Verwer Janssen Vermogensmanagement werkt enkel met eersteklas partijen Voorspel de slotstand van de AEX en win gratis bioscoopkaartjes jantje Beton laat kinderen buitenspelen! Goede doelen Nijsse Fermont www.vermogensmanagers.n! Door de kredietcrisis en alle daaropvolgende onrust over verschillende beleggingsproducten (teakhout, Easy-life, Palm-invest enz. wordt regelmatig de vraag gesteld of Verwer Janssen Vermogensmanagement wél een betrouwbare partij is. Een zeer terechte vraag, met de financiële crisis nog vers in het geheugen. Allereerst kunnen potentiële beleggers zich via allerlei websites ervan overtuigen dat ze te maken hebben met een partij welke voldoet aan alle opgelegde strenge eisen. Zo kunt u via de volgende websites déze vermo gensbeheerder terugvinden Autoriteit Financiële Markten www.afm.nl De Nederlandsche Bank www.dnb.nl Dutch Securities Institute www.dsi.nl Klachteninstituut Financiële Dienstverlening www.kifid.nl Vereniging van Beleggingsanalisten www.vba.nl Als u niet met Verwer Janssen in zee wil gaan, maar toch op zoek bent naar een betrouwbare vermogens beheerder, raadpleeg dan in ieder geval eerst de bo venstaande websites. Een gewaarschuwd mens telt immers voor twee. Uw geld staat op een rekening op uw naam Als u cliënt wordt bij Verwer Janssen is het goed te weten dat uw geld op uw eigen naam staat bij een van de eersteklas depotbanken waarmee wordt samenge werkt. Zelfs bij een faillissement van de depotbank blijft uw effectenportefeuille volledig in tact, aange zien deze buiten de balans van de betreffende bank in een apart bewaarbedrijt' geadministreerd wordt. Het is, om echt alle risico's uit te sluiten, raadzaam om bij de betreffende banken niet meer dan 100.000 liquide aan te houden omdat tot dat bedrag het depo sitogarantiestelsel in werking zal treden bij een even tueel faillissement van de depotbank. Er zijn een aantal depotbanken waarmee Verwer Janssen werkt. Een van die banken is Binck Bank. Deze partij is een van de preferred partners van Ver wer Janssen. Binck is immers dé internet effecten- bank van Nederland en België. Zij hebben maar één vorm van dienstverlening en dat is beleggen. Binck Bank Einde juli publiceerde deze bank een (op jaarbasis) 43% hogere nettowinst t.o.v. een jaar ervoor. Het aan tal effectenrekeningen in de boeken bedraagt sinds dien ruim 406.000 en deze waren in één kwartaal goed voor 2,5 miljoen transacties. Indrukwekkende cijfers kun je stellen. Naast het feit dat deze internetbank een portal heeft voor eindbeleggers (cliënten die 'het zelf doen') en dus geen beroep doen op een vermogensbeheerder, heeft deze onlinebank zich ook gespecialiseerd in het faciliteren van vermogensbeheerders, zoals Verwer Janssen Vermogensmanagement. De vermogensbe heerders kunnen gebruik maken van alle mogelijkhe den welke deze effectenbank biedt op hét gebied van beleggen. U als (mogelijk nieuwe) cliënt van Verwer Janssen kunt op ieder moment van de dag uw porte feuille 1:1 opvolgen. En heeft u daar geen zin in, dan is dat geen probleem omdat u middels uitgebreide en duidelijke rapportages sowieso minimaal een keer per kwartaal schriftelijk op de hoogte wordt gebracht. Walter Janssen „Onze cliënten die we bij Binck Bank hebben ondergebracht zijn uitermate tevreden. Ze kunnen alles zeer goed opvolgen en eventuele muta ties worden direct in de overzichten verwerkt. Daarbij komt nog dat Binck Europees gezien, behoort tot de goedkoopste banken voor het aan- en verkopen van effecten. Dit is een belangrijk gegeven, want alle kos ten gaan tenslotte ten laste van het rendement." GRATIS en eenvoudig overstappen Als een belegger cliënt wordt bi j Verwer Janssen dan kan door slechts één enkele handtekening