(Kerst)shoppen in Londen! POPPE Poortershof in Brouwershaven Hou je van een uitdaging? Wonen in een waterrijke omgeving voor de lezers van deze krant! |KRA5 1L Apothekersassistenten vanaf 50 korting 4-daagse busreis naar Groot-Brittannië zaterdag 9 oktober 2010 WOne(! 43 Bent u op zoek naar een appartement in het centrum van Brouwershaven? Wilt u kunnen winkelen op loopafstand? Wilt u zorg onder handbereik? Dan is de Poortershof aan de Poortdijkstraat 2 zeker iets voor u. Geschikt voor 55 jaar en ouder; Op loopafstand van de jachthaven; In de directe nabijheid van het woonzorgcentrum is een huisartsenpraktijk; Tweekamerappartementen, oppervlakte ongeveer 65 m2; Gezellig ontmoetingsruimte, wasserette, bibliotheek en twee logeerkamers voor de gasten; Rolstoelvriendelijk, alle etages per lift bereikbaar; Aansluiting op 24-uursalameringssysteem mogelijk; Beheerder op complex werkzaam. Huurprijzen De netto huurprijs is vanaf 449,54 per maand. De servicekosten zijn vanaf 135,22, inclusief stookkosten, per maand. Huurtoeslag is mogelijk. Interesse? Voor een bezichtigingsafspraak kunt u contact opnemen met de zorgcoördinator van Allevo, mevrouw H. Muste, bereikbaar op maandag en woensdag van 08.30 tot 17.00 uur, telefoonnummer (011169 14 86. Of neem contact op met de beheerder de heer Frans Uitterhoeve, bereikbaar van maandag tot en met donderdag tussen 08.00 en 10.00 uur, telefoonnummer (020) 666 24 66. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Klantenservice van Woonzorg Nederland, telefoonnummer 0900-1234 996. Nu de wintermaanden weer in aantocht zijn, hebben wij voor u een supervoordelige shoppingspecial in de aanbieding! Deze 4-daagse busreis inclusief overtocht, reis per Comfort Class bus (dus met méér beenruimte), 3 hotelovernachtingen, ontbijt en stadstour boekt u al vanaf slechts 169. Als u als lezer van deze krant boekt met de speciale actiecode WEG40010, ontvangt u ook nog een korting van 17,50 per boeking! In shopping- stad Londen maakt u kennis met de wereldberoemde kerstverlichting van Harrods, de grandioze kerstboom op Trafalgar Square, de vele pubs en restaurants en uiteraard de talloze winkels! Wacht niet te lang, want deze busspecial is meestal snel uitverkocht... VERTREKDATA LR 39.043 Op vrijdag van 15 okt. t/m 17 dec.* 4 dagen Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen Op- en uitstapschema's Asten-Eindhoven-Tilburg-Breda: *15 okt., 5-26 nov. en 3-10-17 dec. Utrecht-Rotterdam-Den Haag: *22 okt., 19 nov. en 3-10-17 dec. Zwolle-Apeldoorn-Arnhem-Nijmegen: *19 nov. en 17 dec. vanaf€ 169 DAGPROGRAMMA Dag 1: via een speciaal opstapschema met opstapplaat sen in uw regio rijdt onze bus naar Calais voor de overtocht naar Dover. In de vroege avond komen we aan bij ons hotel. Dag 2: stadsrondrit door Londen, met highlights als de Big Ben, Buckingham Palace, St. Pauls Cathedral, Westminster Abbey en Downingstreet. In de middag heeft u de mogelijk heid een facultatieve boottocht over de Theems te maken. Maak zeker ook de optionele lichttour door Londen mee... Dag 3: vandaag heeft u een vrije dag om heerlijk uw kerstinkopen te doen! Londen heeft vele beroemde win kelstraten, waaronder Regent Street, Piccadilly Circus, Trafalgar Square, Downing Street en Oxford Street. Hier kunt u volop genieten van de sfeervol ingerichte winkels en grote, typisch Engelse warenhuizen. Dag 4: vanuit Dover maken we de oversteek naar Calais. Vervolgens rijden we terug naar Nederland. UW HOTEL We verblijven in een toeristenklasse hotel aan de rand van het centrum. Met de metro (halte in de directe omgeving) staat u binnen 20 minuten in hartje centrum. Het hotel beschikt o.a. over een receptie, lift en restaurant. Inclusief: reis per Comfort Class bus, overtocht Calais- Dover v.v., ervaren chauffeur/reisleider, 3 overnachtingen in een toeristenklasse hotel, 3 x ontbijt en een stadstour door Londen. Exclusief: niet genoemde maaltijden, fooien, entreegelden, verplichte stadsgidsen (ca. 7 Pond per persoon), reis- en annuleringsverzekering, Calamiteitenfonds 2,50 en reser- veringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Boottocht en avondtour (optioneel en ter plaatse te betalen). