-SI j Ilse van Ombergen Arno de Rijke sm Wim Lenie Vlam Gelein Corrie Meertens-v.d. Wege Jan Koek 4O familieberichten zaterdag 2 oktober 2010 (Hensenlfnq.nl flüWHlp QysrJeiieri Getrouwd en 24 september 2010 Henry Dunantstraat35, 4471 BT Wolphaartsdijk Jubileum na Lieve 27 augustus 2010 waren jullie S 40 jaar getrouwd en vandaag is het FEEST. d - Geniet ervan. Dikke kus A Peter, Anouk, Philippe, ÉK A Mechteld, Mike Yvonne 2 oktober 2010 50 jaar getrouwd Wilt U ons feliciteren dan kan dit op 6 okt. op onze receptie van 17.00 tot 18.30 bij Brasserie Westbeer Scheldeboulevard Terneuzen 6 oktober 2010 Geiein Corrie Meertens Margrietstr.104542 AT Hoek r N Voor al uw felicitaties en attenties bij ons 50-jarig huwelijksfeest willen wij U, mede namens onze kinderen en kleinkinderen, hartelijk bedanken! Jozef en Tilly de Theije-Mahu V y c Mede namens onze kinderen en kleinkinderen willen wij u hartelijk bedanken voor de overweldigende belangstelling bij ons 50-jarig huwelijksfeest. Ries en Leu Corré V Domburg Verdrietig en ontdaan zijn wij na het plotseling overlijden van Paula van den Boogaart moeder van onze leerling Fayra en (oud-)leerlingen Mandy, Megan en Brigitte. Wij leven mee met de kinderen en hun familie en wensen hen veel sterkte! Raad van Bestuur, directie, leerkrachten, medewerkers, kinderen, en ouders Van Archipelbasisschool "De Tweemaster-Kameleon", Oost-Souburg fe hebt nu rust gevonden al is vol droefheid ons hciri. fe lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Omringd door allen die hem lief waren is, na een lang durige en met moed gedragen ziekte, van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Wilfried Lodevicus de Cuijper Willy echtgenoot van Maria Louisa Prudentia de Cuijper-Mangnus Hij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Hulst: Maria de Cuijper-Mangnus Hulst: Yolanda en Theo Ivo en Maartje Kloosterzande: Loes en Leon Debby en Erwin Fanny en Jochem Giesbeek: Patricia en Vincent Joyce en Roy Jeroen 30 september 2010 Refugium 4,4561 ET Hulst U kunt afscheid nemen van Willy in familiekamer 1 van DELA, locatie "De Blaauwe Hoeve", Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op maandag 4 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 5 oktober om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna om 12.30 uur de crematie plechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren. Lieve Opa de Cuijper Wij waren er altijd voor jou, dat vond je fijn. Nu zullen wij er altijd voor oma zijn. Veel liefs, je kleinkinderen Wij hebben met droefheid kennisgenomen van het overlijden van Willy de Cuijper echtgenoot van onze vrijwilligster Maria Mangnus Wij wensen Marja en de verdere familie veel sterkte. Medewerkers en vrijwilligers van Stichting Curamus Na een langdurig ziekbed is toch nog overwacht overleden onze zus, schoonzus en tante Ivonne van Oosten-Faas Wij wensen Ton, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Fam. O. Quekelberghe-Faas Fam. M. Faas Fam. L. Faas Fam. S. Faas-Bouwens Neven en nichten Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ivonne van Oosten-Faas echtgenote van ons bestuurslid Ton van Oosten We wensen Ton en verdere familie veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen Dorpsraad Retranchement I»*" Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust is heengegaan Hendrik Cremer - Henk - weduwnaar van Elisabeth San dee t 1996 eerder weduwnaar van Berendina Kloosterman t 1953 in de leeftijd van 96 jaar. Namens de familie: A. Verburg-Cremer Goes, 30 september 2010 Correspondentieadres: Monnikendijk 24 4474 ND Kattendijke Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag 6 oktober van 13.30 tot 14.00 uur in het uitvaartcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal om de 14.15 uur de afscheidsplechtigheid worden gehouden in de aula van het uitvaartcentrum. Daarna zullen wij hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden waar omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze vader en opa weduwnaar van Nell Hoevenaars 29 september 1925 t 30 september 2010 Zaamslag Tineke en Leen Silvie Jeroen en Sophie Tilburq Terry en Frans Roel Pim en Astrid Hans t TerneuzenMarcel en Marjo Tamara en lede Paulus Youran Oostkapelle Magda en Rob Lennart en Nicole Robbert en Diana Sebastiaan en Michelle Dongen Sander en Simone Joeri Denise Eline Correspondentieadres: Oude Zeedijk 39 4543 RK Zaamslag De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 5 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel, waarna de crematieplechtigheid volgt in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Voorafgaand aan de kerkdienst is ervan 9.30 - 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van ons erelid fan Koek fan heeft zich jarenlang als voorzitter voor onze club ingezet. Hij was altijd zeer betrokken en vriendelijk voor iedereen. Wij zullen hem missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Bridgeclub Axel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42