Ei Betrouwbare vermogensbeheerder klaar voor toekomst www.vermogensmanagers.nl Verwer Janssen Vermogensmanagement is een begrip Verwer Janssen Vermogensmanagement BV is ondanks haar relatief jonge bestaan uitgegroeid tot een begrip op het gebied van vermogensbe heer. De positieve waarde-ontwikkeling van de portefeuilles van haar clientèle spreekt daarbij boekdelen. Het klantenbestand is in de loop der jaren dan ook fors toegenomen. Door Henk van de Voorde Het bedrijf is 7Vi jaar geleden van start gegaan vanuit kantoor aan huis bij de respectievelijke grondleggers Evert Verwer in het Zeeuws-Vlaamse St.-Jansteen en Walter Janssen in het Brabantse Kruisland. Verwer Janssen is ondanks de grillige economische omstan digheden steeds gestaag door blijven groeien, niet al leen resulterend in uitbreiding van cliënten- en per soneelsbestand maar ook in gloednieuwe huisvesting. Verwer Janssen Vermogensmanagement heeft recen telijk een ruime en goed geoutilleerde etage betrokken in een fraai nieuwbouwpand aan de Brugstraat 88 in Roosendaal, strategisch gelegen tegenover het station. De officiële opening is op vrijdag 15 oktober. De pij lers waarop vermogensbeheerder Verwer Janssen figuurlijk is gehuisvest zijn betrouwbare concepten, gedegen maatwerk en een persoonlijke benadering. Evert Verwer en zijn compagnons drs. Ing. Waiter Janssen RBA en Mr. Johan van Sprundel blikken te vreden terug en vol vertrouwen vooruit. Ze hebben inmiddels de beschikking over een gemotiveerd team van zeven medewerkers waarin ervaring, expertise, betrouwbare advisering en persoonlijke aandacht voor de klant, met elkaar verenigd zijn. „We prijzen ons gelukkig met ons gekwalificeerde team en zijn uiter aard ook zeer tevreden over onze nieuwe huisvesting. De steeds verdere professionalisering van ons bedrijf maakte modernisering en een goed bereikbare locatie met voldoende parkeergelegenheid noodzakelijk. We zijn op 1 maart 2003 onder een slecht economisch gesternte gestart. We hadden toen nooit kunnen be vroeden dat de positieve ontwikkelingen in ons bedrijf zo'n vlucht zouden nemen, resulterend in ons nieuwe onderkomen in september 2010. In 2003 was de AEX tot een dieptepunt gedaald. De tanende economie in combinatie met andere negatieve factoren zoals de golfoorlog en de perikelen bij Koninklijke Ahold had- Oplage eri verspreiding: 170.000, veschijnt in Zeeland en West-Brabant Redactie: Ad Maas, Evert Verwer, Henk van de Voorde Fotografie: Aad Meijer Studio TKST BLD Grafische vormgeving: Esther van der Broek 10OkW Medialis Deze krant van Verwer Janssen Vermogensmanagement BV bevat informatie en wenken uit betrouwbaar te achten bron nen. Een en ander is met de meest mogelijke zogvuldigheid samengesteld. De uitgever, redactie en medewerkers kunnen evenwel geen aansprakelijkheid aanvaarden voor mogelijke gevolgen, die zouden kunnen voortvloeien uit het gebruik van in deze krant opgenomen informatie en wenken. Het team van Verwer Janssen Vermogensmanagementv.l.n.r. Dominique Roelands, drs.ing. Walter Janssen RBAAd Maas Gert-Jan van SprundelMarion van EttenEvert Verwer en Mr. Johan van Sprundel. den destijds bij velen de animo om te beleggen tot het nulpunt doen dalen. Wij zijn op andere wijze naar be leggen gaan kijken, met name via gestructureerde be leggingsproducten. Deze markt was in Nederland nog niet tot wasdom gekomen. We hebben onder andere Société Générale geïntroduceerd, de wereldleider op het gebied van gestructureerde beleggingsproducten. Het