m m Margaretha Francke - Wondergem Johan Wilhelm Klein Entink AnsA.M.A. Noordermeer-Spruit O (TlensenUnq.nl Zaterdag 2 oktober 2010 141 Een vader sterft altijd te vroeg al wordt hij nog zo oud. Je bidt dat God hem sparen zal omdat je van hem houdt. Maar als de dagen knellen gaan hij moe wordt en benauwd, bid je dal God hem halen zal omdat je van hem houdt. Onze vader, opa en overgrootvader is op woensdag 29 september gestorven. Hij was op. dat moment omringd door mensen die van hem hielden. Gijsbert van Eijk Opa Goes 30 mei 1933 29 september 2010 Yvonne en Renée f Richard Carlien en Thijs Rudolf Ronald en Héléne Monique en Paul Michael en Marieke Kimberley en Sebastiaan, Naomi Rowan Lindsey Amber Walter Brigitte en Singh Karmel Zefanja Timothy Verpleeghuis "Smeetsland", Rotterdam Correspondentieadres: Kinderbeemd 7,4861 BE Chaam Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 4 oktober van 13.00 tot 13.25 uur in de aula op de Algeme ne begraafplaats, Geldeloozepad 30,4463 AJ le Goes. Aansluitend zal om 13.30 uur de afscheidsplechtigheid gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de aula op de begraafplaats. Psalm 19 In de verwachting van de opstanding tot het eeuwige leven, is gestorven onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Johannes Francke VDM Serooskerke (W), 6 januari 1908 t Zwolle, 28 september 2010 Sam en Géke Francke Annemien en Karei den Hollander klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: S.J. Francke, Arendlaan 41, 3853 SB Ermelo U wordt uitgenodigd voor een samenkomst die D.V. zal worden gehouden op woensdag 6 oktober om 13.00 uur in het Uitvaartcentrum Kranenburg, Kranenburg weg 3, 8024 AC Zwolle. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op begraafplaats Bergklooster, Bergkloosterweg 92, 8034 PS Zwolle. Voorafgaand aan de genoemde samenkomst is er vanaf 12.30 uur gelegenheid tot condoleren. Heeft u geen rouwkaart ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve neef Davy Verstraate Wij wensen Hans, Jo, Alan, familie en vrienden veel liefde en sterkte met dit grote verlies. Ome Ko Verstraate (in herinnering) Tante Tan Verstraate-Kodde Hans en Annie Suzan en Hans Karien en Hans en kinderen Beetje bij beetje moesten we je verlaten, we konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer, de moeder van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed van ons bent heengegaan zeggen we 'Dank je wel' voor wat je hebt gedaan. Bedroefd, maar ook dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, oma en overoma Tannetje den Haan-van Dijke weduwe van Jan Cornelis den Haan in de leeftijd van 90 jaar. Nel en Jan Quaak-den Haan Jaco en Ilona Tanja, Talitha Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Poelwijck' hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. 's-Heer Arendskerke, 30 september 2010 Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: Commejansstraat 514437 AR Ellewoutsdijk Maandag 4 oktober is er vanaf 11.45 uur gelegenheid tot condoleren en persoonlijk afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Hiervoor bent u van harte uitgenodigd. Aansluitend is er om 13.00 uur een korte herdenkingsdienst waama wij haar omstreeks 14.00 uur zullen begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Muijeweg te Nieuwerkerk. "Nu ben je een sterretje aan de hemel" Rust zacht 'lieve oma Poelwijck' Tanja en Talitha Na een dappere strijd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moedei- en oma Maria Koningstein-Steketee in de leeftijd van 81 jaar. Karei Koningstem Hans Koningstem Dico Milou Vlissingen, 1 oktober 2010 Correspondentiead res: Schuttenjsiraat 183/4381 GP Vlissingen Dinsdag 5 oktober zal om 16.30 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Bij elk afscheid, wordt een herinnering geboren Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van onze buurman Wim Kosten Wij herinneren Wim als iemand met een grote passie voor paarden. Daarin voelen wij ons met hem verbonden. Wij wénsen Sjaan, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe bij dit verlies. Monique Christiaanse Peter Geljon Nadia Jimmy Sabrina Amy Linda Addy Henk Rietveld Emma Stijn Susan Rijk-Jan Koppejan Sylke I-lenjo V,: Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van ons lid Wim Kosten Wij wensen zijn familie sterkte bij het verwerken van dit plotselinge verlies. Zeeuwse Ringrijders Vereniging Middelburgse Ringrijders Vereniging life* Heer, die mij ziet zoals ik ben. Psalm 139 Na een lange periode, waarin wij wisten dat deze dag onvermijdelijk was, is toch nog heel plotseling overleden mijn liefhebbende man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa 15 augustus 1940 Joop f29 september 2010 Jo Klein Entink-Wildenbeest Geert en Sandra Goof, Vere Reineke en Bemy Lieke, Willem Benno Scholeksterstraat 15 4332 CD Middelburg De dankdienst voor het leven van Joop zal plaatsvinden op dinsdag 5 oktober a.s. om 15.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Liefde heeft zij altijd gegeven. Bloemen en planten waren haar lust en leven, We zullen Je missen Moe. Overleden op de leeftijd van 88 jaar onze lieve (schoon)moeder 18 maart 1922 - 30 september 2010 weduwe van J.A. Noordermeer moeder en schoonmoeder van Ed en Jolanda Noordermeer Correspondentieadres: St. Jacobsstraat 3 4381 EK Vlissingen De crematie zal plaatsvinden op woensdag 6 oktober om 14:00 uur in het crematorium te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Ed Jolanda

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 43