senior Om na meer dan dertig jaar als adviseur werkzaam geweest te zijn in het bankwezen, was het wel even slikken om (ais gevolg van een. fikse reorganisatie) de boodschap te krijgen boventallig te zijn. Als dit je overkomt op 58-jarige leeftijden midden in de financiële crisis, lijkt alles wat je hebt opgebouwd met hard werken je in een keer te worden ontnomen. Ik heb over het spontane aanbod van Verwer janssen om bij hen aan de slag te gaan, niet lang na hoeven denken. Sterker: ik heb het met beide handen'aangenomen. Bij dit jonge, snel groeiende bedrijf klinkt senioriteit zeker met beladen 'en voelt het fantas tisch als ee| echt volwaardig teamlid een gewaardeerde bijdrage te kunnen leveren. Ik heb nu nog meer ruimte dan vroeger om mijn toegevoegde waarde te bewijzen, ook op de vele andere fronten dan die rechtstreeks met beleggen te maken hebben. Ik hoop dat dan ook nog geruime tijd te blijven dffên! m Gert-Jan van Sprundel Commerciële ondersteuning adviseur in opleiding Na mijn studie Strategisch Management aan de Universiteit van Tilburg heb ik achtereenvolgens gewerkt bij een, financieel detacheerbureau, Fokker en het ROC. Voor het ROC ben ik één jaar als docent economie en ICT actief geweest op het Westerpoort College (VMBO) in Tholen én het Prinsentuin College (MBO) in Breda. Na bel jaar leraarschap deed de mogelijkheid zich voor om bij Verwer janssen te gaan werken. Deze kans heb ik met beide handen gegrepen en heb hier geen moment spijt van gehad. Het is een stimulerende en leerzame werkomgeving met een zeer prettige'werksfeer. Mijn werkzaamheden zijn momenteel ondersteunend en back-office georiënteerd, maar op ter mijn hoop ik als adviseur aan de slag te kunnen. Daarom ben ik nu druk bezig om DSI gecertifi ceerd te worden. Mr. Johan van Sprundel Financieel directeur Compliance officer Toen Evert, Waller en ik elkaar voor de eerste keer hebben ontmoet was er na 15 seconden al een'klik'. Ik had mijn aandeel in een middelgroot accountantskantoor verkocht en vond hel een fantastische uitdaging om tezamen met Evert en Walter een nieuw bedrijf op te zetten. Welnu tot op de dag van vandaag, en we zijn nu ruim zeven jaar verder, is Verwer Janssen Vermogensmanagement een jonge en sterk groeiende onder neming en wordt vakmanschap en service gecombineerd met een fantastische sfeer binnen onze gehele team: Ik ben ervan overtuigd dat al onze klanten zich kunnen vinden in de wijze waarop wij hun vermogen managen en dal er met ieder van hen een zeer directe band is ontstaan, Ik ben clan ook oprecht trots op deze gehele club met al zijn medewerk(st)ers waarvoor ik in de toekomst nog meer/dan volop perspectief zie. Dominique Roelands Commerciële ondersteuning secretariaat Na twintig jaar werkzaam te zijn geweest in het bank wezen, ben ik in 2008 gestart bij Verwer Janssen. De cliëntenadministratie ging, mede door de groei van het bedrijf, teveel tijd in beslag nemen voor Walter en Evert. Toen ik voor de functie commerciële ondersleu ning/secretariaat werd gevraagd was de keuze snel gemaakt. De eerste twee jaar heb ik gewerkt vanuit kantoor aan huis. Ik heb de groei van de onderneming tot en met de ingebruikname van het nieuwe kantoor in Roo sendaal, van nabij meegemaakt. Ik heb alle ontwik kelingen als zeer positief ervaren. Het werk is zeer gevarieerd in dit nog steeds groeiende bedrijf. Kortom: Een fijne werkplek met leuke collega's.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 98