televisie31
officier van justitie
mm
BSB9
'Dan hoop je dat die ander een been breekt'
Reinbert Martijn over het harde leven van een sterdanser
dinsdag 5 oktober 2010
07:05,07:30 The bold
and the beautiful 08:00
Tommy Teleshopping
13:00 Shownieuws: Late
editie 13:25 Trauma
centrum 14:00 De grote
verhuizing 14:55 Who's
the boss? 15:55 Accor
ding to Jim 16:20,16:45
The bold and the beau
tiful 17:10 De grote ver
huizing
08:00 RTL Nieuws
08:15 Teleshop 7: Suer-
te 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
09:20 Rick Nieman in
terviewt... Robert Cialdi-
ni 09:40 RTL Z Nieuws
12:20 RTL Autoblog
12:40 RTL Z Nieuws
16:20 Regio business
magazine 16:40 RTL Z
Nieuws
06:30 RTL Telekids
09:30 Tel sell 17:05 Fa
beltjeskrant 17:10 Op
rah Winfrey show
06:55 Disney feest
07:25 Ernst, Bobbie
en de rest 07:55 Tom
my Teleshopping 08:55
Ready steady cook
09:55 Tommy Teleshop
ping 10:55 Astro TV
12:55 Tommy Teleshop
ping 13:55 Medisch
centrum 14:25 Rea
dy steady cook 15:30
Disney feest 16:00 3rd
Rock from the sun 16:30
Still standing 17:00
Friends 17:25 Will
Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters,
Beyblade, Pokemon,
Phineas Ferb, Zack
Cody, A kind of magic,
Matt's monsters, Ca-
spers Griezel School,
Monster Buster club, A
kind of magic, De Tofu's,
Zack Cody, Phineas
Ferb, Skunk fu, Shuriken
school, Totally spies, Phi
neas Ferb, American
dragon, Recess, Phine
as Ferb, Zack Cody,
Zeke Luther
o
18:10 Huizenjacht, 18:00 The A-Team, Ac- 18:05 Dr. Phil, Talkshow 18:30 Airline, Reality
Woonprogramma. tieserie
18:55 De politie op je
hielen!, Serie re
portages
18:00 Veronica's fun
niest commer
cials ever!
18:15 3rd Rock from
the sun, Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder- 19:50 De Pfaffs, Celebri- 19:00 Kinderziekenhuis, 19:30 Bondi rescue, Re- 19:10 Still standing, Co-
land tydocusoap Reality ality medy
19:20 Shownieuws 19:35 Style by jury, 19:30 Two and a half
Make-overpro- men, Comedy
gramma
20:00 Trauma centrum, 20:30 Drillbit Taylor, Ko- 20:30 Erin Brockovich, 20:00 The Kardashians, 20:00 The big bangthe-
Realityprogramma
20:30 NCIS, Misdaadserie
Filmdrama
Reality
ory, Comedy
20:30 Desperate house- 20:30 Undercover boss.
wives, Dramaserie
Reality
00
o
o
VO
b
M
O
O
21:30 NCIS, Misdaadserie
21:25 Eastwick, Fanta-
syserie
21:30 Waar is De Mol?,
Reisprogramma
22:30 Hart van Neder- 22:30 Austin Powers:
land The spy who
22:45 Piets weerbericht shagged me, Film-
22:50 Shownieuws komedie
22:25 My parents are
gonna love you:
nog 1 dag, Voor
uitblik
22:30 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
22:35 Oplichters ont
maskerd, Serie re
portages
23:20 Tienermoeders,
Realityprogramma
23:50 Ontsnapt aan de
dood, Serie repor
tages
23:00 As the world
turns, Soap
23:50 TopChef, Kook-
wedstrijd
23:25 Cold case, Detecti- 23:40 Veronica's fun-
veserie niest commer
cials ever!
00:51 Sneak preview
02:00 Meiden
04:30 Chat TV
00:30 Astro TV 00:15 RTL Poker: Euro
pean Poker Tour-
San Remo
01:10 RTL Poker: Aussie 05:30 Vriendinnentijd
millions
02:06 Poker babes
03:00 Sneks
00:20 Men in trees
01:20 Nachtprogram
mering: San
dy live
04:00 Hart van Neder
land Show
nieuws (h)
00:10 The Simpsons
01:05 Nachtprogram
mering: Lekker
live afterparty
02:05 Poker after dark
K>
O
O
N>
UI
n
ding in tranen is omdat ze haar
grote droom uiteen ziet spatten,
schiet ze nu weer vol. Al beperkt
haar betrokkenheid bij de dans
zich nu tot bestuurslid van The
Dutch Don't Dance Division, de
droom is intact gebleven.
