Ik VERKOOP BIJ INSCHRIJVING GRASLAND EN BOUWLAND Meijling Sarneel Nederland weer mooi FRANTZEN VAN SISSEREN NETWERKNOTARISSEN Frantzen Van Sisseren Verkoop bij inschrijving perceel weiland Kanaalweg te Kruinïngen Notaris mr G.L.F. Sarneel, Burgemeester Elenbaasstraat 16 te Kruiningen (tel. 0113-382620) is voornemens om bij inschrijving te verkopen: Een perceel weiland gelegen aan de Kanaalweg te Kruiningen, gemeente Reimerswaal, kadastraal bekend gemeente Reimerswaal sectie W nummers 232 en 233 beide gedeeltelijk, totaal groot ongeveer 2 hectaren 67 aren 77 centiaren. Bestemming De bestemming van het te verkopen registergoed is agrarische doeleinden. Voorwaarden. 1Op de inschrijving zijn van toepassing de "Algemene Voorwaarden voor de verkoop bij open bare inschrijving van registergoederen 1996" van de Koninklijke Notariële Beroepsorganisatie; en de aanvullingen daarop en afwijkingen daarvan, zoals hierna vermeld: - daar waar in de voorwaarden "guldens" staat vermeld dient te worden gelezen "euros" - in afwijking van in aanvulling op artikel 5 van genoemde Algemene Voorwaarden zullen, indien de prijs waarvoor gegund zal worden niet wordt gehaald, de 3 hoogste inschrijvers het recht hebben om deel te nemen aan een onmiddellijk na de opening van de biljetten te houden onderlinge opbieding. 2. De prijs waarvoor het registergoed zal worden gegund, is gedeponeerd bij de notaris. 3. Ondertekende inschrijvingen in gesloten enveloppe met vermelding "Inschrijving weiland Kanaalweg Kruiningen" dienen uiterlijk vrijdag 22 oktober 2010 om 14.00 uur ten kantore van genoemde notaris ingeleverd te zijn, alwaar deze alsdan zullen worden geopend, waarbij de inschrijvers aanwezig kunnen zijn. 4. De kosten moeten worden voldaan uiterlijk acht dagen na de gunning. 5. De koopsom moet worden voldaan uiterlijk zes weken na de gunning. Inschrijfbiijetten en verdere gegevens zijn verkrijgbaar ten kantore van genoemde notaris. Nederland verrommelt. Help ons Nederland weer mooi te maken. Word lid van Vereniging Nederlands Cultuurlandschap. Bij een bijdrage van €30 of meer ontvangt u bovendien als welkomstgeschenk het 300 pagina's tellende, prachtig geïllustreerde boek Nederland weer mooi. 1 Stuur een kaartje naar Vereniging Nederlands Cultuurlandschap, Antwoordnummer 2501, 6573 ZX Beek-Ubbergen of meld u aan op www.nederlandscultuurlandschap.nl. VERKOOP BIJ INSCHRIJVING GRASLAND EN BOUWLAND Janse de Jonge 8 Van Wouwe Netwerk Notarissen www.jmwnotarissen.com Notaris mr. A.M. (Mark) van der Weide te Middelburg, is voornemens om op verzoek van het Bureau Beheer Landbouwgronden te Tilburg bij openbare inschrijving te verkopen: 1een perceel landbouwgrond, gelegen aan de Boshoekweg te Serooskerke, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie G, nummer 2088, groot 1.02.50 ha.; 2. een perceel grasland, gelegen aan de Breeweg te Koudekerke, kadastraal bekend gemeente Valkenisse, sectie G, nummer 1527, groot 9.40 are; 3. een perceel grasland, gelegen aan de Breeweg te Koudekerke, kadastraal bekend gemeente Valkenisse, sectie K, nummer 2654, groot 1.42.70 ha; 4. een perceel grasland, gelegen aan de Poppendamseweg/hoek Middelburgseweg te Grijpskerke, kadastraal bekend gemeente Mariekerke, sectie L, nummer 1718, groot 1.63.80 ha; 5. 