2 I familieberichten vrijdag 8 oktober 2010 (H (Henseniinq.nl Een gelukkig mens is gestorven Truus Janse-Goedendorp A Oostvoome, t Vrouwenpolder, 2 februari 1936 5 oktober 2010 Adri Janse Kees Janse (t) Hannah, Lotte en Lex Josien Janse (f) Karei Andries Janse en Astrid Stolk-Janse Roy en Thom Nieuwstraat 35 4.354 AV Vrouwenpolder We nemen afscheid van Truus op maandag 11 oktober 2010 om 13.30 uur in de Pelgrimskerk, Fort den Haakweg 2 in Vrouwenpolder. Aansluitend is rond 15.00 uur de begrafenis op de begraafplaats van Vrouwenpolder. Vooraf is er vanaf 12.30 uur gelegenheid om te condoleren en een kopje koffie te drinken in 'De Ontmoeting' bij de kerk. Diep bedroefd en in grote verslagenheid, delen wij u mee, dat onverwachts is overleden op 5 oktober 2010, ónze iieve schoonzus en tante Truus Janse-Goedendorp Serooskerke: Jo Janse-Marijs Spui: Riemen Mien Janse-de Jonge Vrouwenpolder: Maarten en Jozien Janse-Polderman Jo en Co Louwerse-Janse Barney eld: Gideon en Ria Janse-Goverse en kinderen We denken ook aan hen uit onze familie die haar voorgingen. Onze lieve en meelevende buurvrouw Truus Janse is overleden. De buren: Ineke en Gerrit Mesu Maat en Frans Sturm Cathrien Geschiere Leintje Schout Vrouwenpolder, 5 oktober 2010 Tot mijn diepe droefheid deel ik u mede dat de HEERE van mijn zijde heeft weggenomen mijn innig geliefde en zeer zorgzame vrouw Everdina Wilhelmina Maljers-van Horssen moeder van Joke geboren 14 november 1968 en overleden 16 mei 1992 in de leeftijd van 75 jaar. Arnemuiden: F. Maljers 4341 EC Arnemuiden, 6 oktober 2010 Langstraat 23 Mijn bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van de Clasinastraat 10 te Arnemuiden voor de liefdevolle verzorging van mijn vrouw. De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden D.V. dinsdag 12 oktober om 14.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Arnemuiden. Deze dienst zal geleid worden door de Weleerwaarde heer Ds. D. Jongeneel. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Uitsluitend schriftelijke condoleance Geen bezoek aan huis Geen bloemen Geen toespraken Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een moeizame levensperiode is overleden onze lieve buurvrouw Everdien Dat onze buurman Gods nabijheid mag ervaren is onze wens. Jo en Jannie Theune Na een geduldig gedragen lijden is door de HEERE uit ons midden weggenomen onze geliefde zuster, schoon zuster en tante Everdina Wilhelmina van Horssen Echtgenote van Floris Maljers Moeder van Joke 116 - 05 -1992 Wij wensen Floor veel sterkte toe in dit grote verdriet. Middelburg: P. van Horssen-Jongepier Arnemuiden: L. Wattel-van Horssen G. Wattel Neven en nichten Arnemuiden 6 oktober 2010 Zalig die treuren, Want zij zullen vertroost worden. Matth.5:4 Met verdriet in ons hart ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze schoonzuster Everdien Maljers-van Horssen We bidden voor onze oudste broer en zwager Floor om de nabijheid en kracht van God. Arnemuiden: M. Jeras-Maljers C. Maljers en J. Maljers-van de Gruiter Joh. Maljers en J. Maljers-van Belzen Oudorp (NH): J. Maljers en M.J.C. Maljers-Kroes Bedroefd delen wij u mede dat van ons is weggenomen onze lieve .Tante Everdien Wij wensen Ome Floor heel veel sterkte toe. Jos en Annie Jan en Krina Jan Corrie Boudewijn en Y ulia Jacco en Tamara Achterneefjes/nichtjes Verdrietig zijn we omdat door de Heere is weggenomen, onze lieve (tante) Everdien Maljers moeder van onze overleden vriendin Joke. We bidden (ome) Floor kracht en sterkte toe om dit ver lies te kunnen dragen. In dankbare herinnering houden we het hartelijk en trouw meeleven van Everdien met ons en onze familie, ondanks het schrijnende verdriet en gemis van Joke. Corrie Marinissen-de Ridder Jan, Nelleke en Cas Corbijn-Marinissen Oostkapelle, 6 oktober 2010 Na een langdurige ziekte, waarin ze trouw door haar man werd verzorgd, overleed tante Everdien We bidden ome Floor Gods nabijheid toe. Arnemuiden Jolanda en Peter, Janneke en Joop, Bartjan en Fiona en kinderen Na een korte ziekteperiode is overleden onze gewaar deerde medewerker Ine Padmos Ine heeft gedurende 13 jaar als administratief medewerker bij het groenbedrijf gewerkt. Op zijn eigen wijze heeft hij invulling gegeven aan die taak. Hij was als geen ander op de hoogte van het reilen en zeilen van het groenbedrijf. We zullen zijn humor en kennis erg missen. Directie en personeel De Zuidhoek Zierikzee Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ine Padmos De Personeelsvereniging van De Zuidhoek verliest een gewaardeerd lid en een fijne collega. We zullen hem missen. Bestuur en leden Personeelsvereniging De Zuidhoek «Een rode roos voor jou, door mij gegeven aan het eind van je zorgzaam leven als dank, nu je mij verlaten gaat. Van je immer steun en toeverlaat Rinus Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve, zorgzame vrouw, onze-lieve moeder, oma en overoma Corrie de Witte-van Stel Cornelia Jacoba A 25 oktober 1932 - 7 oktober 2010 Wemeldinge: Rinus de Witte Wemeldinge: Rini en Jola de Witte Esther en Huib, Anouk, Renee Rico en Sandy Anja en Robert, Patricia Yerseke: Dirk en Lenie de Witte Richard en Wivina Klazien en Jordi, Demi, Dion Johan en Arianne Wemeldinge: Jos en Nelly de Witte Mark Oranjeboomstraat 7 4424 AE Wemeldinge Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het mor tuarium bij dorpshuis "De Wemel", te Wemeldinge. In gang via de Kromomme. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar zaterdag 9 oktober van 16.30 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst wordt maandag 11 oktober om 13.30 uur gehouden in dorpshuis "De Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er in "De Wemel" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo, dokter Eckhardt en dokter Ecury voor de goede en liefdevolle verzorging. In verband met het overlijden van ons moeder en oma zijn wij zaterdag 9 en maandag 11 oktober gesloten. Autobedrijf De Witte Heden overleed onze geliefde zuster en schoonzuster Cornelia Jacoba de Witte-van Stel echtgenote van M.D. de Witte in de leeftijd van 77 jaar. Uit aller naam: Familie van Stel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34