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR39043 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40010 in bij g/wg stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Of bel met: 0900-9697 (15 cpm), (fö) o.v.v. reisnummer LR 39.043 en actiecode WEG40010 sgr BtM waarom zou je meer betalen Interesse? Kijk voor meer informatie over deze en andere functies naar het vacature-overzicht op onze site www.tweestedenziekenhuis.nl SinkeKomejan is op zoek naar 2 enthousiaste makelaars die de sprong durven te wagen! Sinke Komejan Makelaars Taxateurs is toonaangevend in Zeeland. Onze diensten op het gebied van woning- en bedrijfsmakelaardij en hypotheken vinden plaats vanuit vestigingen in Middelburg-Vlissingen, GoesenZierikzee. Door deze spreiding ligt een persoonlijke en lokale benadering voor de hand. Onze actieve en inventieve aanpak wordt gewaardeerd en beloond door opdrachten van consumenten en ondernemers. Wij bouwen continue aan onze organisatie, daarom zijn wij op zoek naar twee makelaars/taxateurs oz die ons team op Schouwen-Duiveland en de Beveianden komen versterken. Je (m/v) bent in het bezit van de juiste papieren en je neemt voldoende ervaring mee. Jouw gezonde dosis commercieel inzicht, flexibiliteit en enthousiasme passen uitstekend bij onze professionele en vriendelijke organisatie. Samenwerken is voor jou vanzelfsprekend. Kortom, zin een uitdaging, stuur dan binnen 10 dagen een brief met cv t.a.v. M. Gernler-van Westen, Postbus 2298, 4460 MG Goes. Uiteraard worden sollicitaties vertrouwelijk behandeld. AUTO POPPE, de officiële dealer van Audi, Volkswagen en Volkswagen Bedrijfswagens, in Zeeland met vestigingen in Goes, Vlissingen en Terneuzen, heeft vanwege uitbreiding van de werkzaamheden de navolgende vacatures: Voor onze vestiging in Vlissingen zijn wij op zoek naar een: Service-adviseur Als serviceadviseur ben je de verbinding tussen de klant en de technici uit de werkplaats en het magazijn. Je bent het eerste aanspreekpunt voor de klant, zowel aan de telefoon als aan de ontvangstbalie. Je zet de vragen van de klant om in werkopdrachten voor de werkplaats. Je handelt ook garantiegevallen af en onderhoudt contacten met lease maatschappijen. Je verzorgt de totale planning van de werkplaats. Voor deze functie is het belangrijk dat je niet alleen klantvriendelijk en servicegericht bent, maar ook dat je beschikt over (ruime) autotechnische kennis, zodat je de vragen van klanten meteen goed kunt oppakken. Profiel: - MBO/HBO denk- en werkniveau - gestructureerd en planmatig kunnen denken en werken - stressbestendig - ervaring in soortgelijke functie is een pré/must - zeer goede contactuele eigenschappen - flexibele werkinstelling - het kunnen werken in teamverband Taken: - het aannemen van onderhouds- en reparatiewerkzaamheden - het te woord staan van klanten - het coördineren en plannen van deze werkzaamheden tezamen met de werkplaatschef magazijnchef - contacten onderhouden met de importeur - coördineren van het vervangend vervoer (verhuur)e Gaarne uw reacties vóór 22 oktober 2010 richten aan: Auto Poppe, t.a.v.: de directie, Postbus 246, 4460 AE Goes Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Twee Steden ziekenhuis zorgzaam professioneel Wij zijn op zoek naar meerdere

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 141