42 I familieberichten zaterdag 2 oktober 2010 ITlensenUfiq.nl Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd stil dragend, moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heen gegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Adriana Petiet-Bernard Jeanne in de leeftijd van 80 jaar. Vrouwenpolder: W.J. Petiet Middelburg: Ad en Heieen Jules en Angelique Chris en Richella; Jaimy Vrouwenpolder: Hans en Trudy Bastiaan en Denise Bernardien Robbie Charlie Gent, 29 september 2010 Prins Bernhardlaan 11 4354 B| Vrouwenpolder Mijn vrouw is opgebaard in het uitvaartcentrum Jobse, Sandenburghlaan 2 te Veere alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen zondag 3 oktober van 15.30 tot 16.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 4 oktober om 14.00 uur op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw "De Ontmoeting". Heden overleed, na een kortstondige ernstige ziekte, op de leeftijd van 80 jaar, onze allerliefste schoonzus Sjaantje Petiet-Bernard Middelburg: S.J. Bek-Petiet N. Bek. Vlissingen: M. Wist-Meijer 29 september 2010 Na een kort ziekbed is overleden onze lieve nicht Jeanne Petiet-Bernard We wensen Wim, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Rie Smolders-de Munck Henk Francooy Neven en nichten Middelburg, 29 september 2010 Onze hartelijke en moedige buurvrouw Jeanne Petiet is na een kort ziekbed overleden. Wij- wensen Wim en de familie sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens alle buren van de Prins Bernhardlaan: Simone en Carmen fam. Mulder fam. Sneek fam. Mincu fam. Feij fam. Leenhouts fam. de Bruijn fam. Riemens fam. Labruijère Mark Gel dof fam. Joziasse fam. Wisse fam. Geerse fam. van Urk fam. de Rijke fam. Zwaan Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante H.S. v.d. Wielen-Koopman (Lena) Zierikzee: S.J. van Nieuwenhuijze-Koopman Haamstede: J.M. Koopman C. Koopman-Geleijnse Brouwershaven: M.P. Ketting Zierikzee: J.B. Koopman C. Koopman-de Vlieger Neven en nichten Middenmeer, 28 september 2010 Deze oneerlijk strijd heeft ze niet kunnen winnen. Met groot verdriet in ons hart, maar dankbaar voor alle liefde die ze heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Marijlce Poerstamper Beverwijk t Vlissingen 24 juni 1941 30 september 2010 Middelburg: Louk Poerstamper Taco Wouter Grootmede 81 4337 AB Middelburg Mijn vrouw en onze moeder is opgebaard in uitvaart centrum H. Jobse, Bach weg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen dinsdag 5 oktober van 11.15 tot 11.45 uur. Aansluitend zal daar om 12.00 uur de afscheidsbijeen komst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats,Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemd uitvaartcentrum. 03-10-2008 Marnix Strooband 03-10-2010 Na 2 jaar denken wij nog steeds iedere dag aan jou. Je bent en blijft voor altijd in ons hart. Veel liefs Stefanie Femke Ik heb niet alles goed gedaan, ook niet alles verkeerd. Was ook niet op deze wereld om alles te doen, ook niet om alles te laten. Mijn laatste groet is voor allen. Vooral voor hen die mijn onvolmaaktheid kenden en toch liefhadden. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat onze moeder en schoonmoeder in j de mooie leeftijd van 90 jaar, onverwacht van ons is heengegaan Anna Piernella Harms weduwe van Machiel Pieter de Lijzer Hubrecht de Lijzer t Adrie Dingemanse Maaike Faas - de Lijzer Piet Faas Rein de Lijzer t Willy de Lijzer - van Gent t Terneuzen, 30 september 2010 Correspondentieadres: Oranjestraat 30 4532 BV Terneuzen f 1 De samenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden j woensdag 6 oktober om 14.00 uur in de aula van Monuta op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Aansluitend j zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. j Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Omdat het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn j geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overgrootopa Joost Boone betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Het is voor ons allen een grote steun en troost geweest. Middelburg: Maria Boone-Versluis Middelburg: Sjaak Boone Jopie Boone-Baart Middelburg: Richard en Darwick 's-Heer Hendrikskinderen: Marcel en Anouk Lizzy, Ryan Middelburg, 2 oktober 2010 Hp SjllllililP8 hi feifjoiiiiffi Voor de vele blijken van medeleven, die wij hebben ontvangen, na het overlijden van onze innig geliefde en zorgzame moeder, oma en overoma Janna Helena Boot-de Wilde willen wij u hartelijk dank zeggen. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen Oktober 2010 Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven te hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader Pieter Dekker Wij danken u daar hartelijk voor. M. Dekker-de Regt Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, oktober 2010 De enorme hoeveelheid kaarten, brieven, telefoontjes en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van Foort Pieter Dominicus is voor ons allen een grote steun geweest. Wij willen u daar voor hartelijk danken Joh. Dominicus-v. Sluijs Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, oktober 2010 Omdat het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven voor en na het overlijden van Jan Francke betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank Uw warme belangstelling en medeleven heeft ons goed gedaan. Namens de familie Veere, oktober 2010 T.Francke - Dingemanse Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve, zorgzame moeder en oma Adriana Munter-de Visser zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Middelburg, september 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 44