Vi X Gastvrouwen Woonbegeleiders Persoonlijk begeleiders TERMINALS b.V. junior commercieel managers trainees DECORETTE 6o fes.ne.v, zaterdag 9 oktober 2010 O JobTrack.nl wosts HET ZORG EN ONDERSTEUNING Team WMZO Stichting Wonen met Zorg en ondersteuning (WMZO) is een startend ouderinitia tief voor 10 jongvolwassenen met een verstandelijke beperking waarvan enkele met bijkomende chronische aandoeningen. De ouders zijn al een aantal jaren met elkaar enthousiast bezig om hun droomeen fijn huis en een echt thuis, te reali seren en bepalen hierbij indien- en zo veel als mogelijk is samen met de kinde ren) welke zorg en begeleiding passend is bij de wensen en behoeften van hun kinderen. Naar verwachting zullen de bewoners begin maart 2011 hun apparte menten in een splinternieuw gebouw in de Stromenwijk gaan betrekken. Het is de bedoeling dat de bewoners zich daar veilig en beschermd voelen zodat zij zich verder kunnen ontplooien en gelukkig zijn. Dat houdt o.a. in dat de bewoners seri eus genomen worden, waar mogelijk hun eigen keuzes mogen maken en respect vol benaderd worden. Voor de begeleiding van de bewoners willen wij in een aantal sollicitatierondes samen met de al aangestelde coördinator in de periode oktober 2010 t/m februari 2011 een enthousiast, betrokken en goed opgeleid team samenstellen. Dit team zal bestaan uit: Voor meer informatie over de invulling en eisen voor bovenstaande functies en algemene informatie over het wooninitiatief: zie www.wmzo.nl of www.woondroomzorg.nl Wij zoeken voor bovenstaande functies Medewerkers met een goed bij de functie passende opleiding. Bij voorkeur aangevuld met kennis van de specifieke zorgbehoefte strekt tot aanbeveling, (verstandelijke beperking gecombineerd met bv. diabetes, slechtziend heid, ASS). Flexibiliteit. Bereidheid tot gerichte kennisverbreding of bijscholing. Bereidheid tot meedenken en mee ontwikkelen aan een nieuw wooninitiatief in samenspraak met bewoners en ouders. Positieve instelling, gericht zijn op groei en ontwikkeling, inventiviteit en goed ontwikkelde empathische vaardigheden, zowel naar toekomstige bewoners als naar de ouders. Respect voor de christelijke identiteit van verschillende bewoners en bereid zo nodig te ondersteunen bij het daaraan uiting geven. In bezit van een Verklaring Omtrent Gedrag. (Bij aanstelling worden de aanvraagkos- ten vergoed). In bezit van rijbewijs. Wij bieden: Salariëring volgens de CAO WT (Thuiszorg), inschaling afhankelijk van opleiding en ervaring. Parttime-aanstelling. Goede faciliteiten m.b.t. bij- en nascholing. Bij de start bieden wij een jaarcontract. De kans om een belangrijke bijdrage te leveren aan de totstandkoming van een uniek ouderproject met betrokken ouders in een splinternieuw gebouw in Middelburg (Stromenwijk). Solliciteren: Ben jij degene die, samen met de ouders, de kinderen en een fijn team, deze droom helpt realiseren? Ben jij degene die zich herkent in een van de functies en deze uitdaging aankan? Aarzel dan niet èn solliciteer: bij voorkeur via e-mail: sollicitatie@woondroomzorg.nl Of per brief gericht aan: WoondroomZorg bv Postbus 192 3960 BD Wijk bij Duurstede Geef in je sollicitatie duidelijk aan naar welke functie(s) je solliciteert. Reageren voor 22 oktober. Schoolgroup Leertij is a new educational organization instituted March 1. 2010. It is a combination of two organizations in Zeeuws- Vlaanderen, The Netherlands. This schoolgroup. Leertij, consists of 25 elementary schools, 1 special needs school and 1 vocational school. A staff of 320 employees ensures the highest quality of education to more than 3100 students in the Terneuzen and Hulst school district. Schoolgroup Leertij focuses on the highest level of education in a safe and friendly school environment. Leertij includes public, Protestant-Christian and Catholic school education. We have a temporary teaching posi tion available for The International School of Terneuzen You may find more information about this position on our website www.leertij.nl. Applications will be accepted until October 18, to: Scholengroep LeerTij, t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 220, 4560 AE Hulst or via the email to: martinavanregenmortel@leertij.nl Reactions from employment agencies or headhunters will not be accepted. Door de voortgaande groei van onze bedrijven is behoefte ontstaan aan jong talent voor versterking en opvolging. Daarom vragen wij voor onze vestiging in Vlissingen: Wij gaan ervan uit dat de geschikte kandidaat, onder steund door een commercieel- of locatiemanager, zich binnen een paar jaar ontwikkelt tot een zelfstandig commercieel manager die verantwoordelijk is voor een bepaald segment. Van de geschikte kandidaat verwach ten wij een HBO werk- en denkniveau. Tevens starten wij binnenkort met een programma voor Verbrugge Terminals B.V. is een modern haven-, op- en overslagbedrijf met vestigingen in Ter neuzen en Vlissingen. De onderneming levert hoogwaardige logistieke diensten, onder meer op het gebied van papier-, cellulose- en buikproduc ten, alsmede hout, staal, metalen en projectlading. daarom zoeken wij contact met jonge ambitieuze HBO'ers die in de dagelijkse praktijk verder opgeleid wil len worden in de operationele of commerciële richting van onze bedrijven. Succesvolle afsluiting van deze periode zal leiden tot een arbeidsovereenkomst met een duidelijk loopbaan perspectief. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de locatiemanager de heer Rob Quartel, tel. 0118-42 62 10 of 06-22 20 46 72 Uw schriftelijke sollicitatie dient voor 23 oktober a.s. ontvangen te zijn bij: Verbrugge Zeeland Terminals B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 398 4380 AJ Vlissingen hans.moison@verbrugge.nl of Verbrugge Terneuzen Terminals B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 5 4530 AA Terneuzen leo.kroon@verbrugge.nl www.verbrugge.nl Decorette woonatelier is een erkende franchiseformule. De Decorette winkels zijn modieuze totaalaanbieders voor het interieur op het gebied van: gordijnen, raamdecoratie, vloerbedekking, verf en behang, aangevuld met woonaccessoires. De Decorette franchisenemers zijn unieke smaakadviseurs die originele combinaties van kleuren, dessins en materialen maken. Zij dragen service, vakbekwaamheid en dienstverlening hoog in het vaandel. De toonaangevende Decorette formule speelt met inmiddels bijna 100 vestigingen in Nederland een succesvolle rol inde groeiende markt van woondecoratie. W D a N AT ELIER Decorette zoekt voor de regio Walcheren NIEUWE FRANCHISENEMERS Om onze ambities vorm en inhoud te geven is Decorette in de regio Walcheren op zoek naar enthousiaste ondernemers voor nieuwe winkels maar ook ter overname van winkels. Geïnteresseerd? Schrijf dan vandaag nog een briefje ter attentie van Jannie de Vos. Bellen of mailen kan natuurlijk ook. Euretco BV, afdeling Decorette, Postbus 284, 3992 GB Houten, telefoon: 030-6349155, email: info@decorette.nl, www.decorette.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 160