zlm. ReIvant Talent voor onze kweekvijver I 53 Kun jij bij ons aarden? 8 Jr fuUt'me 36 uur zaterdag 9 oktober 2010 De 0M0 Scholengroep Bergen op Zoom e.o. bestaat uit 4 vestigingen: het Mollerlyceum en de ZoomMAVO te Bergen op Zoom, het Mollercollege Zuidwesthoek te Ossendrecht Hoogerheide en het Mollercollege Steenbergen. De scholengroep is een sterke onderwijsspeler in de regio en profileert zich als kansenschool. Het onderwijsaanbod bestaat uit mavo, breed vmbo, havo, atheneum en gymnasium. Kenmerkend zijn de kleinschaligheid van de organisatie en de kwaliteit van onderwijs en leerlingbegeleiding. Alle 2000 leerlingen binnen de 0M0 Scholengroep bergen op Zoom e.o. krijgen 'onderwijs op maat'. Het Mollerlyceum Bergen op Zoom is met ingang van heden op zoek Docenten: Engels, schaal LD (le graads) 1,0 wtf, tijdelijk tot uiterlijk 31 juli 2011, mogelijk met uitzicht op een vast dienstverband Natuur-scheikunde, schaal LB (2e graads) 1,0 wtf, tijdelijk tot uiterlijk 9 juli 2011 Biologie, schaal LB (2e graads) 0,8 wtf, tijdelijk, mogelijk met uitzicht op een vast dienstverband (ingangsdatum 10-01-2011) Informatie: Voor meer informatie over deze vacatures kunt u contact opnemen met de heer drs, P.G.N.M. Winters, directeur Mollerlyceum en ZoomMAVO, telefoonnummer 0164-241550. Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 19 oktober 2010 sturen aan OMO Scholengroep Bergen op Zoom e.o., t.a.v. de heer drs. M J.M. van Loo M ed. M, rector, Postbus 17, 4600 AA Bergen op Zoom. ons middelbaar onderwijs Strateeg? Blikvanger? Regisseur? Wat is jouw talent? Koppel dat aan je baan bij ons! OMO is een school bestuur met 45 scholen voor voortgezet onderwijs in Brabant. Iedere leerling willen we het best denkbare onderwijs bieden. Onderwijsinnovatie staat bij ons voorop. Onze unieke CAO daagt medewerkers uit ambi tieus te zijn en talenten in te zetten om het onderwijs van morgen te geven... Combineer je kennis met talent. www.omo.nl Decorette zoekt voor de regio Walcheren NIEUWE FRANCHISENEMERS Om onze ambities vorm en inhoud te geven is Decorette in de regio Walcheren op zoek naar enthousiaste ondernemers voor nieuwe winkels maar ook ter over name van winkels. Geïnteresseerd? Schrijf dan vandaag nog een briefje ter attentie van Jannie de Vos. Bellen of mailen kan natuurlijk ook. Euretco BV, afdeling Decorette, Postbus 284, 3992 GB Houten, telefoon 030-6349155, email infol3decorette.nl, www.decorette.nl I SU! Revant Revalidatiecentrum Breda zoekt |M zo spoedig mogelijk een f Eerste medewerker planning m/v Meer weten? Lees de uitgebreide informatie over deze en andere vacatures op onze website: WWW.revant.nl De kracht tot ontwikkeling Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Brabantlaan 1, 4817 JW Breda. t. O76 579 79 00 verzekeringen u tevreden, wij 'tevreden Zoek jij een baan bij een bedrijf waar kwaliteit en persoonlijke aandacht voor klanten en medewerkers hoog in het vaandel staan? Een bedrijf dat hoog scoort in landelijke klanttevredenheidsonderzoeken? En ben jij bereid in jezelf en ons te investeren? Dan is ZLM op zoek naar jou! Wie is ZLM? ZLM Verzekeringen is een onderlinge verzekeringsmaatschappij. Dat betekent dat we geen winstoogmerk hebben en dus de premies laag kunnen houden. Met ruim 170 medewerkers realiseren we een hoge mate van persoonlijke dienstverlening voor onze bestaande en nieuwe klanten. Op dit moment zijn ruim 185.000 mensen in Zeeland en Noord-Brabant bij ons verzekerd. Vanuit ons kantoor in Goes realiseren wij al jaren goede resultaten. Dat betekent groei en daarom zijn we op zoek naar een In onze kweekvijver werk je gedurende een half jaar mee op verschillende afdelingen. Zo maak je kennis met ons bedrijf en word je allround inzetbaar. Na deze periode krijg je een definitieve werkplek als adviseur op de afdeling Acceptatie Verkoop of als schadebehandelaar op de afdeling Schade. Het betreft een fulltime functie. Wat vragen wij van jou? Je hebt nog niet zo lang geleden een MBO-, HAVO- of VWO-diploma behaald. Je hebt enkele jaren werkervaring, bij voorkeur in een functie met klantcontact. Je bent sterk in mondelinge en schriftelijke communicatie, Je hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Je bent bereid na werktijd te studeren voor de benodigde vakdiploma's. Je kunt zelfstandig werken maar bent ook graag onderdeel van een team. Waar kun je bij ons op rekenen? Een prettige werksfeer met leuke collega's. Een goed salaris. Uitstekende arbeidsvoorwaarden. Denk hierbij bijvoorbeeld aan een 13e maand, een gunstige pensioenregeling en 38 vakantiedagen. Persoonlijk ontwikkelingsplan met goede begeleiding. Reageren? Spreekt de functie jou aan? Reageer dan meteen. Stuur binnen 10 dagen een brief met curriculum vitae aan ZLM Verzekeringen, t.a.v. de directie, Postbus 70, 4460 BA Goes. Wil je meer informatie, neem dan contact op met Wim de Fouw, afdelingshoofd Acceptatie Verkoop. Zijn telefoonnummer is 0113- 238 216. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Decorette woonatelier is een erkende franchiseformule. De Decorette winkels zijn modieuze totaalaanbieders voor het interieur op het gebied van: gordijnen, raamdecoratie, vloerbedekking, verf en behang, aangevuld met woonaccessoires. De Decorette franchisenemers zijn unieke smaakadviseurs die originele combinaties van kleuren, dessins en materialen maken. Zij dragen service, vakbekwaamheid en dienst verlening hoog in het vaandel. De toonaangevende Decorette formule speelt met inmiddels bijna 100 vestigingen in Nederland een succesvolle rol in de groeiende markt van woondecoratie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 153