JüöËfum Klaas en Riet Houterman-de Visser öySfJSülüf] Jan Clement (Ilenseniinq.nl vrijdag 8 oktober 2010 - 3-1 ÏV Mede namens onze kinderen, klein- en achterkleinkinderen willen wij u onze dank betuigen voor de hartelijke belangstelling bij ons 50-jarig huwelijksjubileum in welke vorm dan ook. Het was hartverwarmend dit te mogen beleven. Mortierestraat 3,4335 CX Middelburg ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder, de levenswil bleef, het leven niet. Met dankbaarheid voor de goede zorgen in zorgcentrum "Ter Reede", woning 5, is in de leeftijd van 78 jaar overleden - Teuntje Brink-Klein Correspondentieadres: Notariskantoor Sauer en Oonk t.a.v. Mr. A.M. jacobse, Badhuistraat 181,4382 AM, Vlissingen. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 11 oktober om 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Ina Broens-Jansen op de leeftijd van 55 jaar. Wij wensen Hein-jan, Jan-Willem, Alexander en Géanne veel sterkte toe. Johan en Truus Jansen John en Maria Mare, Lusiana en Sébcistien Frans en Betty Rias, Adrïènne en Josephien Jolanda en Ronald Kristel Yvonne André en Margareta Joy ca, Bonno en Daïra René 7 oktober 2010. Correspondentieadres: Boomdijk39,4417 BGHansweert Verlangend naar het einde is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en onze oma Fransina Johanna van der Harst-de Dreu weduwe van Johannes Jacobus van der Harst Middelburg, 15 juni 1917 f Vlissingen, 6 oktober 2010 Amsterdam: Jaap van der Harst Ria Klein Tank Koen, Divino Vredehoflaan 396 4382 CJ Vlissingen Mijn moeder ligt thuis opgebaard. U kunt afscheid van haar nemen op zaterdag 9 oktober van 14.00 tot 16.00 uur. De afscheidsdienst, voorafgaande aan de crematie, zal plaatshebben op maandag 11 oktober om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Mr. P.N. Artzeniusweg 62hs, 1098 GS Amsterdam Wij bedanken het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Ter Reede voor de goede zorgen. Ik weet, aan wie ik mij vertrouwe, al wisselen ook dag en nacht. Ik ken de rots waarop ik bouwe: hij feilt niet, die uw heil verwacht Eens aan de avond van mijn leven breng ik, van zorg en strijden moe, voor elke dag, mij hier gegeven, U hoger, reiner loflied toe. Gez. 3903 Na een periode van toenemende zorg en onzekerheid en na alle fijne jaren die wij met elkaar mochten beleven en die een onuitwisbare herinnering achterlaten, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Janneke Buijze - de Kraker Gij schreef mijn naam in de palm van uw hand echtgenote van Frans Buijze Zij overleed in de leeftijd van 78 jaar Oostburg Terneuzen Goes: Frans Buijze Jaap en Anita Jonas Nona en Daniël Elleke en Ad Lieselot Ria en Sjaak Jeroen en Mirjam Esther en Peter Wouter en Marije Oostburg: Carolien en Tonny Jessica en Roy Robin en Kelly Wij willen het verzorgend personeel van het verpleeghuis "De Stelle" afdeling Klaproos hartelijk dank zeggen voor de liefdevolle verzorging. Oostburg, 6 oktober 2010 Slickenburgschans 2-26 4501 LC Oostburg Wij nodigen u uit voor de dienst van woord en gebed die gehouden zal worden op dinsdag 12 oktober om 15.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28 c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelenheid om de familie in de koffiekamer van het crematorium te condoleren. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons trouw lid in de leeftijd van 61 jaar wij wensen zijn vrouw kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies Bestuur en leden PV de Luchtbode Krabbendijke Heden is zacht en kalm ingeslapen in de leeftijd van 92 jaar onze moeder, schoonmoeder en oma Francina Adriana Timmerman-de Jager weduwe van Marcus Timmerman Middelburg: Gerda en Wim Veere: Johnny en Tineke Middelburg: Leo en Sjaan Veere: Huberdien en Jan Bonaire: Fred en Lia klein- en achterkleinkinderen Wij danken het verzorgend personeel van zorgcentra Swerfrust en 't Gasthuis (afd. Singel) voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 6 oktober 2010 Correspondentieadres Fam. van Gogh-Timmerman Veerseweg 57 4332 BB Middelburg Naar wens van de overledene zal de crematie in stilte plaats vinden. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. Jesaja 43 vers 1 b Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze behulpzame vader en lieve opa Jan de Hamer in de leeftijd van 78 jaar. Truus de Hamer-de Jonge Sjaak en Trudy de Hamer-de Lorm Herma de Hamer-de Jager (in herinnering Joop en Esther ElineenMark Annelies Bennie en Marja de Hamer-Kopmels Ellen en Bart Anouk Annie en Luc Witkam-de Hamer Niek Rik Martin en Monique de Hamer-van der Does Yordin Danique Wij willen iedereen die mijn man, onze vader en opa de afgelopen tijd verzorgd heeft hiervoor heel hartelijk dankzeggen. 7 oktober 2010 Coudorp 33t 4455 AH Nieuwdorp. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden D.V. dinsdag 12 oktober om 13.30 uur in de Maranalhakerk, Bergweg 43a te Goes. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Kerkelijke begraaf plaats te Nieuwdorp. Voor aanvang van de dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Na de begrafenis is er alleen gelegenheid tot schriftelijke condoleance. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn broer, onze zwager en oom in de leeftijd van 78 jaar Jan de Hamer echtgenoot van Geertruida de Jonge Wolphaartsdijk: I. )anse Nieuwdorp: S. de Hamer-Meerman 's-Heer Arendskerke: J. van de Kreeke-de Hamer J. van de Kreeke Neven en nichten Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Jan de Hamer echtgenoot van Truus de Jonge Borssele: Rinus de Jonge Rina de Jonge-Ruster (in herinnering Kees de Jonge (in herinnering) Borssele: Koos en Kees Ars-de jonge Nieuwdorp: Jaap en Addie de Jonge-Krijger Nieuwdorp: Sjaak de Jonge Neven en nichten Nieuwdorp, 7 oktober 2010 Heden ontvingen wij het droevige bericht dat de (schoon)vader en opa van onze Annie en Luc, Niek en Rik Jan de Hamer is overleden. Wij wensen Truus, kinderen en kleinkinderen en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Goes: Theo en Liesje Witkam-Barrée Goes: Els en Joke Witkam Beesd: Stijn en Maridine Witkam-Stam SebastiaanRozemarijn, WillemijnAnnemijn Kortgene: Steven en Diny Witkam-Fierens Dinique, Chimaine Goes: Mirjam en Mare Jenniskens-Witkam Jan, Tim Middelburg: Mark Witkam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 33