De enige die nog aan de internatio
nale top danst, is Ilja Louwen (40).
Al staat ze op een kruispunt. Haar
echtgenoot droomt hardop van
een gezinsleven zonder nieuwe ar
tistieke avonturen: „Jij hebt als dan
seres tenslotte de hele wereld al ge
zien." Zij denkt nog liever niet aan
het moment waarop ze haar dans
partner en choreograaf Leo Mujic,
wiens muze ze is, daarvan op de
hoogte zal stellen. „Hij krijgt ter
plekke een hartverzakking."
Het uur van de wolf. Dans voor het leven.
Nederland 2, 23.00 uur.
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 Muziek uit Zeeland
18:45 RegioNed 18:55 Zeeland
in vogelvlucht 19:00 Herhalin-
09:00 Radio 2 op één 12:00 Da
gelijkse kost 12:10 De rode lo
per 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Man bijt hond 14:00 Parklife
Africa 14:25 Thuis 14:50 King
dom 15:35 Heartbeat 16:25
Meesterchef Australië 16:50
Vrolijk Vlaanderen 17:25 Buren
17:50 Dagelijkse kost 18:00
Het journaal 18:10 De rode lo
per 18:35 Blokken 19:00 Het
journaal 19:40 Man bijt hond
20:05 Het weer 20:10 Thuis
20:40 Married, single, other
21:30 Koppen XL 22:00 De
laatste show 22:55 Het journaal
laat 23:16 KENO-uitslagen
23:17 Het weer 23:20 Hi-de-hi!
23:50 Dagelijkse kost
07:10 Piet Piraats voorleesver
halen uit de griezelgrot 07:20
De kleine zeemeermin 07:45
Sally Bollywood 08:00 Samson
en Cert 08:25 Pat Stan 08:30
Ketnet on ice 08:40 Drie vrien
den en Jerry 08:50 Karrewiet
08:58 CANVAS 09:00 Terzake
09:35 Herfstbeelden 12:00
KETNET 15:30 Symfollies 15:35
Uki 15:45 Dobus 15:55 Kaatje
en haar vriendjes 16:05 Bol en
Smik 16:15 Angelina ballerina
16:30 Samson en Gert 16:55
Piet Piraats voorleesverhalen uit
de griezelgrot 17:05 De kleine
zeemeermin 17:30 De boer op
17:40 Ketnet on ice 17:50 Ami-
ka 18:05 Karrewiet 18:15 Ami-
ka 18:30 De pretshow 18:50
W817 19:05 Twisted Whiskers
19:15 Ketnet on ice 19:20 Kar
rewiet 19:30 H20 19:57 CAN
VAS 20:00 Terzake 20:40 Can-
vascrack 21:15 Tropic of
Cancer 22:45 Don't grow old
23:05 The love of money 23:55
Virus
07:00 Breakfast 10:15 Heir
hunters 11:00 Homes under
the hammer 11:55 Nieuws en
weerbericht 12:00 Common
wealth Games 201014:00 BBC
News 14:30 Regionaal nieuws
en weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Commonwealth Games
201018:00 Commonwealth
Games report 19:00 BBC News
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 20:00 The One
show 20:30 EastEnders 20:57
Nieuws en weerbericht 21:00
Holby City 22:00 Kids in care
23:00 BBC News 23:25 Region
aal nieuws en weerbericht
23:35 My story
07:00 The Pingu show 07:15
Bob the builder 07:25 Pingu
07:30 Guess with Jess 07:40
Postman Pat 08:00 Arthur
08:15 League of super evil
08:25 Newsround 08:30 Dead
ly 60 09:00 Commonwealth
Games 2010 12:00 To buy or
not to buy 12:30 The daily poli
tics: Conference special 14:00
Commonwealth Games 2010
15:15 Flog it! 16:00 Richard
Hammond's blast lab: The ex
periments 16:05 Copycats
16:35 OOglies 16:50 Shaun the
sheep 17:00 M.I. High 17:30
Blue Peter 18:05 Newsround
18:15 Escape to the country
19:00 Eggheads 19:30 Strictly
come dancing: It takes two
20:00 Commonwealth Games
2010: Games today 21:00 Mas-
terchef: The professionals
22:00 Whites 22:30 Harry and
Paul 23:00 Later Live... with
Jools Holland 23:30 Newsnight
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Lena -
Liebe meines Lebens 11:15
Reich und Schön 12:00 heute
12:15 drehscheibe Deutsch-
land 13:00 ZDF-Mittagsmaga-
zin 14:00 heute - in Deutsch-
land 14:15 Die Kiichenschlacht
15:00 heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:15 Lena - Liebe meines Le
bens 17:00 heute - Wetter
17:15 hallo deutschland 17:45
Leute heute 18:05 SOKO Köln
19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Die Rosenheim-Cops
20:15 Sehnsucht Grönland -
mit Markus Lanz 21:00 Frontal
21 21:45 heute-journal 22:12
Wetter 22:15 37°: Fass mich
nicht an! 22:45 Markus Lanz
07:30 Alles was zahlt 08:00 Un-
ter uns 08:30 Gute Zeiten,
schlechte Zeiten 09:00 Punkt 9
09:30 Mitten im Leben! 11:30
Unsere erste gemeinsame
Wohnung 12:00 Punkt 12 - Das