'een perceel grasland, gelegen aan de Middelburgseweg te Grijpskerke, kadastraal bekend gemeente Mariekerke, sectie M, nummer 1203, groot 1.73.80 ha; 6 een perceel grasland, gelegen aan de Steengrachtsweg te Grijpskerke, kadastraal bekend gemeente Mariekerke, sectie L, nummer 1550, groot 1.42.75 ha; 7. een perceel landbouwgrond, gelegen aan de Pioniersweg te Grijpskerke, kadastraal bekend gemeente Mariekerke, sectie L, nummer 1439, groot 3.02.90 ha; 8. een perceel grasland, gelegen aan de Baayenhovenseweg te Grijpskerke, kadastraal bekend gemeente Mariekerke, sectie L, nummer 1462, groot 5.05.50 ha; 9. Vervallen, wordt onderhands verkocht; 10. drie (3) percelen landbouwgrond en grasland, gelegen aan de Pekelingseweg te Aagtekerke, kadastraal bekend gemeente Mariekerke, sectie L, nummer 1434, 1429 en 1430, groot respectievelijk 1.20.60 ha, 2.35.40 ha en 1.77.05 ha; 11. een perceel grasland, gelegen aan de Grijpskerkseweg te Oostkapelle, kadastraal bekend gemeente Domburg, sectie K, nummer 3715, groot 44.30 are; 12. een perceel grasland, gelegen aan de Oude Kavelsweg te Oostkapelle, kadastraal bekend gemeente Domburg, sectie K. nummer 3767, groot 1.41.35 ha; 13. een perceel landbouwgrond, gelegen aan de Oude Dijk te Nieuw- en Sint Joosland, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nummer 715, groot 3.49.00 ha; Bestemming De bestemming van alle te verkopen registergoederen is agrarische doeleinden; Voorwaarden: 1Op de inschrijving zijn van toepassing de "Algemene Voorwaarden voor de openbare Inschrijving van Registergoederen 1996" en de aanvullingen daarop en afwijkingen daarvan, zoals hierna vermeld: - daar waar in de voorwaarden 'guldens' staat vermeld dient te worden gelezen 'euros'; - in afwijking van in aanvulling op artikel 5 van genoemde Algemene Voorwaarden zuilen, indien de prijs waarvoor gegund zal worden niet wordt gehaald, de 2 hoogste inschrijvers het recht hebben om deel te nemen aan een onmiddellijk na de opening van de biljetten te houden onderlinge opbieding; 2. De prijs waarvoor een registergoed zal worden gegund, is gedeponeerd bij genoemde notaris; 3. De registergoederen zoals hiervoor onder 1 t/m.13 omschreven worden niet in combinatie vërkocht; 4. Gegadigden dienen zich te kunnen legitimeren en indien gevraagd hun financiële gegoedheid aan te kunnen tonen; 5. De inschrijfbiijetten dienen ondertekend op uiterlijk 19 oktober 2010 om 17.00 uur ten kantore van genoemde notaris te zijn ingeleverd. De biljetten zullen worden geopend op woensdag 20 oktober om 9.30 uur in Verenigingsgebouw "ONS Huis" aan de Burgemeester Adelaarstraat 26 te Meliskerke, waarbij uitsluitend de inschrijvers aanwezig kunnen zijn. 6. De kosten moeten worden voldaan op uiterlijk 28 oktober 2010. De koopsom moet worden voldaan op uiterlijk 1 december 2010. Inschrijfbiijetten en verdere gegevens van alle percelen zoals: - de van toepassing zijnde 'algemene voorwaarden bij verkoop' door het Bureau Beheer Landbouwgronden; - kadastrale gegevens en kaart; - rapport bodemonderzoek; - gegevens betreffende de verhuurovereenkomsten van de jachtrechten; zijn verkrijgbaar ten kantore van genoemde notaris, Wagenaarstraat 1 te 4331 CX Middelburg (Ad Lampert: 0118-659612 of al@jmwnotarissen.com) Deze gegevens zijn ook digitaal in te zien op www.veilingbiljet.nl Notaris mr J.W. Gmelich Meijling te Goes is voornemens om op verzoek van het Bureau Beheer Landbouwgronden te Tilburg bij