Friesland arrangement Walra badtextiel *6 PZC PZC Rioja Reserva PZC ABONNEE VOORDEEL Galamadammen www.pzc.nl/webwinkel Terug van weggeweest! lezersprijs 34.95 www.pzc.nl/webwinkel 38 zaterdag 9 oktober 2010 ff iatyyrlijk GaSamadammeri! Doe uw ogen open en kijk, aanschouw de vele kleuren. Voel de warm te en ruik de unieke geuren. Ervaar het wonder van de herfst...bij Galamadammen. Direct aan de Friese meren en nabij de Gaasterland- se Bossen en 5 van de Friese elfsteden, ligt Hotel Restaurant Jachtha vens Galamadammen in Koudum. Geniet van de rust en de ruimte tijdens het najaar. Bijtanken, relaxen, actief zijn: het kan allemaal! De locatie is sfeervol aangekleed en verlicht. Elke week is er weer iets anders te beleven; een high-tea, een wandeling met de boswachter of een speurtocht voor de kinderen in de herfst vakantie. De Gaasterlandse bossen liggen op korte afstand van het hotel, hier kunt u eindeloos wandelen en fietsen. Fietsen zijn te huur bij het hotel. Hotel Galamadammen Het hotel ligt pal aan het water en beschikt over 46 kamers, een sfeervol, restaurant, een verwarmd binnenzwembad met kin derbadje, een sauna en Turks stoombad, zonnebank en tafeltennis. Zo profiteren abonnees Normale prijs arrangement 147,50 Abonneeprijs arrangement 97,50 Het Frieslandarrangement is inclusief: -twee overnachtingen twee keer uitgebreid ontbijtbuffet twee avonden een 3-gangen diner Dit arrangement is op basis van 2 personen per kamer en is exclusief 1,-toeristenbe lasting per persoon per nacht. Kamers aan de waterzijde (indien beschik baar) hebben een toeslag van 25,- p.p. Deze aanbieding is geldig op basis van beschikbaarheid van kamers vanaf 21 september tot en met 21 december 2010 Reserveren Voor meer informatie en reserveringen (onder vermelding van PZC Abonneevoordeel) kunt u contact opnemen met hét hotel: L-ilESrAJRAHT-JACHTHWESS Hotel Restaurant Jachthavens Galamadammen Galamadammen 1-4 8723 CE Koudum Telefoon: 0514 - 521346 info@galamadammen.nl www.galamadammen.nl categorie binnen buitenleven Walra, een roemrijk label met een indrukwekkende traditie in kwalitatief hoogwaardig textiel. Al sinds 1873 staat Walra voor kwaliteit en comfort. Vandaag laten wij u opnieuw ken nis maken met deze stijlvolle klassieker. Naast de gedegen kwaliteit, die u gewend bent van Walra, zijn het de verras sende dessins en eigentijdse 'look and feel' die het een nieuw gezicht geven. Het 5-delige Walra badtextielpakket bestaat uit: 2 washandjes (16x 21 cm) 2 baddoeken(60x110 cm) 1 Badlaken (100x150 cm) Leverbaar in de kleuren: Wit, Off-white, Olijfgroen, Licht blauw, Donker grijs en Zwart Tip: Maak leuke kleurencombinatie Kwaliteit: 100% katoen- Grammage: 500 gr/m2 Adviesprijs: 49.95 *verzendkosten€5,95 fÉl K I/O categorie wijnen We hebben nu een aanbieding voor u op de kop kun nen tikken die nauwelijks valt te geloven. De met goud bekroonde Rioja Reserva van Sehorio de Prayla. Senorio de Prayla - Rioja Reserva 2005 Jaargang 2005 in Rioja staat te boek als "exceptioneel". Deze op de Berlin Wine Trophy met goud bekroonde fluwelig zachte wijn is uiterst verfijnd met veel fruitige nuances, aangevuld met fraaie houtnuances en een lichte spicy toets. 24 maanden lagering op eikenhout. Een wijn van grote klasse! Adviesprijs €11,90 Lezersprijs 5,95 X BON WIJN RIOJA RESERVA Hierbij bestel ik:. (aantal) x 6 flessen Sehorio (Je Prayla - Rioja Reserva a 5,95 per fles Vanaf 24 flessen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder flessen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. OmOv GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik B'uckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u ar Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de ki treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40