RTL-Mittagsjournal 14:00 Mit
ten im Leben! 15:00 Verdachts-
falle 16:00 Familien im Brenn-
punkt 17:00 Die Schulermittler
17:30 Unteruns 18:00 Explosiv
- Das Magazin 18:30 Exclusiv -
Das Star-Magazin 18:45 RTL
Aktuell 19:03 RTL Aktuell - Das
Wetter 19:05 Alles was zahlt
19:40 Gute Zeiten, schlechte
Zeiten 20:15 CSI: Miami 21:15
Dr. House 22:15 Monk 23:10
Law Order
Dans voor het leven is het slot van een drieluik, dat begon met het volgen
van jonge dansers en eindigt met dezelfde dansers decennia later, foto GPD
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 ARD-Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:20 Ein
Pyjama für zwei 12:00 heute
12:15 ARD-Buffet 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin 14:00 Tages-
schau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10
Papageien, Palmen Co. 17:00
Tagesschau 17:15 Brisant 18:00
Verbotene Liebe 18:25 Marien-
hof 18:50 Das Duell im Ersten
19:45 Wissen vor 8 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Weissensee 21:05 In al
ler Freundschaft 21:50 Plusmi
nus 22:15 Tagesthemen 22:43
Das Wetter im Ersten 22:45
Menschen bei Maischberger
07:20 Dirty jobs: Dirty jobs of
the Big Apple 08:15 Street cus
toms 2008: Vans van 09:10
American chopper: Dixie Chop
per (2) 10:05 Overhaulin':
SEMA show 11:05 How do they
do it?: Diamond mine/Sky-
scraper/Car crusher 11:35 How
do they do it?: Air-to-air refuel
ling/Ski slopes/Car production
12:05 Ultimate survival: Do
minican Republic 13:05
World's toughest tribes: Log
gers 14:05 Science of the mov
ies: Transformers: Bumblebee
rises! 15:05 Swamp loggers:
The storm 16:05 Chop shop:
London garage 17:05 Green
Wheels: Solar power 17:35
Mean green machines 18:05
Mythbusters: Seasickness - Kill
or cure 19:05 Monster moves:
Mammoth mansions 20:05 The
Gadget Show 20:35 Mega
builders: Peak power - Toba Riv
er, Canada 21:35 Wreckreation
nation: Bar stool sledding 22:35
Real emergency calls: Pulled
from the brink 23:00 Grand de
signs
07:00 Air crash investigation:
Hidden danger 08:00 The dog
whisperer: Red zone 09:00
Dangerous encounters: Closest
encounters 10:00 Locked up
abroad: The real midnight ex
press 11:00 American nazis
12:00 The dog whisperer: Not
so home sweet home 13:00
Megafactories: Porsche 14:00
Australia's hardest prison 15:00
Air crash investigation: Hidden
danger 16:00 Hunter hunted:
Outback attack 17:00 Locked
up abroad: The real midnight
express 18:00 American nazis
19:00 The dog whisperer: Red
zone 20:00 Is it real?: Ancient
astronauts 20:30 Mystery files:
Jack the Ripper 21:00 Asteroid
impact 22:00 Martian robots
23:00 Asteroid impact
07:15 The planet's funniest ani
mals 07:40 Dogs 101Puppies
08:35 In too deep: Tanzania
09:00 Into the pride: Queen
Cleo 09:55 Monkey life 10:20
SSPCA: On the wildside 10:50
Animal precinct 11:45 E-vets:
The interns - Emotional roller
coaster 12:10 Pet rescue 12:40
Animal cops Phoenix: Born in
an alley 13:35 Wildlife SOS
14:00 SSPCA: On the wildside
14:30 Dogs 101French Bull
dog, Poodle, Airedale, Chihua
hua, Labrador 15:25 Cats 101
Manx, Burmese Siberian, Rus
sian Blue, Cornish Rex, Singapu-
ra 16:20 The planet's funniest
animals 17:15 Venom hunter
with Donald Schultz: Bounty
hunter 18:10 Ultimate air jaws
19:10 Dogs 101Rottweiler,
Boston Terrier, Basset Hound,
Shar Pei, St. Bernard 20:05 Ven
om hunterwith Donald Schultz:
Bounty hunter 21:00 Escape to
Chimp Eden: 8 babies for Eu
gene 21:25 Escape to Chimp
Eden: Mission chimpossible:
Eugene's choice 21:55 Animal
cops Phoenix: Born in an alley
22:50 Ultimate air jaws 23:45
Untamed uncut: Goose at
tack
06:15 Timmy time 06:25 Roary
de Racewagen 06:35 Go Diego
Go! 07:00 Mr Bean the anima
ted series 07:25 Spongebob
Squarepants 07:50 Fairly odd
parents 08:15 Fanboy Chum
chum 08:30 Ni hao kai Ian
08:55 Dora the explorer 09:15
Dibo 09:30 Timmy time 09:40
Wonder pets 10:05 DirkSchee-
le 10:15 Pim Pom 10:20 Roa
ry de Racewagen 10:30 Go Di
ego Go! 11:10 Umizoomiz
11:35 Pieter Post 11:50 Rupert
Bear 12:00 Shaun het schaap
12:05 Ned's Declassified 12:30
Big time rush 12:54 De klas uit!