openbare inschrijving te verkopen: 1. EEN PERCEEL GRASLAND, gelegen aan de Papotweg te Ellewoutsdijk, gemeente Borsele, kadastraal bekend geipeente Borsele, sectie O, nummer 346, groot vijf hectare vier are en veertig centaire; 2. EEN PERCEEL GRASLAND, gelegen aan de Papotweg te Ellewoutsdijk, gemeente Borsele, kadastraal bekend gemeente Borsele, sectie O, nummer 347, groot twee hectare negen are en tachtig centiare; 3. EEN PERCEEL BOUWLAND, gelegen aan de Paulushoekseweg te Driewegen, gemeente Borsele, kadastraal bekend gemeente Borsele, sectie M, nummer 931groot een hectare en tachtig centiare; 4. EEN PERCEEL BOUWLAND, gelegen aan de Haltestraat te Rilland, kadastraal bekend gemeente Reimerswaal, sectie P, nummer 244, groot vier hectare acht en zestig are en dertig centiare; 5. EEN PERCEEL BOUWLAND, gelegen aan de Haltestraat te Rilland, kadastraal bekend, gemeente Rilland, sectie R, nummer 599, groot vijf are en dertig centiare; 6. EEN PERCEEL (UIT)WEG, gelegen aan de Haltestraat te Rilland, kadastraal bekend, gemeente Rilland, sectie R, nummer 584, groot drie are twaalf centiare; 7. EEN PERCEEL BOUWLAND, gelegen aan de Haltestraat te Rilland, kadastraal bekend, gemeente Rilland, sectie R, nummer 603, groot twee hectare zeventien are en tien centiare, Bestemming De bestemming van alle te verkopen registergoederen is agrarische doel einden. Gemelde percelen zijn vrij van pacht per .1 januari 2011. Met betrekking tot de registergoederen sub 1, 2 en 3 genoemd is sprake van een jachtrecht dat verhuurd is. Voorwaarden 1. Op de inschrijving zijn van toepassing de "Algemene Voorwaarden voor de openbare inschrijving van Registergoederen 1996" en de aan vullingen daarop en afwijkingen daarvan, zoals hierna gemeld: daar waar in de voorwaarden "guldens" staat vermeld dient te worden gelezen "euro's"; 2. De registergoederen zoals hiervoor omschreven worden verkocht als volgt: - de registergoederen sub 1, 2 en 3, ieder afzonderlijk als kavel; - de registergoederen sub 1 en 2 in combinatie als kavel; - de registergoederen sub 4 tot en met 7 alleen in combinatie als geheel kavel. 3. Gegadigden dienen zich te kunnen legitimeren en indien gevraagd hun financiële gegoedheid aan te kunnen tonen. 4. De inschrijfbiijetten dienen ondertekend op uiterlijk 25 oktober 2010 om 17:00 uur ten kantore van genoemde notaris te zijn ingeleverd. De biljetten zullen worden geopend op 26 oktober 2010 om 14:00 uur ten kantore van genoemde notaris waarbij uitsluitend de inschrijvers aanwezig kunnen zijn. 5. De koopsom en kosten moeten worden voldaan op uiterlijk 1 december 2010. 6. Verkoper behoudt zich het recht van gunning voor. Inschrijfbiijetten en verdere gegevens van alle percelen, zoals: - de van toepassing zijnde "algemene voorwaarden bij verkoop" door het Bureau Beheer Landbouwgronden; - rapport bodemonderzoek; - gegevens betreffende de verhuur jachrechten; zijn verkrijgbaar ten kantore van genoemde notaris, Frans den Hollanderlaan 10 te 4461 HN Goes, contactpersoon: mevrouw mr P.H.J.M. Gipman, tel 0113-232520 fax: 0113-214976 email: info@notaris-zeeland.nl Notarissen te Goes Gmelich Meijling df de Fretes-van Liere Frans den Hollanderlaan 10, Goes Postbus 14, 4460 AA Goes T. 0113-232520 F. 0113-214976 E-mail info@notaris-zeeland.nl Internet www.notaris-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 140