit verdriet. Middelburg: C. Jongepier P. van Horssen-Jongepier Middelburg, 7 oktober 2010 danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen naliet overlijden van De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed- om verder te gaan? Loes, Minouche, Yves Familie den Doelder Familie van de oktober 2010 SS langs deze weg willen wij u onze oprechte dank betuigen voor de grote belangstelling en de vele blijken van meeleven, die wij persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematieplechtigheid van mijn lieve man; onze pa, opa, zoon en schoonzoon Frans van Dommelen Vlissingen, oktober 2010 familie van Dommelen familie Hoogesteger Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Peet Gernaert betuigen wij onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Oostburg, 9 oktober 2010. Voor uw medeleven en belangstelling, betoond na het nog vrij plotseling overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overopa Cornelis Pieter Hamelink Kees zeggen wij u hartelijk dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij* zeer op prijs gesteld. M.J. Hamelink-Verboom Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Wemeldinge, oktober 2010 Hartverwarmend waren de vele blijken van vriendschap en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en vriend zoo De vele reacties hebben op ons een diepe indruk gemaakt. Dit heeft ons veel steun gegeven, hierdoor zijn wij niet de enigen die hem erg zullen missen. Daarvoor onze hartelijke dank. Harti, Soraya, Avalon en Edwin Hij zal altijd in onze herinnering blijven voortleven. Kruiningen, oktober 2010 Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de warme en overweldigende belang stelling na het overlijden van Toos de Meester-van den Hoek Het heeft ons goed gedaan. We danken u hiervoor hartelijk. Piet de Meester Arjen Jelle Poppendamme, oktober 2010 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij van u mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde levensgezel en onze lieve, zorgzame vader Pieter van Oosten betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. M. S.tys Weronika Wilfred Marco en Linda Krabbendijke, oktober 2010 DANKBETUIGING Voor het medeleven, dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoon vader en opa willen wij u hartelijk danken. De vele blijken van sympathie hebben ons goed gedaan en zijn ons tot grote steun geweest. Hannie Reyerse-de Jonge Ruben Jikke Florence, Dominique Bergen op Zoom, oktober 2010 Geschokt ontvingen wij het bericht dat geheel onverwacht is overleden Jo was, met zijn 42 jaar ervaring in ons bedrijf, mede het gezicht van de balieverkoop in Terneuzen. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en vrienden, we wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit ongelooflijk verlies. Wij zullen onze zeer gewaardeerde collega missen, Directie en collega's Van der Peijl Groep Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Pieter David Goetheer willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan te ervaren hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. E. Goetheer-van Antwerpen Kinderen, klein en achterkleinkinderen Wolphaartsdijk, oktober 20l0 DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor het medeleven en de belangstelling die we mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze I zorgzame vader, schoonvader en opa Wim Verbrugge willen we u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Clemence Verbrugge - Breepoel Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, 9 oktober 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42