is onze niche geworden om portefeuilles samen te stellen waarbij de nadruk ligt op gestructureerde be leggingsproducten van vrijwel alle eersteklas aanbie ders wereldwijd. Door onze schaalgrootte kunnen we nu zelf producten laten bouwen, eventueel volledig tailor made. Zo hebben we inmiddels al een twintigtal beleggingsproducten zelf laten bouwen", aldus Evert Verwer. te slaan, weerspiegeld door de forse toename van de clientèle. Deze vermogensbeheerder bouwt voort op een vertrouwde formule. De cliënt staat centraal, krijgt persoonlijke aandacht en behaalt een rendement dat aansluit bij zijn of haar beleggingsprofiel. Via maan delijkse rapportages worden ze constant op de hoogte gehouden. Bij onverhoopte calamiteiten op de finan ciële markten blijft de schade binnen de perken en is er geen enkele reden tot paniek. Met name vanwege die rustgevende factor laten cliënten hun vermogen beheren bij specialisten zoals Verwer Janssen. Verwer Janssen Vermogensmanagement werkt met Binck Bank en ABN AMRO als depotbanken, waar de cliënten hun effectenrekening aanhouden. Daarnaast is er een nauwe samenwerking met een aantal we reldleiders op het gebied van gestructureerde beleg gingsproducten zoals Société Générale, Barclays, BNP Paribas en ING. Uiteraard blijft ook het enkele jaren geleden uitge breide en gerenoveerde kantoor van Verwer Janssen in St.-Jansteen bestaan, om mede vanuit deze neven vestiging de markt in Zeeland zo optimaal mogelijk te blijven bedienen. De onafhankelijke vermogensbe heerder hecht er namelijk veel waarde aan om ook voor de groeiende clientèle in Zeeland fysiek goed bereikbaar te blijven. Het onderhouden van contacten is immers niet alleen een telefonische- of internet aan gelegenheid, zoals deze vermogensbeheerder terdege beseft. Overigens bezoeken de adviseurs ook vaak de cliënten gewoon thuis op het moment het de cliënt het beste schikt. Het team van Verwer Janssen bestaat anno 2010 uit drie DSI senior beleggingsadviseurs, een compliance officer en drie administratieve medewerkers. „Met deze bezetting in combinatie met het prachtige kan toor zijn we klaar voor de toekomst en in staat om de verdere groei van ons bedrijf te faciliteren", stelt Mr. Johan van Sprundel, net als Evert Verwer en Walter Janssen mede-eigenaar van de succesvolle vermogens beheerder. Woelig De aandelenmarkten lijken enigszins tot rust zijn ge komen, na het uitbreken van de financiële en eco nomische crisis twee jaar geleden. Verwer Janssen Vermogensmanagement is één van de weinige onaf hankelijke vermogensbeheerders in de regio Zeeland- West Brabant. Hoe heeft deze betrouwbare financiële dienstverlener de woelige economische baren door staan? „Door bij een daling van de markten de schade te beperken en bij een stijging keurig mee te doen, zoals gedegen vermogensbeheer betaamt. 2008 en 2009 waren beursjaren waarin wij ons als vermogens beheerder duidelijk hebben kunnen onderscheiden in de markt. Een moeilijke markt, maar zeker een markt waarin voldoende kansen lagen. Deze hebben we ten volle benut. Onze cliënten hadden in het dramatische jaar 2008 (waarin de AEX daalde met 52%) slechts een zeer beperkte schade en in 2009 presteerde het gros van de portefeuilles van onze cliënten in lijn met de fors opgelopen AEX, maar wel met een veel lager ri sico. Hetzelfde geldt voor de huidige jaargang", ver klaart Walter Janssen. Het concept van Verwer Janssen blijkt duidelijk aan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 95