Op de hele wereld leven er nog maar 3200 in het wild. Lowys Porquin Geef gevluchte studenten een nieuwe toekomst! Zoekt u personeel? Gebruik de kracht van de combinatie! 020 5I7 5I65 stichting leraar tevens adjunct-directeur m/v Het verhaal van de tijger: Zorg voor een happy end. ...Ben jij degene die ons team komt versterken? COÖRDINATOR KWALITEIT (M/V) 36 zaterdag 9 oktober 2010 QjobTrack.nl QjobTrack De Lowys Porquinstichting stelt zichzelf de bevordering van het RK en PC primair en praktijk onderwijs ten doel. Er zijn 32 scholen uit de regio West-Brabant en Tholen bij de stichting aangesloten. Bij de stichting zijn 750 medewerkers werkzaam voor ongeveer 7500 leerlingen. Informatie: Voor nadere informatie verwijzen wij u naar www.detoermalijnschool.nl Daarnaast kunt u terecht bij de heer B. Schluter, directeur van de school, tel.: 0164- 683188 of 06-22205937. Uw reactie: Sollicitaties dienen uiterlijk op 19 oktober om 12.00 uur te zijn ontvangen door het bestuur van de Lowys Porquinstichting, t.a.v. de heer A.L.M. van Geel, Postbus 543, 4600 AM Bergen op Zoom, o.v.v. vertrouwelijk. Het bestuur zoekt voor basisschool De Toermalijn, Rondsel 144 te Halsteren een: fulltime De school: Basisschool De Toermalijn is gehuisvest in Brede School De Schans te Halsteren. De school heeft 340 leerlingen en 15 groepen. Binnen de school wordt gewerkt in een cyclisch proces aan opbrengstgericht werken. Goede afspraken, coaching, intensieve onderlinge samen werking en nascholing in het kader van vernieuwingen, moeten mede optimale resultaten bewerkstelligen. Wij zoeken een inspirerende collega die: vanwege regelmatige afwezigheid van de directeur, zelfstandig binnen de school leiding gevende taken uitvoert; de identiteit van de school onderschrijft en mee wil helpen deze verder te ontwikkelen; in samenwerking met het team de reeds ingezette onderwijskundige ontwikkeling verder vorm geeft; ervaring heeft in het begeleiden en coachen van groepen leerkrachten; in staat is op een positieve wijze te communiceren met ouders, collega's en kinderen; een heldere visie heeft op het omgaan met verschillen tussen leerlingen; enthousiast en creatief is; flexibel omgaat met werktijden. Wij bieden: - Bij de functie hoort schaal AB van de CAO PO (maximaal 3.786,00 bruto per maand bij een fulltime dienstverband). De benoeming gaat in uiterlijk 1 januari 2011. Een psychologisch onderzoek en/of assessment maakt deel uit van de sollicitatieprocedure Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Het UAF helpt vluchtelingen die hun land moesten verlaten vanwege oorlog en vervolging. Op dit moment steunt het UAF 3000 vluchtelingstudenten. Maar er staan nog veel vluchtelingen op de wachtlijst. Steun het UAF met 1,50 per maand sms STUDENT AAN naar 4488 www.uaf.nl (oT Studie en werk voor hoger opgeleide vluchtelingen Word donateur van het - Wereld Natuur Fonds, wnf.nl WWF GEEFDEAARDEDOOR Lamb Weston Meijer v.o.f. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met ruim 1100 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Wisbech (UK). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Ter versterking van de kwaliteitsafdeling van onze fabriek te Kruiningen, die thans bestaat uit ruim 30 medewerkers, zijn wij op zoek naar een: De functie Als Coördinator Kwaliteit ben je medeverantwoordelijk voor verbetering van het productieproces en ons kwaliteitssysteem, in brede zin. In dat kader beheer je tevens het kwaliteitssysteem van onze fabriek met de daarbij behorende procedures en werkinstructies. Je begeleidt klanten en verzorgt zowel interne en externe audits en .bént verantwoordelijk voor analyses en rapportages van kwaliteitsgegevens. Je werkt in dagdienst nauw samen met de QA Engineer en rapporteert aan de QA Manager. De persoon Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat die door middel van opleiding en werkervaring op HBO-niveau kan functioneren. Bij voorkeur heb je enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie, je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid ook in de Engelse taal. Solliciteren? Wij vragen veel, maar we hebben dan ook veel te bieden: een zelfstandige en uitdagende baan, bij -een groeiend bedrijf met toekomstmogelijkheden en een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent, verwachten we je sollicitatiebrief binnen io werkdagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer v.o.f., t.a.v. afdeling plant HR, Postbus 17, 4416 ZC Kruiningen of per e-mail aan: petraklappe@lambweston-nl.com. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld www.lambweston.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38