13:00 Adventu res of Jimmy
Neutron 13:50 My life as a
teenage robot 14:35 Chalkzone
15:05 Invisible network of kids
15:25 Mr Bean the animated
series 15:50 De klas uit! 15:55
True Jackson 16:20 Fairly odd
parents 16:45 Johnny test
17:10 Ned's Declassified 17:35
Spongebob Squarepants 18:00
The penguins from Madagascar
18:25 Mr Bean the animated
series 18:50 Het Huis Anubis
19:20 Gefopt 19:35 Drake
Josh 20:00 Zender uit de ether
07:45 Bakugan 08:30 Your
chart 09:30 10 X 10:30 TMF
hits 13:00 TMF Pure Chart
14:00 10 X 15:00serveert
15:30 Your chart 16:30 Kijk dit
nou live 17:30 Hollywood buzz
17:55 TMF Totally summer
18:20 TMF hits 20:00 Your
chart 21:00 TMF NL 22:00 Ga-
mekings 22:5010X23:50
Beach battle
09:00 Rewind 10:00 3 from 1
11:00 Top 11 at 11 12:00 US
chart 13:00 Monster hits 14:00
Brand new chart 15:00 Made
15:55 My super sweet 16
16:45 Jessica Simpson's: The
price of beauty 17:15 The hills
17:40 The city 18:05 Teen
mom 19:00 Life of Ryan 19:25
Room raiders 20:15 Brooke
knows best 21:10 Cribs 21:35
Pimp my ride 22:00 Disaster
date 22:30 The X-Effect 22:55
Bully beatdown 23:20 Jackass
23:45 Nitro circus
06:30 Télématin 08:00 Cana
dees nieuws 08:30 Et si vous
me disiez toute la vérité? 09:00
Flash 09:05 A la Di Stasio 09:30
Passion maisons 10:00 Flash
10:05 Télétourisme 10:30 Plus
belle la vie 11:00 Franqois en
série 11:30 Nee plus ultra la
collection 12:00 Flash 12:05
Les escapades de Petitrenaud
12:30 Baklava blues.13:30 Bel
gisch nieuws 14:05 Reporters
15:45 L'autre émoi 16:00
Nieuws 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Temps pré
sent 18:00 Nieuws 18:20 L'invi-
té 18:30 Le journal de l'éco^
18:35 Le marginal 20:15 L'Age
adulte 20:30 Frans nieuws
21:00 Des gents qui passent
22:30 Tresors de civilisation:
L'Europe Centrale 23:00
Nieuws 23:10 Zwitsers nieuws
23:35 Afrikaans nieuws 23:50
La carte au trésor
08:30 Eurogoals 09:00 Tennis
15:15 Eurogoals 16:00 Paar
densport 18:15 Skispringen
19:00 Eurogoals flash 19:10 Eu
rogoals 20:00 Champions club
20:30 Paardensport 23:00 Au
tosport: Porsche Super Cup
23:30 Motorsport: Superbike
07:00 World report 09:00
World business today 10:00
World report 10:30 Inside Afri
ca 11 :00 Larry King live 12:00
World report 12:30 World
sport 13:00 World report
13:30 News special 14:00
World report 15:00 World
business today 16:00 Interna
tional desk 17:00 The brief
17:30 World sport 18:00 Prism
18:30 News special 19:00 In
ternational desk 20:00 Quest
means business 21:00 World
one 22:00 Connect the world
with Becky Anderson 23:00
BackStory 23:30 World sport