de effec tenportefeuille van bank ABC overgezet worden naar Binck Bank. De eventuele kosten die de overboekende bank in rekening brengt worden door Binck Bank tot een bepaald maximum vergoed. In de meeste geval len betekent dit een GRATIS Overstap zonder verdere rompslomp. De zeer goede informatieverschaffing en vastlegging vanuit Binck Bank richting Verwer Janssen zorgt ervoor dat deze vermogensbeheerder zich bezig kan houden met datgene waar ze feitelijk goed in is: het beheren van vermogen. Ook ABN AMRO en ING Luxemburg kunnen als de potbank door Verwer Janssen gebruikt worden. De samenwerking met deze instellingen verloopt ook naar volle tevredenheid. Postbus ?01 4460 At' Goes Telefoon (0113)23 04 00 www.nfpc.nl info@nfpc.nl KinÖ.eLen sptden steGdbnTiddëTbuviën diotji verkeer, uweitigheic e.o bebouwing Dat 'rémJ hiifï ijrr.vikkeii.ie ek is óngMond. jaetje ftetan wil dat kmoeren weer vrij-buiten kunnen spelen in hun eigen btitur. Daarom financieren we Diojecten die hei buitenspelen bevorderen. IP Bijvoorbeeld buurthuizen me! buitenspeel- V- activiteüfil! ol .-"3 0 school die-baa» scbooU'iein wil:opknappen en'■iijiehstellèivvóor 1< Beton l.i,i; ook jieri aai. net. kar.: .santen met gefneenien werken we aan buitertspëei- wijken die een voorbeeld kunnen zijn voor allo Nederlandse gemeenten. Sreun janiie Beton! 6a nnrTfWWvV.jantjeDelon.nl of bet 030 §4 47 oho Verwer Janssen Vermogensmanagement is een bedrijf waarbij de nadruk ligt op het beheren van vermogen. Om aan te tonen dat deze gepassioneerde vermogensbe heerder en haar medewerkers uiteraard ook midden in de samenleving staan, wil men de aandacht op deze plek vestigen op een drietal goede doelen die van harte worden aanbevolen. Bij deze drie doe len draait het om de gezondheid en het geluk van kinderen. Want hoe je het ook wendt of keert, gezondheid is nog steeds de grootste rijkdom. Op dit moment draait in Bioscoop City Roosendaal de kaskraker WALL STREET - MONEY NEVER SLEEPS Als belegger mag u deze film met Michael Douglas als Gordon Gekko niet missen. U kunt hier zelfs GRATIS naar toe als u een goede voorspeller blijkt te zijn. Voorspel de slotstand van de AEX per maandag 18 oktober 17.30 uur en doe dit vóór 15 oktober 16.00 uur (opening Verwer Janssen in Roosendaal). Voor de vijf voor spellers die de slotstand het dichtst benaderen heeft Verwer Janssen Vermogensma nagement telkens twee kaartjes voor deze thriller gereed liggen. Mail uw AEX-stand door aan info@vermogensmanagers.nl of vul deze in op de bon op pagina 11 van deze krant en stuur deze naarBrugstraat 88, 4701 LL Roosendaal. De bon moet wel ten laatste op 15 oktober in ons bezit zijn. Winnaars ontvangen persoonlijk een reactie. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. De gratis entreekaartjes worden beschikbaar gesteld door Bioscoop City Roosendaal. Energie vanzelfsprekend? ...niet voor kinderen met een energie stofwisselingsziekte. Helderheid door kennis De goede doelen die Verwer Janssen Vermogensmanagement onder uw aandacht wil brengen zijn: Energy4All, Cliniclowns en Jantje Beton Pensioenvraagstukken worden over het algemeen als lastig en ingewikkeld ervaren. Oplossingen hiervoor vereisen vaak specialistische kennis. En die ligt nu binnen handbereik. Nijsse Fermont pensioenconsultants zijn experts op het gebied van pensioenadvies. We geven ondersteuning, en daarnaast controleren en beheren we pensioenoplossingen. Al onze adviezen worden getoetst op helderheid, praktische toepasbaarheid en fiscaal juridische houdbaarheid. Nijsse Fermont pensioenconsultants werkt enkel op declaratiebasis. Transparant en helder. ...door uw gift op giro 6640 Clini Clowns

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 102