Jubilsuffi Wim Gast en Dicky Koning D ysrl eden Joke Floresse 28 I familieberichten dinsdag 5 oktober 2010 fHensenlinq.nl 60 jaargetrouwd! Van harte gefeliciteerd van jullie kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind 6 oktober 2010 Enige en algemene kennisgeving. Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde die hij heeft gegeven, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve man Bastiaan Johannes van Dijk - Bas - Middelburg, 5 december 1930 Goes, 3 oktober 2010 gehuwd geweest met Christina Maria van Dijk t 1985 Riet van Dijk - de Witte Serviceflat "De Schakel" 's-GravenpoIderseweg 9 - 222 4462 CD Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 7 oktober van 11.00 tot 11.10 uur in de kapel van de Rl< Parochie Maria Magdalena te Goes. Aansluitend vindt de H. Mis van Requiem plaats om 11.30 uur. De crematieplechtigheid is om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Met heel ons hart vertrouwen we je lichaam toe aan de tijd die alles heel maakt en de goedheid van moeder aarde, en we begeleiden je met het onzegbare achter onze woorden, de welsprekendheid van ons zwijgen, de warmte van onze tranen, de troostrijke kleuren van onze bloemen. Een bijzonder mens is overleden geboren te Middelburg, 22 september 1951 overleden te Vlissingen, 3 oktober 2010 moeder van: Wendy Jonkman geliefde dochter van: A. Floresse-Marijs H. Floresse t (schoon)zus van: Marianne Floresse Constance Floresse en Jan Koole tante van: Tamara Samson Noes en Jhemila Seitte Wij willen alle mensen, die de afgelopen maanden voor Joke hebben gezorgd, van harte bedanken. Correspondentieadres: Familie Koole-Floresse Noordweg 262 4333 GP Middelburg U kunt afscheid van Joke nemen op donderdag 7 oktober a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Wij zullen in besloten kring afscheid van haar nemen. Onze lieve zwager en oom is overleden Bram Groesser Ad en Henny Jopie en Jan (in herinnering) Jan en Tiny Gilles en Hetty Fred en Anneke Jan en Mary en Kinderen 4 oktober 2010 Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in Rustenburg is overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia de Groot-van Belzen in de leeftijd van 84 jaar. Sinds 25 januari 2009 weduwe van B. de Groot Middelburg: Wim en Rita Breskens: GerdaenTheo Vlissingen: Jos en Magda Middelburg: Rini Middelburg: Danny en Aartie Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 4 oktober 2010 Correspondentieadres: W. de Groot Kruitmolenlaan 45,4337 KP Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 7 oktober van 11.00 tot 11.15 uur in de aula van de algemene begraaf plaats Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg; aansluitend vindt er een herdenkingsdienst plaats, waarna we onze dierbare overledene naar haar laatste rustplaats brengen. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de Onverwacht kregen wij het bericht dat is overleden Oma de Groot Wij hebben gelukkig nog vele fijne herinneringen aan u. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit verlies. Angela de Groot Lex van Di jken Jesse-Jctmes Shadow Raven Als leven lijden wordt, is sterven een verlossing. Kort na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa delen wij u met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma Alida Hilleman-van Keulen Ali 28-6-1937 1*3-10-2010 Sinds 28-1 -2010 weduwe van Marinus Adrianus Hilleman Middelburg: Ellen Tukker-Hilleman Jaap Tukker Dennis Ilse Ingrid Hilleman Joop Slabbekoorn Romek René Hilleman Marjan Hilleman-Stevense Lisa Romy Correspondentieadres: Voorborch 52 4335 AW Middelburg Onze moeder, schoonmoeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag 8 oktober 2010 van 11.45-12.15 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend om 13.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met dankbaarheid denken wij terug aan het werk, dat de heer Joop Klein Entink als penningmeester met trouw en zorgvuldigheid voor ons verricht heeft. Tijdens diens langdurige ziekte straalde hij steeds een voorbeeld uit van Hoop en Vertrouwen op de Heer. Dat hij moge rusten in Vrede. Wij wensen zijn vrouw en (klein)kinderen Gods troost, kracht en nabijheid toe om het gemis te kunnen dragen. Namens bestuur en leden van de PCOB-afdeling Middelburg Sj.P. Sijnstra, voorzitter Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Heel verdrietig, maar vol goede herinneringen aan zijn liefde voor zijn gezin, familie en vrienden, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, schoonvader en opa Fons Janssens Alphonsus Cyriel Antonius echtgenoot van Virginia Mathilde Maria Janssens-Beugels Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Clinge: Virga Janssens-Beugels Clinge: Brenda en Edwin Thijs-Janssens Jasper, Wouter, Sophie Clinge: Pascal Janssens in liefdevolle herinnering Met dank aan het zorgteam van Blaauwe Hoflce 136 voor hun goede zorgen. 3 oktober 2010 Beatrixstraat 18, 4567 CH Clinge De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 7 oktober om 16.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c teTerneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Allerliefste opa een lange tijd hebben we je al moeten missen: langs de lijn, bij het zwemmen, niet meer samen fietsen of logeren. Opa, al ben je er nu niet meer, je bent er toch nog bij. Waar wij ook gaan, waar wij ook staan, je bent steeds in onze gedachten. Een lieve kroel, een dikke kus, Jasper, Wouter en Sophie Los laten pap doet zo'n pijn. Maar jij zei altijd: "we doen dit met een lach en een traan" Een vader sterft altijd te vroeg. Al wordt hij nog zo oud. Je hoopt dat pijn hem bespaard zal zijn, omdat je van hem houd. Maar als de dagen knellen gaan, hij moe wordt en benauwd. Hoop je dat mam hem halen zal omdat je van hem houd. Vol liefde en met een grote leegte nemen wij afscheid van onze allerliefste pa, opa en maatje Comelis Simon Marie Oostvogels Cees In liefdevolle herinnering Anna Oostvogels - Korsman Breda 29 januari 1935 Ellemeet t 3 oktober 2010 Ellemeet: Riekus en Lia Arjen - Ricardo - Raymon Scharendijke: Marja en Ed Bas - Joep - Tom Brielle: Anita en Dick Rick Scharendijke: Jaap en Karin Fabian en Stephanie Thalina Burgh-Haamstede: Johan en Saskia Shaima - MeIJi - Nadieh - Menno Kerkwerve: Lia en Danny Dimitri en Quinten Brielle: Je maatje Mar Noordzij Correspondentieadres: Kuijerdamseweg 18 4323 LC Ellemeet De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 8 oktober om 11.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30